KOZIOROŻEC
22.12 - 19.01

 

Ten tydzień to walka ze samym sobą, zazwyczaj jesteś człowiekiem szczerym aż do bólu i nie lubisz owijać w bawełnę, jesteś ostatnią osobą, która może coś przemilczeć i udawać, że nie słyszy. W najbliższych dniach będziesz musiał nauczyć się dyplomacji i gryzienia się w język, dobrze się zastanów zanim coś palniesz. Bo raz wypowiedzianych słów nie można już cofnąć.

Miłość:
Twój partner może źle znosić twoją szczerość i otwartość w związku, niektórzy lubią tajemnice i niedomówienia, to dodaje tajemnicy i pieprzyku każdej relacji, musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak prawdomówny i konkretny jak ty.

Praca:
Jeśli w pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że twoja cierpliwość się skończy, to uważaj, bo nie jest wskazane abyś się kłócił i zwracał uwagę komuś, kto jest ważną osobą w firmie i od której wiele zależy. Staraj się nauczyć dyplomacji.

Zdrowie:
Zaczną szwankować ci żeby i to na nie będziesz uskarżał się przede wszystkim, dentysta jest drogi i lepiej dbać o zęby wtedy, kiedy jeszcze nie jest za późno. Gwiazdy wskazują na problemy z zębami.

szczęśliwe liczby: 34, 45, 49
szczęśliwy dzień: piątek

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Merkury sprzyja poszerzaniu horyzontów i wchodzeniu w nowe kontakty, teraz będziesz wyjątkowo bystry i analitycznie nastawiony do świata, zazwyczaj nie myślisz zbyt wiele o swoich odczuciach, ale teraz wszystko będziesz rozkładał na czynniki pierwsze: czy nie ryzykuję zbyt wiele? Czy powinienem to zrobić? Itd.

Miłość
Zaczniesz zastanawiać się nad swoimi odczuciami i rozważać wszelkie za i przeciw, a jednocześnie zapragniesz wolności, poszerzania horyzontów i odseparownia się od partnera na dłużej, teraz potrzebujesz swobody i pozostanią sam na sam ze swoimi myślami. To jest dobry czas na przemyślenie pewnych spraw i podjęcie ostatecznych decyzji.

Biznes i pieniądze
Merkury to planeta kupców i handlarzy, teraz masz czas i moment na rozwijanie swoich kupieckich umiejętności, może zapiszesz się na kurs podpowiadający ci jak skutecznie sprzedać produkt lub zareklamować usługi w sieci? Gwiazdy sprzyjają tego typu projektom. Wykorzystaj ten tydzień na tego typu działania, bo w przyszłości okażą się dobrą inwestycją.

Zdrowie
Uważaj na nerwy, stawy i trudne, stresujące sytuacje. Pomyśl o swoim zdrowiu psychicznym, czy na pewno chcesz się denerwować? Jesteś osobą opanowaną do czasu, też masz swoje granice wytrzymałości, jeśli nie chcesz z kimś rozmawiać i potrzebujesz chwili samotności to druga osoba musi to uszanować. Odetchnij i zrelaksuj się, tego teraz potrzebujesz.

Szczęśliwe liczby: 18, 26, 33
Szczęśliwy dzień: piątek

Początek tygodnia będzie nerwowy i chaotyczny. Słońce, Neptun i Merkury zapowiada spory w pracy, szczególnie o zakres obowiązków, budzi się konkurencja, koniunkcja Urana spowoduje, że będziesz reagował nerwowo. Powinieneś schować dumę do kieszeni i przeczekać. Od czwartku poczujesz wielki przypływ sił i dobrego humoru, Wszelkie wątpliwości się wyjaśnią i znajdą się elokwentni pomocnicy. Zapragniesz wielkiego uczucia!

Miłość:
Możesz liczyć na nowe znajomości, może nawet szykuje się poważny związek? Jesteś na to gotowy, Koziorożcu? Jeśli myślisz, że romanse Ci nie w głowie to się mylisz. Możesz poznać kogoś, dzięki komu serce zabije Ci szybciej i nagle odkryjesz, że znów chcesz być zakochany, że czujesz motyle w brzuchu i to jest właśnie to!

Biznes i pieniądze:
Możesz liczyć na dodatkowy dopływ gotówki, ale uważaj na kolegów i koleżanki w pracy, szef cię doceni, ale nie spodoba się to współpracownikom. Trzymaj język za zębami i nie kłóć się z kolegami z pracy. To nigdy nie jest dobra strategia. Zanim powiesz coś niemiłe, dobrze się zastanów, czy aby na pewno było ci to do czegoś potrzebne. Wyluzuj!

Zdrowie:
Uważaj na gardło, jesteś teraz mniej odporny, grypa szaleje i może dopaść i ciebie! Bierz witaminy i zakładaj czapkę, wiesz, jak łatwo się przeziębiasz i jak wrażliwe masz zatoki! Dbaj o siebie i uważaj za wirusy!

szczęśliwe Liczby: 2, 15, 37
szczęśliwy Dzień: czwartek

Najbliższe mogą przynieść pewna  nerwowość, co prawda konflikty są ostatnią rzeczą na jaką masz ochotę, ale nie uda się rozwiązać pewnych kwestii pomiedzy partnerem lub bliskimi bez utarczek słownych. To kwestia relacji z partnerem będą tym, co może zdominować ten tydzień.

Miłość
Raczej nie będą to miłe dni, wręcz przeciwnie, osoba, którą dażyłeś zaufaniem nagle odwróci się od ciebie i zrobi coś, o co nigdy byś jej nie podejrzewał. Wzbudzi to twoją nieufność i zmieni nastawienie do kogoś, kogo darzyłeś szacunkiem.

Biznes i pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, ale dasz sobie z nimi radę, ze wszystkim się uporasz i podołasz obowiązkom. Szykuje się nowy projekt i co za tym idzie, nowe obowiązki, ale dasz radę i ze wszsytkim poradzisz sobie bez problemów.

Zdrowie:
Pomyśl o problemach ze stawami, teraz możesz odczuwać ból kręgosłupa i barków. Potrzebny ci masaż tych części ciała i pamietaj aby dbać o stopy, możesz czuć się przepracowany i zmęczony, ogólnie twoje samopoczucie pogorszy się.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: piątek

Planetarna aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i tak też będzie w tym tygodniu. Poznasz nowych ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi i okażą się dla ciebie ważni w dłuższej perspektywie czasu.

Miłość:
W tym tygodniu masz szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie ci do gustu i zechcesz poznać tę osobę lepiej. Jesteś typem człowieka, który potrzebuje więcej czasu na wejście w bliższe relacje, ale tym razem druga osoba narzuci szybsze tempo.

Biznes i pieniądze:
Ten czas zaowocuje nowymi kontaktami zawodowymi i pojawi się perspektywa nowej pracy lub podjecia jakiegoś dodatkowego zajęcia, które na pewno sprawdzi się w twoim życiu i któremu podołasz bez problemu.

Zdrowie:
Zawsze dbasz o swoje zdrowie i wolisz dmuchać na zimne, ale zwróć uwagę na półprodukty które ostatnio konsumujesz i żywienie poza domem, które raczej ci nie służy. Pamiętaj o owocach i warzywach, dbaj o dostarczanie do organizmu witamin i mikroelementów.

Szczęśliwe liczby: 4, 17, 23
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Zapragniesz urlopu, wyjazdu, oderwania się od szarej codzienności i tego, co przytłacza i związane jest z obowiązkami. Być może wybierzesz się na urlop i zakosztujesz innego powietrza, innej kultury i odmiennego klimatu? Teraz potrzebujesz spokoju i regeneracji oraz zachcesz nabrać sił przed nowymi wyzwaniami.

Miłość:
Będziesz bardzo wrażliwy, za sprawą Księżyca twoje humory będą się zmieniać jak w kalejdoskopie i partner, jeśli go posiadasz, nie nadąży za twoimi zmiennymi nastrojami. Jesteś teraz bardzo wrazliwy na zmienne rytmy Księżyca i z euforii popadać będziesz w depresję i odwrotnie. Możesz nagle wypomnieć partnerowi sprawę o której już dawno zapomniał.

Biznes i pieniądze:
Księżyc obudzi w tobie skąpą naturę, masz tendencję do oszczędzania i gromadzenia pieniędzy na czarną godzinę, ale teraz staniesz się po prostu skapy, zaczniesz osczędzać na sobie, ale też na najbliższych. Wjdzie z ciebie materialistyczne zwierzę :)

Zdrowie:
Nadwrażliwość, zmienne nastroje, branie wszystkiego do siebie, wybuchanie agresją i ogólna drażliwośc odbije się na twoim zdrowiu i niewykluczone, że wpadniesz w hipochondrię, nagle zacznie ci się wydawać że spotykają cię same najgorsze dolegliwości świata, na szczęście będzie to tylko chwilowe załamanie.

Szczęśliwe liczby: 3, 18, 29
Szczęśliwy dzień: środa

Ten tydzień przyniesie ci wiele radości za sprawą przyjęć i prywatek na które wszyscy chętnie będą cię zapraszać. Jesteś w towarzyskim nastroju i pomimo, że zazwyczaj stronisz od dużych skupisk ludzi to tym razem będziesz tryskać dobrym humorem i wręcz lgnąć do ludzi, który są kompletnie inni od ciebie, a którzy mogą cię czegoś nauczyć.

Miłość:
Postanowisz odseparować się od partnera i zrobić coś szalonego, możesz będzie to babski lub męski wieczór, tylko w towarzystwie twoich znajomych? A może partner zacznie cię irytować i przeszkadzać ci w najgorszym tego słowa znaczeniu? Jedno jest pewne: w tym tygodniu partner zobaczy, że doskonale poradzisz sobie bez niego.

Praca i pieniądze:
W pracy czekają cię nowe zadania i wyzwania, którym z łatwością podołasz, ale nie oznacza to, że zamierzasz spędzać w pracy nadgodziny. Zdecydowanie nie jest to twoja domena i teraz myślisz raczej o rozrywce i dobrej zabawie w gronie znajomych.

Zdrowie:
Twoje gardło zaczyna szwankować, musisz dbać o siebie i nosić szalik, nie dopuszczaj do wyziębienia gardła, wiesz dobrze, jaki masz z tym problem. Pij gorącą herbatkę z miodem i ciepło się ubieraj.

szczęśliwe liczby: 23, 27, 35
szczęśliwy dzień: piątek

Zazwyczaj jesteś osobą opanowaną i zdystansowaną, a w tym tygodniu pokażesz różki, jest coś czego nie znosisz. Nie trawisz wtrącania się w twoje prywatne sprawy, oceniania cię i mówienia ci co masz robić. Te dni pokażą jaką osobą jesteś naprawdę. Wcale nie nieśmiałą i ugodową, czasem potrafisz postawić na swoim i zareagować ostro.

Miłość:
Wstąpi w ciebie jakaś nowa energia i nowy duch, nagle zaczniesz stawiać warunki i nie będziesz godzić się na wszystko, pokażesz, że masz własne zdanie i trzeba się z tobą liczyć.

Praca:
Nie dasz sobie w kaszę dmuchać, zazwyczaj jesteś osobą wycofaną, a teraz zmienisz front i pokażesz, że nikt nie może zwalać na ciebie całej roboty, nie dasz sobie wejść na głowę. I bardzo dobrze.

Zdrowie:
Ujawnią się jedynie problemy z emocjami, możesz mieć zmienne nastroje i nieoczekiwanie wybuchać w najmniej oczekiwanej chwili.

szczęśliwe liczby: 2, 34, 46
szczęśliwy dzień: sobota

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

To będzie dobry tydzień, aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i podróżom, może wydarzy się coś niespodziewanego i nagle wyjedziesz gdzieś daleko, aby podziwiać uroki innej kultury. Przygotuj się na przygodę!

Miłość
To nie jest najlepszy czas na miłość i długofalowe relacje, a o związku (jesli go szukasz) nie ma teraz mowy. Szykują się kontakty, ale tylko lekkie i przyjemne, nie wymagające od ciebie wchodzenia w głębszą relację. Będą to przyjaźnie i koleżeńskie kontakty, ale nic poza tym.

Biznes i pieniądze:
Szykuje się praca, która da ci pole do popisu. Lubisz kiedy praca wiąże się z jakąś działalnością artystyczną. Wtedy praca jest dla ciebie przyjemnoscią, a nie obowiązkiem. Jesteś osobą, która ma artystyczną duszę i pragniesz pracy, dającej ci poczucie spełnienia.

Zdrowie:
Mogą pojawić się problemy z wagą, nie będzie to tycie, ale chudnięcie. Zaniepokoi cię nagła utrata wagi, która spowoduje stres i zamieszanie w twoim życiu. Niewykluczone są problemy tarczycowe.

Szczęśliwe liczby: 13, 16, 29
Szczęśliwy dzień: czwartek

Ogólna prognoza:
Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

W twoim sercu zagości radość. Coś, nad czym pracowałeś przez dłuższy czas nareszcie zaowocuje i poczujesz smak zwycięstwa. To jest dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i cieszenie się z sukcesów, którym poświęciłeś ostatnie kilka lat.

Miłość:
Nie masz teraz czasu na miłość i głębsze zaangażowanie. Oczywiście kwestie uczuciowe są dla ciebie ważne, ale teraz swój czas poświęcisz głównie pracy i zawodowym obowiązkom. Osoba ci bliska może poczuć się urażona i zepchnięta na dalszy plan. To tylko chwilowe...

Praca:
Przyszedł czas spijania zysków z tego co robiłeś i czemu się poświęcałeś parę lat. Okazuje się, że obrałeś dobrą strategię i pewne biznesowe posunięcia były strzałem w dziesiątkę. Masz teraz okazję, aby świętować.

Zdrowie:
Pomyśl o urlopie, bo ostatnio i tak się przepracowujesz. Musisz nabrać sił przed kolejnym etapem swojej kariery zawodowej. Dbaj o siebie, a głównie o nerki i dostarczaj sobie odpowiedniej ilości płynów dziennie.

szczęśliwe liczby: 22, 35, 38
szczęśliwy dzień: czwartek

Początek tygodnia będzie nerwowy i chaotyczny. Słońce, Neptun i Merkury zapowiada spory w pracy, szczególnie o zakres obowiązków, budzi się konkurencja, koniunkcja Urana spowoduje, że będziesz reagował nerwowo. Powinieneś schować dumę do kieszeni i przeczekać. Od czwartku poczujesz wielki przypływ sił i dobrego humoru, Wszelkie wątpliwości się wyjaśnią i znajdą się elokwentni pomocnicy. Zapragniesz wielkiego uczucia!

Miłość
Możesz liczyć na nowe znajomości, może nawet szykuje się poważny związek? Jesteś na to gotowy, Koziorożcu? Jeśli myślisz, że romanse Ci nie w głowie to się mylisz. Możesz poznać kogoś, dzięki komu serce zabije Ci szybciej i nagle odkryjesz, że znów chcesz być zakochany, że czujesz motyle w brzuchu i to jest właśnie to!

Biznes i pieniądze:
Możesz liczyć na dodatkowy dopływ gotówki, ale uważaj na kolegów i koleżanki w pracy, szef cię doceni, ale nie spodoba się to współpracownikom. Trzymaj język za zębami i nie kłóć się z kolegami z pracy. To nigdy nie jest dobra strategia. Zanim powiesz coś niemiłe, dobrze się zastanów, czy aby na pewno było ci to do czegoś potrzebne. Wyluzuj!

Zdrowie:
Uważaj na gardło, jesteś teraz mniej odporny, wiosenna grypa szaleje i może dopaść i ciebie! Łykaj witaminy i zakładaj czapkę, wiesz, jak łatwo się przeziębiasz i jak wrażliwe masz zatoki! Dbaj o siebie i uważaj za zarażenia!

szczęśliwe Liczby: 2, 15, 37
szczęśliwy Dzień: czwartek

Ogólna prognoza:
To nie jest dobry czas dla ciebie, kwadratura Słońca w znaku Wodnika nie działa na ciebie dobrze, osłabia cię i możesz przeżywać depresję, z którą często masz problemy. Na takie dni najlepsze będą komedie i dużo czekolady. Nie daj się złej jesiennej aurze.

Miłość:
Czy cierpisz z powodu rozstania? Nie zamartwiaj się tak, już niedługo przyjdą lepsze dni, a może nawet nowe uczucie? Snujesz depresyjne wizje życia w samotności a za kilka tygodni spojrzysz na wszystko inaczej. Odsuwasz się od znajomych zupełnie niepotrzebnie. Właśnie teraz będą ci potrzebni najbardziej. Nie skazuj się na samotność, bo to nigdy nie jest dobre.

Praca i pieniądze:
Nic ci się nie będzie chciało, nie masz ochoty na pracę, na zebrania, na uczestniczenie w nowych projektach, raczej chciałbyś się zaszyć w domu z książką. Będziesz lekkomyślnie podchodził do spraw związanych z pieniędzmi i pofolgujesz sobie. Kupisz buty, w których potem nie będziesz chodził lub kurtkę, którą zwrócisz do sklepu. Lepiej przemyśl swoje zakupowe decyzje.

Zdrowie
Marazm i senność będą Twoją bolączką. Migreny i nawracające bóle zatok utrudnią ci codzienne funkcjonowanie, a ze środkami przeciwbólowy nie będziesz się rozstawać. Może powinieneś zapisać się na siłownię lub fitness? A może zechcesz biegać? Ruch to zdrowie!

Liczby: 1, 13, 24
dzień: wtorek

W tym tygodniu postawisz na awans i karierę zawodową, masz jeden konkretny cel - podwyżka! I zrobisz wszystko aby to osiągnąć, bo Słońce ci sprzyja i nakłania do ambicji i poszerzania horyzontów. Zapragniesz zmian i wstąpi w ciebie nowy duch, energia będzie to rozpierać i postanowisz zrealizować wszystkie wcześniejsze marzenia!

miłość
Twoja energia przełoży się również na sferę miłosną, pragniesz nowych znajomości, wyzwań, kontaktów towarzyskich i powiewu nowej romansowej znajomości. Jeśli jesteś singlem to teraz jest szansa na poznanie kogoś wartościowego, a jeśli pozostajesz w związku to będziesz teraz w humorze do miłosnych igraszek. Przed tobą bardzo przyjemne dni, sprzyjające erotyce i kwestiom miłości i związku.

finanse
Ten tydzień to prawdziwa burza! Wstąpi w ciebie szalona bestia i zapragniesz zdobywać nowe szczyty. Jesteś teraz gejzerem ambicji, ktoś ma lepsze stanowisko od ciebie? Dalej! Ty też możesz być szefem i objąć dyrektorski stołek ;) Nic nie jest w stanie wytrącić cię z równowagi! To jest czas na korzystne zmiany, a ty niczego się nie boisz!

zdrowie
Ze zdrowiem wszystko w porządku, powinieneś jednak pilnować serca i głowy. Nie przemęczaj się, dbaj o wypoczynek i nie pracuj po godzinach, bo migreny dadzą ci się we znaki. Pomyśl o wypoczynku i kilku dniach urlopu poza miastem i miejscem pracy.

liczby 3, 26, 33
dzień środa

W tym tygodniu poczujesz smak zwycięstwa, bo planety szykują dla ciebie rywalizację, ale też ostrą walkę, którą na pewno wygrasz. Jesteś osobą, która ma wielkie cele i lubi do nich dążyć, choć czasem brakuje jej determinacji, bo cęsto zmienia zdanie i obiera inny kierunek niż zamierzała.

Miłość
Chcesz i pragniesz wielkiej romantycznej miłości, ale jednoczesnie się jej boisz? Czy zranienei tak na ciebie wpływa? Starasz się być osobą oszczędną w uczuciach, ale nie warto zamykać się przed światem i przed nowymi znajomościami.

Biznes i pieniądze
Pragniesz wszystkiego, co jest najlepsze, dlatego denerwuje cię kiedy koleżanka z pracy dostanie lepszą posadę lub awans, a przede wszystkim kiedy jest doceniana bardziej niż ty. W tym tygodniu szykuje się zazdrość. Nie przesadzaj z kłótniami i unikaj nieporozumień w pracy, bo okaże się to dla ciebie niezbyt korzystne.

Zdrowie
Masz teraz dobry okres i zdrowie nie powinno przysparzać ci problemów. Gwiazdy ci sprzyjają i ze zdrowiem wszytsko bedzie w jak najlepszym porządku, moż tylko pomyśl o witaminach, o owocach i warzywach, bo możesz mieć z tym teraz problem, lepiej wczesniej dbać i witaminizowanie.

Szczęśliwe liczby: 1, 14, 26
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie bardzo udany przede wszystkim pod względem uczuciowym, bo na każdym kroku będziesz czuć, Koziorożcu, że jesteś atrakcyjny, zabawny, mądry i jedyny w swoim rodzaju. Wszyscy będą prawić ci komplementy i pokazywać swoje przywiązanie a partner nieustannie będzie się tobą zachwycał.

Miłość:
To będzie tydzień miłości i to nie tylko za sprawą twojej atrakcyjności, ale przede wszystkim twoich bliskich. Jesteś osobą kochaną i docenianą, jeśli masz dzieci to one także dadzą ci to odczuć. Można pozazdrościć ci tak wspaniałej rodzinnej atmosfery, jaką potrafisz zbudować, a przecież jako Koziorożec jesteś zimny...

Biznes i pieniądze:
Twoja praca sprawia ci wiele radości, ale są momenty, że już nie wytrzymujesz i z trudem radzisz sobie z podstawowymi rzeczami. Nie ma się czemu dziwić, każdy zmęczony człowiek w pewnym momencie wysiada. Ale masz w pracy kolegów, dla których jesteś autorytetem i którzy patrzą na ciebie z zazdrością.

Zdrowie: Wiosna da ci w kość, jednego dnia wystawisz się na słońce by następnego odkryć, że jesteś przeziębiony.

Szczęśliwe liczby: 22, 32, 48
Szczęśliwy dzień: piątek

Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się w maju, nie znosisz upałów ale za zimnem też nie przepadasz. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Koziorożcu, jesteś zimny, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczany, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciał się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepszy. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.

Liczby: 15, 22, 44
dzien: piatek

Ten tydzień będzie dla ciebie przełomowy. Szykuje się tydzień zmian, być może będzie to przeprowadzka lub zmiana miejsca pracy? A może zmieni się totalnie twoje podejście do pewnych spraw i zerwiesz kontakty z osobą, która tylko przeszkadzała ci realizować twoje plany? W każdym razie w tym tygodniu będziesz bardzo zdecydowany i konkretny w działaniu.

miłość:
Jeśli jesteś singlem to wiedz, że życie osobiste przysłoni ci całą resztę. Możesz się zakochać lub poznać kogoś, kto totalnie zawróci ci w głowie. Pluton działa na twój znak i musisz uważać żeby ta miłość nie okazała się złą miłością... Może to będzie romans z kimś, kto jest w związku z kimś innym? A może osoba ta nie będzie godna twoich uczuć?

praca:
Jeśli twoja praca działa ci na nerwy to w tym momencie możesz zdecydować się na wielkie zmiany, niewykluczone, że zechcesz zmienić pracę, stanowisko lub dział zawodowy, w którym będziesz chciał pokazać na co cię stać. Za sprawą Saturna umocni się twoja pozycja w firmie i staniesz się kimś, z kim ludzie zaczną się liczyć.

zdrowie:
Odezwą się problemy z sercem! Czy wiesz, że zimno i wilgoć źle wpływają na serce? Ubieraj się ciepło i dbaj o siebie! Musi być Ci ciepło, niska temperatura źle wpływa na każdego Koziorożca! Pragniesz Słoneczka, ale musisz poczekać na nie do wiosny!

liczby: 2, 44, 48
dzień: piątek

W tym tygodniu postawisz sobie za cel zrzucenie zbędnych kilogramów. Zrobisz wszystko aby schudnąć parę kilo i pokazać, że jesteś w lepszej formie. W najbliższych dniach będziesz skupiony na diecie, fitnessie, biegach, ćwiczeniach, zwracaniu uwagi na to co jesz i jak często. Będzie ci ciężko porzucić słodycze. Tylko one mogą stanowić dla ciebie problem. Jesteś łasuchem a wystawy sklepowe pękają w szwach.

miłość:
Pragniesz podobać się bliskiej osobie, dlatego większą uwagę zaczniesz poświęcać swojemu wyglądowi. Chcesz wzbudzać pożądanie i zainteresowanie. Być może zainwestujesz w wygląd, zdecydujesz się na zabieg upiększający, kosmetyczny, wybierzesz się do sklepu w celu wymiany garderoby lub zmienisz uczesanie. Na pewno będziesz bardziej skupiony na swojej powierzchowności niż zwykle.

praca:
W tym tygodniu szef postanowi obarczyć się dodatkowymi zadaniami, możliwe, że zechce wystawić cię na próbę i powierzy ci czynności, które zazwyczaj wykonywał ktoś inny. Nie obawiaj się i dać się poznać z lepszej strony. Pokaż szefowi na co cię stać, możliwe, że właśnie teraz nadarza się okazja do zaprezentowania swoich ukrytych możliwości i awansu.

zdrowie:
Wszyscy wokół chorzy, kichają, prychają, smarkają... a ty? Tryskasz energią i dobry humor cię nie opuszcza! Dbaj o siebie, pobiegaj, zrób sobie długi spacer w tym tygodniu, to ci dobrze zrobi i rozprostuje stawy, bo tylko z nimi możesz mieć problemy.

liczby: 6, 16, 19
dzień: wtorek

To będzie tydzień przemyśleń i analizowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i tym, do czego dążysz. Jeśli jesteś osobą samotną i postawiłeś na karierę i rozwój zawodowy, to możliwe, że nagle zapragniesz dziecka i stwierdzisz, że w rodzina tkwi prawdziwa siła.

Miłość:
Zawsze wolność i niezależność były dla ciebie najważniejszymi wartościami w życiu i nagle poczujesz, że już tego tak bardzo nie potrzebujesz. To jest czas, w którym pragniesz bliskości i prawdziwej więzi z partnerem, założenia rodziny i posmakowania smaku macierzyństwa. Pragniesz miłości idealnej i przede wszystkim długotrwałej, a taką trudno znaleźć.

Praca:
Pracujesz teraz nad pewnym projektem, od którego wiele zależy. Poświęcasz temu wiele uwagi i zamierasz nawet wyrabiać nadgodziny, aby tylko zrealizować to o czym marzysz. Być może od tego zależy awans w twojej firmie lub zakładasz własny biznes i czekasz aż wypali, wszystko to jest dla ciebie bardzo ważne i na tym skupiasz całą swoją uwagę.

Zdrowie:
Ten tydzień nie powinien przynieść większych niespodzianek związanych ze zdrowiem, jedynie cera może nie być taka jak powinna. Może pojawić się trądzik, jakieś uczulenie lub podrażnienie skóry spowodowane twardą wodą lub alergią na mydło lub kosmetyk stosowany na twarz.

szczęśliwe liczby: 15, 28, 31
szczęśliwy dzień: piątek

Zrobisz się ambitną osobą i będziesz chciał być we wszystkim najlepszy, w pracy, w domu, na ulicy wśród ludzi, wzrośnie twoja samoocena i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Zainwestujesz w ubrania, fryzjera i markowe buty, masz teraz spore szanse na zrobienie dobrego wrażenia, czy to w pracy czy w sferze prywatnej. Gwiazdy sprzyjają twojej aparycji.

Miłość:
Choć czasem sprawiasz wrażenie osoby zimnej i zdystansowanej, to jednak teraz zapragniesz czułości i towarzystwa innych ludzi. Ktoś zacznie cię uwodzić i adorować, nie będziesz uciekać, a przeciwnie – sprawi ci to wiele radości.

Praca:
Oprócz pracy, masz teraz na głowie również inne sprawy, podoba ci się ktoś z kim powinny łączyć cię tylko stosunki zawodowe, sytuacja zacznie się komplikować.

Zdrowie:
Uważaj na gardło, wystarczy, że wypijesz zimny napój lub wyziębisz gardło lodami i katastrofa gotowa, nie daj się i nie dopuść do zapalenia gardła.

szczęśliwe liczby: 2, 33, 38
szczęśliwy dzień: wtorek

Masz skłonność do marzeń i snucia wielkich planów na przyszłość, tak będzie i tym razem, ale może postaraj się plany i marzenia przekuć w rzeczywistość? Jeśli ktoś ci się podoba to zamiast marzyć, lepiej pokaż mu, że ci się podoba. Może ta osoba jest po prostu nieśmiała?

Miłość:
Jeśli jesteś osobą samotną to zapragniesz wielkiej, romantycznej miłości i znajomości która wywróci twoje życie do góry nogami. Jeśli żyjesz w związku to zaczniesz pokazywać swojemu partnerowi że pragniesz w związku romantyzmu i prawdziwych emocji, a nie tylko wspólnych zakupów i siedzenia przed telewizorem.

Praca:
Zazwyczaj kiepsko pracujesz i szukasz wykrętów, a teraz taki stan stanie się codziennością, zamiast wziąć się ostro do pracy to ty rozmyślasz i marzysz o niebieskich migdałach, szef to zauważy i zwróci ci uwagę, lepiej nie dopuszczaj do tego aby stało się to nagminne i nie pozwól zapamiętywać się szefowi taką właśnie osobą, przecież jak chcesz to potrafisz ostro pracować.

Zdrowie:
Może jedynie uskarżać się na bóle głowy i oczu, a wszystko przez wiele godzin spędzonych przed komputerem. Musisz pamiętać aby robić sobie przerwy od pracy przed monitorem i często patrzeć w dal, na oczy przykładaj zimne kompresy z lodu i wysypiaj się, sen zawsze pomaga. W weekendy odpocznij od komputera.

szczęśliwe liczby: 23, 44, 47
szczęśliwy dzień: sobota

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu skupisz się na swojej urodzie, stwierdzisz, że chcesz dobrze wyglądać i podobać się innym. To jest czas na upiększanie się dbanie o urodę, gwiazdy wróżą powodzenie, jeśli chodzi o kwestie zabiegów kosmetycznych.

Miłość:
Twój urok i czar a także uroda zniewolą każdego, tak będzie i tym razem, będziesz na imprezie lub weźmiesz udział w jakiejś uroczystości, dzięki której ktoś cię zauważy i doceni twoje sympatyczne usposobienie. Nastaw się na flirt, bo jest szansa na coś poważnego, a nie tylko na krótki romans.

Praca:
Jesteś osobą energiczną i obowiązkową, lubisz żeby ludzie mieli cię za osobę solidną, na której można polegać, ale z trudem przychodzi ci wykonywanie wiecznie tych samych obowiązków i siedzenie za biurkiem, chcesz robić coś, co zagwarantuje ci kontakty z ludźmi, jeśli pojawia się propozycja wyjazdu służbowego to jesteś pierwszą osobą, która chętnie pojedzie.

Zdrowie:
Nagle poczujesz się jakoś ciężko, zacznie ci to przeszkadzać i spowoduje, że zapragniesz schudnąć. Odkryjesz, że spodnie się nie dopinają i brzuszek zaczyna być bardziej widoczny. To będzie powodem twoich frustracji, bo zazwyczaj dbasz o wygląd, formę i sylwetkę.

szczęśliwe liczby:16, 24, 35
szczęśliwy dzień: niedziela

Ten tydzień to walka ze samym sobą, zazwyczaj jesteś człowiekiem szczerym aż do bólu i nie lubisz owijać w bawełnę, jesteś ostatnią osobą, która może coś przemilczeć i udawać, że nie słyszy. W najbliższych dniach będziesz musiał nauczyć się dyplomacji i gryzienia się w język, dobrze się zastanów zanim coś palniesz. Bo raz wypowiedzianych słów nie można już cofnąć.

Miłość:
Twój partner może źle znosić twoją szczerość i otwartość w związku, niektórzy lubią tajemnice i niedomówienia, to dodaje tajemnicy i pieprzyku każdej relacji, musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak prawdomówny i konkretny jak ty.

Praca:
Jeśli w pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że twoja cierpliwość się skończy, to uważaj, bo nie jest wskazane abyś się kłócił i zwracał uwagę komuś, kto jest ważną osobą w firmie i od której wiele zależy. Staraj się nauczyć dyplomacji.

Zdrowie:
Zaczną szwankować ci żeby i to na nie będziesz uskarżał się przede wszystkim, dentysta jest drogi i lepiej dbać o zęby wtedy, kiedy jeszcze nie jest za późno. Gwiazdy wskazują na problemy z zębami.

szczęśliwe liczby: 34, 45, 49
szczęśliwy dzień: piątek

Zaczniesz szukać nowej pracy, zapragniesz zmian i zdecydujesz się wysyłać swoje cv w różne miejsca, które mogą zagwarantować ci wyższe zarobki i lepsze perspektywy, a twoje dotychczasowe zajęcia zaczną cię nużyć. Jesteś człowiekiem ambitnym i nie zgodzisz się na stanowisko niższe niż na to zasługujesz.

Miłość:
Uran może namieszać w kwestiach uczuciowych, teraz jest szansa na nowy związek i zerwanie z dotychczasowym trudnym układem, bo planeta zmian zachęca na nagłych, nieoczekiwanych i trudnych oraz ostrych cięć układów partnerskich.

Biznes i pieniądze:
Przez Urana możesz się wpędzić w jakieś tarapaty finansowe, które pokrzyżują ci plany związane z pewnym wyjazdem. Uran raczej oznacza zmiany na gorsze a przede wszystkim nagłe i niespodziewane wydarzenia, które będą raczej kłopotliwe a nie dobroczynne. Nastaw się na to, że nie wszystko będzie szło po twojej myśli.

Zdrowie:
Wzdrowiu problemy przede wszystkim z nerwami i kwestiami psychicznymi. Możesz chodzić podenerwowany i zirytowany, ale będzie to tylko kwestią czasu, już niedługo gwiezdna aura się poprawi i wszystko wróci do normy.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 49
Szczęśliwy dzień: piątek

To będzie dobry tydzień, aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i podróżom, może wydarzy się coś niespodziewanego i nagle wyjedziesz gdzieś daleko, aby podziwiać uroki innej kultury. Przygotuj się na przygodę!

Miłość
To nie jest najlepszy czas na miłość i długofalowe relacje, a o związku (jesli go szukasz) nie ma teraz mowy. Szykują się kontakty, ale tylko lekkie i przyjemne, nie wymagające od ciebie wchodzenia w głębszą relację. Będą to przyjaźnie i koleżeńskie kontakty, ale nic poza tym.

Biznes i pieniądze:
Szykuje się praca, która da ci pole do popisu. Lubisz kiedy praca wiąże się z jakąś działalnością artystyczną. Wtedy praca jest dla ciebie przyjemnoscią, a nie obowiązkiem. Jesteś osobą, która ma artystyczną duszę i pragniesz pracy, dającej ci poczucie spełnienia.

Zdrowie:
Mogą pojawić się problemy z wagą, nie będzie to tycie, ale chudnięcie. Zaniepokoi cię nagła utrata wagi, która spowoduje stres i zamieszanie w twoim życiu. Niewykluczone są problemy tarczycowe.

Szczęśliwe liczby: 13, 16, 29
Szczęśliwy dzień: czwartek

Ogólna prognoza:
Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Ostatnio bujasz w obłokach i marzysz o błogim lenistwie, a teraz nadszedł czas, aby spełnić swoje marzenia. Przestaniesz liczyć na kogoś i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tak jak należy spojrzysz na swoje życie z odpowiednią energią.

Miłość
Będziesz mieć skłonność do przejmowania inicjatywy. To jest czas działania i podejmowania kroków. Jeśli tkwisz w związku, który nie jest wart twoich emocji i relacji, która nie daje ci tego, czego oczekujesz, to zdecydujesz się na postawienie warunków lub zerwanie trudnej relacji.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca nie daje ci tego, o co zabiegasz, więc możliwe, że stracisz cierpliwość i złożysz wypowiedzenie. Dobrze się zastanów nad takimi posunięciami, bo decyzje teraz podjęte mogą spowodować tylko większe problemy niż się spodziewasz i ostatecznie wcale nie będą dobre.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy z układem moczowym to koniecznie rozwiąż te problemy u nefrologa, który skieruje cię na odpowiednie badania. Nie lekceważ sytuacji.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Za sprawą Marsa, poczujesz że wszystko zależy od ciebie i wszystko leży w twoich rękach. Musisz starać się nie przesadzać z brawurą i odwagą, bo teraz masz skłonnośc do przesady i do robienia rzeczy absurdalnych i dziwacznych, tylko dlatego że Mars dodaje ci odwagi i waleczności i każe ci się rozpychać łokciami w życiu.

Miłość
Mars obudzi w tobie zazdrość, już dawno nie czułeś tego ukłucia w sercu, które nie daje ci spokoju i każe ci walczyć o ukochaną osobę, tak będzie tym razem. Szykuje się ktoś, kto nie pozwoli ci spać spokojnie i zechce zburzyć waszą miłosną sielankę. Nie trać swojej miłości z oczu i trzymaj rękę na pulsie.

Biznes i pieniądze
Mars zachęci cię do większej aktywności i chęci wziecia sprawy w swoje ręce. Pod wpływem tej planety staniesz się odważniejszy i zawalczysz o pieniądze dla siebie. Czeka cię aktywny tydzień pod względem zawodowym i nowe wyzwania na horyzoncie.

Zdrowie
Powinieneś pomyśleć o ruchu. Mars spowoduje że nabierzesz energii i nie będziesz myśleć o samotnym siedzeniu przed telewizorem, nie będziesz mieć na to ochoty. Raczej odezwie się w tobie duch rywalizacji.

Szczęśliwe liczby: 26, 35, 41
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu poczujesz smak zwycięstwa, bo planety szykują dla ciebie rywalizację, ale też ostrą walkę, którą na pewno wygrasz. Jesteś osobą, która ma wielkie cele i lubi do nich dążyć, choć czasem brakuje jej determinacji, bo cęsto zmienia zdanie i obiera inny kierunek niż zamierzała.

Miłość
Chcesz i pragniesz wielkiej romantycznej miłości, ale jednoczesnie się jej boisz? Czy zranienei tak na ciebie wpływa? Starasz się być osobą oszczędną w uczuciach, ale nie warto zamykać się przed światem i przed nowymi znajomościami.

Biznes i pieniądze
Pragniesz wszystkiego, co jest najlepsze, dlatego denerwuje cię kiedy koleżanka z pracy dostanie lepszą posadę lub awans, a przede wszystkim kiedy jest doceniana bardziej niż ty. W tym tygodniu szykuje się zazdrość. Nie przesadzaj z kłótniami i unikaj nieporozumień w pracy, bo okaże się to dla ciebie niezbyt korzystne.

Zdrowie
Masz teraz dobry okres i zdrowie nie powinno przysparzać ci problemów. Gwiazdy ci sprzyjają i ze zdrowiem wszytsko bedzie w jak najlepszym porządku, moż tylko pomyśl o witaminach, o owocach i warzywach, bo możesz mieć z tym teraz problem, lepiej wczesniej dbać i witaminizowanie.

Szczęśliwe liczby: 1, 14, 26
Szczęśliwy dzień: wtorek

W twoim sercu zagości radość. Coś, nad czym pracowałeś przez dłuższy czas nareszcie zaowocuje i poczujesz smak zwycięstwa. To jest dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i cieszenie się z sukcesów, którym poświęciłeś ostatnie kilka lat.

Miłość:
Nie masz teraz czasu na miłość i głębsze zaangażowanie. Oczywiście kwestie uczuciowe są dla ciebie ważne, ale teraz swój czas poświęcisz głównie pracy i zawodowym obowiązkom. Osoba ci bliska może poczuć się urażona i zepchnięta na dalszy plan. To tylko chwilowe...

Praca:
Przyszedł czas spijania zysków z tego co robiłeś i czemu się poświęcałeś parę lat. Okazuje się, że obrałeś dobrą strategię i pewne biznesowe posunięcia były strzałem w dziesiątkę. Masz teraz okazję, aby świętować.

Zdrowie:
Pomyśl o urlopie, bo ostatnio i tak się przepracowujesz. Musisz nabrać sił przed kolejnym etapem swojej kariery zawodowej. Dbaj o siebie, a głównie o nerki i dostarczaj sobie odpowiedniej ilości płynów dziennie.

szczęśliwe liczby: 22, 35, 38
szczęśliwy dzień: czwartek

Merkury sprzyja poszerzaniu horyzontów i wchodzeniu w nowe kontakty, teraz będziesz wyjątkowo bystry i analitycznie nastawiony do świata, zazwyczaj nie myślisz zbyt wiele o swoich odczuciach, ale teraz wszystko będziesz rozkładał na czynniki pierwsze: czy nie ryzykuję zbyt wiele? Czy powinienem to zrobić? Itd.

Miłość
Zaczniesz zastanawiać się nad swoimi odczuciami i rozważać wszelkie za i przeciw, a jednocześnie zapragniesz wolności, poszerzania horyzontów i odseparownia się od partnera na dłużej, teraz potrzebujesz swobody i pozostanią sam na sam ze swoimi myślami. To jest dobry czas na przemyślenie pewnych spraw i podjęcie ostatecznych decyzji.

Biznes i pieniądze
Merkury to planeta kupców i handlarzy, teraz masz czas i moment na rozwijanie swoich kupieckich umiejętności, może zapiszesz się na kurs podpowiadający ci jak skutecznie sprzedać produkt lub zareklamować usługi w sieci? Gwiazdy sprzyjają tego typu projektom. Wykorzystaj ten tydzień na tego typu działania, bo w przyszłości okażą się dobrą inwestycją.

Zdrowie
Uważaj na nerwy, stawy i trudne, stresujące sytuacje. Pomyśl o swoim zdrowiu psychicznym, czy na pewno chcesz się denerwować? Jesteś osobą opanowaną do czasu, też masz swoje granice wytrzymałości, jeśli nie chcesz z kimś rozmawiać i potrzebujesz chwili samotności to druga osoba musi to uszanować. Odetchnij i zrelaksuj się, tego teraz potrzebujesz.

Szczęśliwe liczby: 18, 26, 33
Szczęśliwy dzień: piątek

Początek tygodnia będzie nerwowy i chaotyczny. Słońce, Neptun i Merkury zapowiada spory w pracy, szczególnie o zakres obowiązków, budzi się konkurencja, koniunkcja Urana spowoduje, że będziesz reagował nerwowo. Powinieneś schować dumę do kieszeni i przeczekać. Od czwartku poczujesz wielki przypływ sił i dobrego humoru, Wszelkie wątpliwości się wyjaśnią i znajdą się elokwentni pomocnicy. Zapragniesz wielkiego uczucia!

Miłość:
Możesz liczyć na nowe znajomości, może nawet szykuje się poważny związek? Jesteś na to gotowy, Koziorożcu? Jeśli myślisz, że romanse Ci nie w głowie to się mylisz. Możesz poznać kogoś, dzięki komu serce zabije Ci szybciej i nagle odkryjesz, że znów chcesz być zakochany, że czujesz motyle w brzuchu i to jest właśnie to!

Biznes i pieniądze:
Możesz liczyć na dodatkowy dopływ gotówki, ale uważaj na kolegów i koleżanki w pracy, szef cię doceni, ale nie spodoba się to współpracownikom. Trzymaj język za zębami i nie kłóć się z kolegami z pracy. To nigdy nie jest dobra strategia. Zanim powiesz coś niemiłe, dobrze się zastanów, czy aby na pewno było ci to do czegoś potrzebne. Wyluzuj!

Zdrowie:
Uważaj na gardło, jesteś teraz mniej odporny, grypa szaleje i może dopaść i ciebie! Bierz witaminy i zakładaj czapkę, wiesz, jak łatwo się przeziębiasz i jak wrażliwe masz zatoki! Dbaj o siebie i uważaj za wirusy!

szczęśliwe Liczby: 2, 15, 37
szczęśliwy Dzień: czwartek

Najbliższe mogą przynieść pewna  nerwowość, co prawda konflikty są ostatnią rzeczą na jaką masz ochotę, ale nie uda się rozwiązać pewnych kwestii pomiedzy partnerem lub bliskimi bez utarczek słownych. To kwestia relacji z partnerem będą tym, co może zdominować ten tydzień.

Miłość
Raczej nie będą to miłe dni, wręcz przeciwnie, osoba, którą dażyłeś zaufaniem nagle odwróci się od ciebie i zrobi coś, o co nigdy byś jej nie podejrzewał. Wzbudzi to twoją nieufność i zmieni nastawienie do kogoś, kogo darzyłeś szacunkiem.

Biznes i pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, ale dasz sobie z nimi radę, ze wszystkim się uporasz i podołasz obowiązkom. Szykuje się nowy projekt i co za tym idzie, nowe obowiązki, ale dasz radę i ze wszsytkim poradzisz sobie bez problemów.

Zdrowie:
Pomyśl o problemach ze stawami, teraz możesz odczuwać ból kręgosłupa i barków. Potrzebny ci masaż tych części ciała i pamietaj aby dbać o stopy, możesz czuć się przepracowany i zmęczony, ogólnie twoje samopoczucie pogorszy się.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: piątek

Planetarna aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i tak też będzie w tym tygodniu. Poznasz nowych ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi i okażą się dla ciebie ważni w dłuższej perspektywie czasu.

Miłość:
W tym tygodniu masz szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie ci do gustu i zechcesz poznać tę osobę lepiej. Jesteś typem człowieka, który potrzebuje więcej czasu na wejście w bliższe relacje, ale tym razem druga osoba narzuci szybsze tempo.

Biznes i pieniądze:
Ten czas zaowocuje nowymi kontaktami zawodowymi i pojawi się perspektywa nowej pracy lub podjecia jakiegoś dodatkowego zajęcia, które na pewno sprawdzi się w twoim życiu i któremu podołasz bez problemu.

Zdrowie:
Zawsze dbasz o swoje zdrowie i wolisz dmuchać na zimne, ale zwróć uwagę na półprodukty które ostatnio konsumujesz i żywienie poza domem, które raczej ci nie służy. Pamiętaj o owocach i warzywach, dbaj o dostarczanie do organizmu witamin i mikroelementów.

Szczęśliwe liczby: 4, 17, 23
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Zapragniesz urlopu, wyjazdu, oderwania się od szarej codzienności i tego, co przytłacza i związane jest z obowiązkami. Być może wybierzesz się na urlop i zakosztujesz innego powietrza, innej kultury i odmiennego klimatu? Teraz potrzebujesz spokoju i regeneracji oraz zachcesz nabrać sił przed nowymi wyzwaniami.

Miłość:
Będziesz bardzo wrażliwy, za sprawą Księżyca twoje humory będą się zmieniać jak w kalejdoskopie i partner, jeśli go posiadasz, nie nadąży za twoimi zmiennymi nastrojami. Jesteś teraz bardzo wrazliwy na zmienne rytmy Księżyca i z euforii popadać będziesz w depresję i odwrotnie. Możesz nagle wypomnieć partnerowi sprawę o której już dawno zapomniał.

Biznes i pieniądze:
Księżyc obudzi w tobie skąpą naturę, masz tendencję do oszczędzania i gromadzenia pieniędzy na czarną godzinę, ale teraz staniesz się po prostu skapy, zaczniesz osczędzać na sobie, ale też na najbliższych. Wjdzie z ciebie materialistyczne zwierzę :)

Zdrowie:
Nadwrażliwość, zmienne nastroje, branie wszystkiego do siebie, wybuchanie agresją i ogólna drażliwośc odbije się na twoim zdrowiu i niewykluczone, że wpadniesz w hipochondrię, nagle zacznie ci się wydawać że spotykają cię same najgorsze dolegliwości świata, na szczęście będzie to tylko chwilowe załamanie.

Szczęśliwe liczby: 3, 18, 29
Szczęśliwy dzień: środa

Ten tydzień przyniesie ci wiele radości za sprawą przyjęć i prywatek na które wszyscy chętnie będą cię zapraszać. Jesteś w towarzyskim nastroju i pomimo, że zazwyczaj stronisz od dużych skupisk ludzi to tym razem będziesz tryskać dobrym humorem i wręcz lgnąć do ludzi, który są kompletnie inni od ciebie, a którzy mogą cię czegoś nauczyć.

Miłość:
Postanowisz odseparować się od partnera i zrobić coś szalonego, możesz będzie to babski lub męski wieczór, tylko w towarzystwie twoich znajomych? A może partner zacznie cię irytować i przeszkadzać ci w najgorszym tego słowa znaczeniu? Jedno jest pewne: w tym tygodniu partner zobaczy, że doskonale poradzisz sobie bez niego.

Praca i pieniądze:
W pracy czekają cię nowe zadania i wyzwania, którym z łatwością podołasz, ale nie oznacza to, że zamierzasz spędzać w pracy nadgodziny. Zdecydowanie nie jest to twoja domena i teraz myślisz raczej o rozrywce i dobrej zabawie w gronie znajomych.

Zdrowie:
Twoje gardło zaczyna szwankować, musisz dbać o siebie i nosić szalik, nie dopuszczaj do wyziębienia gardła, wiesz dobrze, jaki masz z tym problem. Pij gorącą herbatkę z miodem i ciepło się ubieraj.

szczęśliwe liczby: 23, 27, 35
szczęśliwy dzień: piątek

Zazwyczaj jesteś osobą opanowaną i zdystansowaną, a w tym tygodniu pokażesz różki, jest coś czego nie znosisz. Nie trawisz wtrącania się w twoje prywatne sprawy, oceniania cię i mówienia ci co masz robić. Te dni pokażą jaką osobą jesteś naprawdę. Wcale nie nieśmiałą i ugodową, czasem potrafisz postawić na swoim i zareagować ostro.

Miłość:
Wstąpi w ciebie jakaś nowa energia i nowy duch, nagle zaczniesz stawiać warunki i nie będziesz godzić się na wszystko, pokażesz, że masz własne zdanie i trzeba się z tobą liczyć.

Praca:
Nie dasz sobie w kaszę dmuchać, zazwyczaj jesteś osobą wycofaną, a teraz zmienisz front i pokażesz, że nikt nie może zwalać na ciebie całej roboty, nie dasz sobie wejść na głowę. I bardzo dobrze.

Zdrowie:
Ujawnią się jedynie problemy z emocjami, możesz mieć zmienne nastroje i nieoczekiwanie wybuchać w najmniej oczekiwanej chwili.

szczęśliwe liczby: 2, 34, 46
szczęśliwy dzień: sobota

Zaczniesz szukać nowej pracy, zapragniesz zmian i zdecydujesz się wysyłać swoje cv w różne miejsca, które mogą zagwarantować ci wyższe zarobki i lepsze perspektywy, a twoje dotychczasowe zajęcia zaczną cię nużyć. Jesteś człowiekiem ambitnym i nie zgodzisz się na stanowisko niższe niż na to zasługujesz.

Miłość:
Uran może namieszać w kwestiach uczuciowych, teraz jest szansa na nowy związek i zerwanie z dotychczasowym trudnym układem, bo planeta zmian zachęca na nagłych, nieoczekiwanych i trudnych oraz ostrych cięć układów partnerskich.

Biznes i pieniądze:
Przez Urana możesz się wpędzić w jakieś tarapaty finansowe, które pokrzyżują ci plany związane z pewnym wyjazdem. Uran raczej oznacza zmiany na gorsze a przede wszystkim nagłe i niespodziewane wydarzenia, które będą raczej kłopotliwe a nie dobroczynne. Nastaw się na to, że nie wszystko będzie szło po twojej myśli.

Zdrowie:
Wzdrowiu problemy przede wszystkim z nerwami i kwestiami psychicznymi. Możesz chodzić podenerwowany i zirytowany, ale będzie to tylko kwestią czasu, już niedługo gwiezdna aura się poprawi i wszystko wróci do normy.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 49
Szczęśliwy dzień: piątek

W twoim sercu zagości radość. Coś, nad czym pracowałeś przez dłuższy czas nareszcie zaowocuje i poczujesz smak zwycięstwa. To jest dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i cieszenie się z sukcesów, którym poświęciłeś ostatnie kilka lat.

Miłość:
Nie masz teraz czasu na miłość i głębsze zaangażowanie. Oczywiście kwestie uczuciowe są dla ciebie ważne, ale teraz swój czas poświęcisz głównie pracy i zawodowym obowiązkom. Osoba ci bliska może poczuć się urażona i zepchnięta na dalszy plan. To tylko chwilowe...

Praca:
Przyszedł czas spijania zysków z tego co robiłeś i czemu się poświęcałeś parę lat. Okazuje się, że obrałeś dobrą strategię i pewne biznesowe posunięcia były strzałem w dziesiątkę. Masz teraz okazję, aby świętować.

Zdrowie:
Pomyśl o urlopie, bo ostatnio i tak się przepracowujesz. Musisz nabrać sił przed kolejnym etapem swojej kariery zawodowej. Dbaj o siebie, a głównie o nerki i dostarczaj sobie odpowiedniej ilości płynów dziennie.

szczęśliwe liczby: 22, 35, 38
szczęśliwy dzień: czwartek

Ogólna prognoza:
To nie jest dobry czas dla ciebie, kwadratura Słońca w znaku Wodnika nie działa na ciebie dobrze, osłabia cię i możesz przeżywać depresję, z którą często masz problemy. Na takie dni najlepsze będą komedie i dużo czekolady. Nie daj się złej jesiennej aurze.

Miłość:
Czy cierpisz z powodu rozstania? Nie zamartwiaj się tak, już niedługo przyjdą lepsze dni, a może nawet nowe uczucie? Snujesz depresyjne wizje życia w samotności a za kilka tygodni spojrzysz na wszystko inaczej. Odsuwasz się od znajomych zupełnie niepotrzebnie. Właśnie teraz będą ci potrzebni najbardziej. Nie skazuj się na samotność, bo to nigdy nie jest dobre.

Praca i pieniądze:
Nic ci się nie będzie chciało, nie masz ochoty na pracę, na zebrania, na uczestniczenie w nowych projektach, raczej chciałbyś się zaszyć w domu z książką. Będziesz lekkomyślnie podchodził do spraw związanych z pieniędzmi i pofolgujesz sobie. Kupisz buty, w których potem nie będziesz chodził lub kurtkę, którą zwrócisz do sklepu. Lepiej przemyśl swoje zakupowe decyzje.

Zdrowie
Marazm i senność będą Twoją bolączką. Migreny i nawracające bóle zatok utrudnią ci codzienne funkcjonowanie, a ze środkami przeciwbólowy nie będziesz się rozstawać. Może powinieneś zapisać się na siłownię lub fitness? A może zechcesz biegać? Ruch to zdrowie!

Liczby: 1, 13, 24
dzień: wtorek

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Polecane Artykuły

 • Jak dobierać pracowników?

  Jeśli prowadzisz nabór na pracowików do swojej firmy i chcesz sprawdzić, czy w ogóle warto zatrudniać daną osobę to wskazane jest skorzystanie z pomocy numerologii, warto najpierw spojrzeć na datę urodzenia przyszłego potencjalnego pracownika.

 • wybór partnera według żywiołu znaków zodiaku
  Jak dobrać partnera według znaku zodiaku?

  W astrologii jest tak, że wszystkie znaki zodiaku się grupują. Jest wiele grup astrologicznych, uwzględniających podział na różnorakie aspekty. Jeśli chcemy wiedzieć jaki znak zodiaku do nas pasuje to najlepiej będzie spojrzeć do jakiego żywiołu należą. Pasują do nas ludzie spod znaku, który należy do naszego żywiołu.

 • Znaki zodiaku a kolory - jakie są szczęśliwe kolory znaków zodiaku?

  Każdy z nas ma ulubione kolory, ale czy można powiedzieć jakie są szczęśliwe kolory dla poszczególnych znaków zodiaku? Często nasze ulubione kolory mają decydujące znaczenie przy wyborze koloru ścian, samochodu czy ubrań.  Warto się zastanowic czy znak zodiaku ma wpływ na nasze preferencje dotyczące ulubionych kolorów.   Poniżej znajdziesz uzasadnienie dla preferencji dotyczących kolorów dla każdego znaku zodiaku.   

 • Czy masz szansę na sukces?

  Astrologia sprzyja niektórym znakom a niektórym trochę mniej, jak to mawiają „biednemu wiatr w oczy a bogatemu w plecy".

 • Magia znaczenie symboliki
  Symbolika magii - zapoznaj się z kluczową wiedzą z zakresu magii

  Jeśli chcemy, aby nasza magia działała i aby wykonywane przez nas czary przynosiły pożądany skutek, potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu magii i szeroko pojętej ezoteryki. W tym celu konieczne jest zapoznanie się z podstawowymi symbolami i przedmiotami magicznymi potrzebnymi do poszczególnych rytuałów.

 • Rytuał na pracę
  Rytuał na znalezienie pracy - wykonaj rytuał i pozwól magii pomóc Ci w znalezieniu pracy

  Czy borykasz się z bezrobociem? Masz problem ze znalezieniem stałej posady, która spełniłaby Twoje oczekiwania? A może masz pracę, która sprawia Ci przyjemność, ale zarobki nie są satysfakcjonujące? A jeśli Twoja praca jest żyłą złota, ale wprawia Cię z poirytowanie, wprowadza w zły nastrój i pracujesz, bo musisz, choć Twoje zawodowe marzenia są zupełnie inne?

 • Wrozby_Andrzejkowe
  Wróżby andrzejkowe – top 4 najciekawszych wróżb i zabaw na Andrzejki

  Andrzejki to wieczór wróżb wyprawiany w wigilię świętego Andrzeja, czyli w nocy z 29 na 30 listopada. Lata temu wieczór ten należał do młodych niezamężnych kobiet, które chciały odkryć rąbek tajemnicy swojej przyszłości i dowiedzieć się czegoś o swoim przyszłym małżonku. Dziś andrzejkowe wróżby to popularna zabawa tak dla dzieci, jak i dorosłych, którzy wróżą sobie już nie tylko w sprawach miłosnych.

 • Zodiak na randce

  Jeśli umawiasz się na pierwszą randkę z ukochaną kobietą czy upragnionym mężczyzną, warto wiedzieć jak się zachować, aby zdobyć serce tej osoby na zawsze.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.