WAGA
23.09 - 22.10

 

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie sprawdzianem twoich możliwości. Okaże się, czy jesteś osobą lojalną i życzliwie nastawioną do otoczenia, czy też jesteś człowiekiem miłym tylko na pozór. Możliwe, że czeka cię jakiś konflikt do rozwiązania.

Miłość
Ten czas zaowocuje nowymi znajomościami i okaże się kto jest twoim przyjacielem a kto za tobą nie przepada. Jesteś osobą miłą lecz nie zawsze pokazujesz swoje prawdziwe emocje, wynika to z tego, że nie chcesz nikogo zranić. Niestety komuś może się to nie spodobać.

Biznes i pieniądze:
W pracy szykuje się konflikt i ktoś spróbuje cię w niego wciągnąć. Masz dosyć bycia w centrum zainteresowania, ale teraz wyjątkowo będą powody, aby o tobie wspomnieć. Uważaj na Barana, który nie życzy ci najlepiej.

Zdrowie:
Czy ostatnio nie przesadzasz z alkoholem, uważaj, bo możesz się uzależnić, unikaj piwa i wina, które ostatnio traktujesz lekko i uważasz, że od takich trunków uzależnić się nie można, owszem, można,dlatego pamiętaj o umiarze.

Szczęśliwe liczby: 2, 34, 49
Szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to niestety poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się wiosną, nie znosisz upałów a wiosną możesz od nich odpocząć. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Wago, jesteś zimna, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczana, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciała się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepsza. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Jak każda Waga musisz uważać na przeziębienia nerek, układ moczowy może nie wytrzymać i zapalenie gotowe. Grasuje grypa i angina, a wiesz, jak szybko się zarażasz, uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, wiosenne przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.

Szczęśliwe liczby: 15, 22, 44
szczęśliwy dzien: piatek

To będzie dobry tydzień, aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i podróżom, może wydarzy się coś niespodziewanego i nagle wyjedziesz gdzieś daleko, aby podziwiać uroki innej kultury. Przygotuj się na przygodę!

Miłość:
To nie jest najlepszy czas na miłość i długofalowe relacje, a o związku (jesli go szukasz) nie ma teraz mowy. Szykują się kontakty, ale tylko lekkie i przyjemne, nie wymagające od ciebie wchodzenia w głębszą relację. Będą to przyjaźnie i koleżeńskie kontakty, ale nic poza tym.

Biznes i pieniądze:
Szykuje się praca, która da ci pole do popisu. Lubisz kiedy praca wiąże się z jakąś działalnością artystyczną. Wtedy praca jest dla ciebie przyjemnoscią, a nie obowiązkiem. Jesteś osobą, która ma artystyczną duszę i pragniesz pracy, dającej ci poczucie spełnienia.

Zdrowie:
Mogą pojawić się problemy z wagą, nie będzie to tycie, ale chudnięcie. Zaniepokoi cię nagła utrata wagi, która spowoduje stres i zamieszanie w twoim życiu. Niewykluczone są problemy tarczycowe.

Szczęśliwe liczby: 13, 16, 29
Szczęśliwy dzień: czwartek

Przed tobą dużo obowiązków, masz dość siedzenia w pracy, a teraz możliwe będą nadgodziny i dodatkowe zajęcia związane z pracą, na które nie masz ochoty. Jest też plus takiej sytuacji, poznasz nowe osoby i dowiesz się czegoś, o czym nie miałeś pojęcia.

Miłość:
Ten tydzień to dni luzu, który spowoduje, że zechcesz coś zmienić w swoim życiu. Zazwyczaj jesteś osobą dobrze rozganizowaną, ale w tym tygodniu ukochana osoba zacznie zwracać ci uwagę, że zaniedbujesz dom i nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu.

Biznes i pieniądze:
W tym tygodniu praca trochę namiesza ci w głowie, będzie się sporo działo, zarówno w sferze finansowej jak i zawodowej. Czekają cię niespodziewane wizyty szefów, sprawdziany twoich umiejętności i budowanie wizerunku firmy od nowa.

Zdrowie:
Nagle czeka cię zatrucie pokarmowe, uważaj na żołądek i na to, co jesz, masz skłonność do przesady i dogadzania sobie w kwestii żywieniowej, nie znasz końca i nie potrafisz odmówić sobie słodkości. Może przestaw się na sztuczne słodziki lub zamienniki cukru, takie jak miód, zdrowy i naturalny.

Szczęśliwe liczby: 3, 13, 24
Szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwziecia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich westchień. To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość:
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze:
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie:
Uważaj, bo Wenus sprzyja tyciu, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgubne dla sylwetki i zdrowia.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

W tym tygodniu czeka cię dużo życzliwości ze strony przyjaciół i współpracowników. Wzrośnie twoja pewność siebie i poczucie, że jesteś wiele warta jako człowiek, droga Wago. Jeśli pragniesz gdzieś wyjechać, oderwać się od szarej rzeczywistości to teraz jest ku temu świetna okazja. Wykorzystaj ten czas najlepiej jak potrafisz.

Miłość:
Twój partner jest teraz przewrażliwiony i czepia się każdego głupstwa, musisz dać mu odczuć jak bardzo jest dla ciebie ważny i jak bardzo go potrzebujesz. Pokaż, że jest najważniejszy i zadbaj o nie, bo zdaje się że przez problemy w pracy, liczy na twoją miłość i wsparcie.

Praca i pieniądze:
Z finansami będzie kiepsko, tym bardziej, że trafi się jakiś nieprzewidziany wydatek, być może rozchoruje się twoje dziecko lub wydasz więcej niż potrzeba. A może coś ci się spodoba i za wszelką cenę będziesz chciała to mieć? Uważaj, bo masz skłonność do nadmiernego wydawania pieniędzy i to na rzeczy, które nie są ci potrzebne.

Zdrowie:
Twój organizm czeka jakieś przeziębienie, być może masz skłonność do wychłodzenia organizmu. Uważaj na zimne dni, ubieraj się ciepło i noś szalik, bo twoje gardło może ucierpieć.

szczęśliwe liczby: 2, 36, 38
szczęśliwy dzień: niedziela

Ten tydzień to walka ze samym sobą, zazwyczaj jesteś człowiekiem szczerym aż do bólu i nie lubisz owijać w bawełnę, jesteś ostatnią osobą, która może coś przemilczeć i udawać, że nie słyszy. W najbliższych dniach będziesz musiał nauczyć się dyplomacji i gryzienia się w język, dobrze się zastanów zanim coś palniesz. Bo raz wypowiedzianych słów nie można już cofnąć.

Miłość:
Twój partner może źle znosić twoją szczerość i otwartość w związku, niektórzy lubią tajemnice i niedomówienia, to dodaje tajemnicy i pieprzyku każdej relacji, musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak prawdomówny i konkretny jak ty.

Praca:
Jeśli w pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że twoja cierpliwość się skończy, to uważaj, bo nie jest wskazane abyś się kłócił i zwracał uwagę komuś, kto jest ważną osobą w firmie i od której wiele zależy. Staraj się nauczyć dyplomacji.

Zdrowie:
Zaczną szwankować ci żeby i to na nie będziesz uskarżał się przede wszystkim, dentysta jest drogi i lepiej dbać o zęby wtedy, kiedy jeszcze nie jest za późno. Gwiazdy wskazują na problemy z zębami.

szczęśliwe liczby: 34, 45, 49
szczęśliwy dzień: piątek

Planety zapowiadają miłe i pełne uroku dni, teraz masz szczęście do ludzi i pieniędzy, a gwiazdy ci sprzyjają i starają się pogłębiać i poszerzać twoje relacje towarzyskie. Wszystko powinno się układać i bez najmniejszych problemów rozwiążesz różne problemy, które ostatnio zaprzątały ci głowę. Masz teraz czas aby uporządkować swoje relacje osobiste.

Miłość
To jest czas, kiedy musisz postawić pewne sprawy na ostrzu nóża, musisz uporządkować relacje z pewnymi osobami i zająć się swoim życiem uczuciowym, planety szykują rewolucje ale w pozytywnym znaczeniu. Może zdecydujesz się na ślub? A może szykuje się powiększenie rodziny? Warto próbować coś zrobić ze swoim życiem.

Biznes i pieniądze
Zapragniesz zmian i to poważnych, jeśli jesteś czyimś pracownikiem to postanowisz pokazać mu, że jesteś wart więcej niż mu się wydaje, zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Warto walczyć o swoje i o poprawę swoich warunków życia.

Zdrowie
Mogą doskwierać ci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewykluczone są jakieś bóle wątroby lub jelit, a może wrzody żołądkowe? Wzbudzi to twój niepokój i zdecydujesz się pójść do lekarza. Zadbaj o zdrowie, póki jeszcze możesz i póki nie jest za późno. Lepiej dbać za wczasu niż potem leczyć poważne choroby z opóźnieniem.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 22
Szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Ogólna prognoza:
Planety zapowiadają miłe i pełne uroku dni, teraz masz szczęście do ludzi i pieniędzy, a gwiazdy ci sprzyjają i starają się pogłębiać i poszerzać twoje relacje towarzyskie. Wszystko powinno się układać i bez najmniejszych problemów rozwiążesz różne problemy, które ostatnio zaprzątały ci głowę. Masz teraz czas aby uporządkować swoje relacje osobiste.

Miłość
To jest czas, kiedy musisz postawić pewne sprawy na ostrzu nóża, musisz uporządkować relacje z pewnymi osobami i zająć się swoim życiem uczuciowym, planety szykują rewolucje ale w pozytywnym znaczeniu. Może zdecydujesz się na ślub? A może szykuje się powiększenie rodziny? Warto próbować coś zrobić ze swoim życiem.

Biznes i pieniądze
Zapragniesz zmian i to poważnych, jeśli jesteś czyimś pracownikiem to postanowisz pokazać mu, że jesteś wart więcej niż mu się wydaje, zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Warto walczyć o swoje i o poprawę swoich warunków życia.

Zdrowie
Mogą doskwierać ci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewykluczone są jakieś bóle wątroby lub jelit, a może wrzody żołądkowe? Wzbudzi to twój niepokój i zdecydujesz się pójść do lekarza. Zadbaj o zdrowie, póki jeszcze możesz i póki nie jest za późno. Lepiej dbać za wczasu niż potem leczyć poważne choroby z opóźnieniem.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 22
Szczęśliwy dzień: niedziela

To będzie tydzień, w którym staniesz przed pewnym wyborem, pojawi się nowa propozycja zawodowa i możliwości rozwoju naukowego, poszerzenia horyzontów, ale kosztem wolnego czasu i przekwalifikowania się, czy się zdecydujesz?

Miłość:
Nie lubisz monotonii i nudy, chcesz wesołych przeżyć i nowych wyzwań w związku, a przede wszystkim czegoś, co spowoduje, że będziesz czuć, że żyjesz. Nie masz nic przeciwko miłości i uczuciowym zobowiązaniom, ale u ciebie wszystko musi zacząć się od przyjaźni i bliskiej intelektualnej relacji, aby mogło przerodzić się w coś innego.

Praca:
Pojawiła się nowa propozycja zawodowa i rozważasz jej przyjęcie, możliwe, że zmieni się zakres twoich obowiązków w pracy lub pojawi się perspektywa wyjazdu, jest to dla ciebie o tyle kłopotliwe, że nie lubisz zawodowych zmian, jeśli już się do czegoś przyzwyczaiłeś to nie zamierzasz tego zmieniać.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy ze stawami to nie obawiaj się, bo możliwe są bóle nadgarstków spowodowane pracą przez komputerem i trzymaniem dłoni na myszce, codzienne klikanie i stukanie w klawiaturę też przyczynia się do zespołu cieśni nadgarstka. To tylko chwilowe i po spoczynku szybko przechodzi.

szczęśliwe liczby: 12, 19, 23
szczęśliwy dzień: sobota

Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się wiosną, nie znosisz upałów a wiosną możesz od nich odpocząć. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Wago, jesteś zimna, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczana, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciała się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepsza. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Jak każda Waga musisz uważać na przeziębienia nerek, układ moczowy może nie wytrzymać i zapalenie gotowe. Grasuje grypa i angina, a wiesz, jak szybko się zarażasz, uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, wiosenne przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.

Szczęśliwe liczby: 15, 22, 44
szczęśliwy dzien: piatek

Pragniesz miłości, uczucia, wzniosłych chwil a zamiast tego masz nawał pracy do wykonania. Wieczorami wracasz do domu i marzysz o innym życiu, a kolejnego musisz iść do pracy i wszystko zaczyna się od początku. Twój nastrój związany jest z depresyjnymi chwilami, ale wszystko niedługo minie.

Miłość:
Przez cały czas zastanawiasz się, czy osoba o której myślisz i którą się interesujesz odwzajemnia twoje uczucia, masz nadzieję, że twoja skrywana miłość nie jest platoniczna, masz rację, druga strona też coś do ciebie czuje i są chwile kiedy nie myśli o niczym innym, tylko o tym jak cię zdobyć.

Praca:
W pracy obowiązki trochę cię przytłaczają, robisz co w twojej mocy, aby temu podołać, ale masz wrażenie, że ostatnio pracy jakby przybyło. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi i pokazywać, że nie możesz sobie poradzić, ale jeśli w pewnym momencie nie powiesz STOP, to z czasem będzie coraz gorzej. Zastanów się, czy warto siedzieć cicho.

Zdrowie:
Ten tydzień to pasmo udręk jeśli chodzi o żołądek, niewykluczone jest zatrucie pokarmowe i wszystko, co złe jeśli chodzi o kwestie brzucha. Zacznij zdrowo się odżywiać i dbaj o wątrobę, która może się buntować, jeśli odczuwasz bóle, nawet delikatne to już jest poważny znak świadczący o jakimś procesie chorobowym, związanym wątrobą. Wątroba nie boli bez powodu.

szczęśliwe liczby: 2, 15, 19
szczęśliwy dzień: piątek

W tym tygodniu dopadnie się chandra, może to wiosenne przesilenie? Zaczniesz odczuwać zmęczenie i poczujesz się jakoś nieswojo, bo nagle na niebie pojawi się słońce, zazwyczaj lubisz ciemność i ta wiosenna aura wcale nie zadziała na ciebie dobrze. Masz skłonność do depresji i samotności i ta wiosna nie będzie dla ciebie powodem do radości. Będziesz odczuwała jakąś dziwną samotność i poczujesz, że wszyscy się od ciebie odwrócili. Ale to tylko chwilowe załamanie, już w maju będzie znacznie lepiej.

miłość
Nie masz ochoty na romanse ani na flirty, nie w głowie ci teraz miłość. Chcesz prawdziwego uczucia i szczerych emocji, a nie chwilowej zachcianki, więc będziesz oporna na zaczepki ze strony innych osób i ludzie pomyślą, że jesteś gburem. Nie jest to dobry czas na podrywanie Wagi, bo można się tylko nieprzyjemnie sparzyć. Lepiej poczekać!

finanse
Choć jesteś skupiona głównie na pracy, to teraz nie odczujesz spektakularnych sukcesów. Lepiej sumiennie wykonuj swoje obowiązki i skup się na konkretach, zostaw za sobą ambicje i pięcie się po kolejnych szczeblach kariery. Nastaw się na zysk w maju, wtedy przyjdzie do ciebie dobra aura gwiazd i zaczniesz zdobywać nowe szczyty!

zdrowie
Jakieś problemy z kręgosłupem mogą dać o sobie znać, może jest to spowodowane nieprawidłową pozycją siedzenia lub złą postawą przy biurku.

liczby 25, 38, 40
dzień piątek

Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

W tym tygodniu będziesz w świetnym nastroju, energia nie będzie cię opuszczać, a dobry humor będzie ci towarzyszył każdego poranka. Wiele radości dadzą ci kontakty z ludźmi, rozmowy i komplementy, które będziesz słyszeć pod swoim adresem. To będzie udany dzień pod wieloma względami.

Miłość:
Jeśli jesteś singlem to ktoś da ci odczuć, że bardzo mu zależy, a wasz wspólny wieczór będzie świetną ku temu okazją. A jeśli jesteś w szczęśliwym związku to możliwe, że znów poczujesz się jak na pierwszej randce, bo twój partner zrobi coś, co sprawi ci wielką frajdę.

Biznes i pieniądze:
To dobry czas dla interesów. Pieniądze będą same do ciebie przychodzić i poczujesz, że to co robisz sprawia ci wielką przyjemność. Praca nie będzie męcząca, a wręcz przeciwnie, wyda ci się, że twoja praca nawet ci się podoba i że masz wielkie szczęście robiąc w życiu to, co lubisz.

Zdrowie:
Twoje nerki dadzą o sobie znać, będzie to jedyny minus tego tygodnia. Lepiej wygrzewaj się i nie narażaj na zimno swoich nerek, bo one tego nie lubią, pamiętaj o piciu dużej ilości płynów. Pomimo kiepskiego stanu twoich nerek, będziesz w bardzo dobrym nastroju i nic i nikt nie będą w stanie ci go popsuć.

Szczęśliwe liczby: 34, 1, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.

Miłość:
Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend. A jeśli jesteś, Wago, samotna to nastaw się na poznanie kogoś z dala od domu, planety Cię wspierają.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębiła!

liczby: 5, 12, 44
dzień: poniedziałek

W tym tygodniu lepiej nie zawracać sobie głowy problemami. Jesteś zmęczona i senna, ten okres nie jest dla ciebie zbyt korzystny a więc musisz przede wszystkim zregenerować siły i postawić na odpoczynek. Wszystko bardzo łatwo będzie cię wyprowadzać z równowagi, ale powinnaś ze wszystkim sobie poradzić, już niedługo aura będzie ci sprzyjać. Warto przeczekać kiepski okres i zadbać o swoją duszę i ciało.

miłość
Teraz pragniesz przede wszystkim pobyć ze swoim partnerem i uspokoić się w jego towarzystwie. Zapragniesz kina, wieczornych rozrywek i kulinarnych przyjemności. Warto dać do zrozumienia ukochanej osobie, że pragniesz spokoju i ciszy, nie chcesz kłótni i domowych niesnasek. Nie w głowie ci teraz takie rzeczy. Za dużo kłopotliwych spraw masz w pracy, żeby jeszcze tego typu problemy pojawiały się w domu. Jeśli jesteś singlem to nie będziesz mieć ochoty na nic poważnego, raczej będą to drobne nic nie znaczące flirty.

finanse
W pracy istne urwanie głowy, nikt nie będzie sobie mógł z niczym poradzić i każdy będzie liczył tylko na twoją pomoc. Zastanów się nad tym, czy warto robić wszystko za wszystkich. Jesteś osobą dokładną, sumienną i skrupulatną, ale szybko okaże się, że inni cię wykorzystują. Zamiast robić 2 razy więcej niż inni, poprzestań na swoich obowiązkach lub poproś o podwyżkę.

zdrowie
Możesz odczuwać osłabienie przez przesilenie wiosenne, twój kręgosłup da ci o sobie znać. Jesteś osobą która przeżywa wszelkie problemy ze zdrowiem więc od razu udasz się do ortopedy w celu ustalenia co jest przyczyną problemów z kręgosłupem.

liczby 19, 21, 25
dzień poniedziałek

Za sprawą Urana zapragniesz zmian i twoja głowa pełna będzie szalonych pomysłów. Wszystko będzie cię nudzić i zechcesz trochę się rozerwać. Może porwiesz partnera w dziką podróż? A może sama zapragniesz gdzieś wyjechać i zrobić sobie przerwę?

miłość:
Miłość jest teraz dla ciebie motorem do działania, jeśli jesteś w związku to będą to bardzo udane chwile i stwierdzicie, że to jest czas na zmiany, zapragniecie zrobić coś razem i może będzie to decyzja o wspólnym zamieszkaniu lub nawet ślubie? W miłości działasz szybko i nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, dla ciebie albo białe albo czarne.

praca:
Wagi szybko nawiązują nowe znajomości i potrafią zjednać sobie ludzi w pierwszej chwili, posiadają bowiem magnetyzm, który działa w bardzo przyjemny sposób na płeć przeciwną. W tym tygodniu możesz wiele ugrać swoją powierzchownością i zamiłowaniem do flirtów i uwodzenia. Masz szanse zmienić pracę lub awansować poprzez sympatię, jaką pała do ciebie twój przełożony ...

zdrowie:
Ból głowy i oczu będzie ci towarzyszył przez cały tydzień, odpocznij trochę od komputera, siedzenie przed monitorem przez 10 godzin nie jest dobre dla oczu, kiedy wracasz do domu to daj im już odpocząć i poleż trochę z zamkniętymi oczami, a najlepiej wcześniej połóż się spać.

liczby: 4, 25, 30
dzień: środa

W tym tygodniu skupisz się na swojej urodzie, stwierdzisz, że chcesz dobrze wyglądać i podobać się innym. To jest czas na upiększanie się dbanie o urodę, gwiazdy wróżą powodzenie, jeśli chodzi o kwestie zabiegów kosmetycznych.

Miłość:
Twój urok i czar a także uroda zniewolą każdego, tak będzie i tym razem, będziesz na imprezie lub weźmiesz udział w jakiejś uroczystości, dzięki której ktoś cię zauważy i doceni twoje sympatyczne usposobienie. Nastaw się na flirt, bo jest szansa na coś poważnego, a nie tylko na krótki romans.

Praca:
Jesteś osobą energiczną i obowiązkową, lubisz żeby ludzie mieli cię za osobę solidną, na której można polegać, ale z trudem przychodzi ci wykonywanie wiecznie tych samych obowiązków i siedzenie za biurkiem, chcesz robić coś, co zagwarantuje ci kontakty z ludźmi, jeśli pojawia się propozycja wyjazdu służbowego to jesteś pierwszą osobą, która chętnie pojedzie.

Zdrowie:
Nagle poczujesz się jakoś ciężko, zacznie ci to przeszkadzać i spowoduje, że zapragniesz schudnąć. Odkryjesz, że spodnie się nie dopinają i brzuszek zaczyna być bardziej widoczny. To będzie powodem twoich frustracji, bo zazwyczaj dbasz o wygląd, formę i sylwetkę.

szczęśliwe liczby:16, 24, 35
szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu nie będzie dawać ci spokoju pewna sprawa, związana z przyjaciółmi. Pojawił się jakiś konflikt pomiędzy wami, który zaprząta twoją głowę. Nie lubisz się kłócić, ostra wymiana zdań źle na ciebie wpływa, to ostatnia rzecz jakiej sobie życzysz, wszelkie nieporozumienia naprawdę źle działają na twoją psychikę.

Miłość:
Ach miłość, to jest coś, co sprawia, że żyjesz i dzięki czemu masz motylki w brzuchu, ale uważaj, bo jest ktoś, kto nie traktuje cię poważnie, a tylko chce zawrócić ci w głowie i wykorzystać, uważaj na siebie i nie bądź osobą naiwną.

Praca:
Jest ktoś, kto działa ci na nerwy? W pracy jest taka osoba, która cię drażni, ale ty też drażnisz ją, więc staraj się nie wchodzić z tym kimś w konflikt, bo czas pokaże, że jest to osoba pamiętliwa i agresywna, może ci zaszkodzić.

Zdrowie:
Nieustanne problemy z głową doprowadzą cię do szału, masz serdecznie dosyć łykania środków przeciwbólowych, najprawdopodobniej jest to spowodowane pracą przed monitorem i wytężaniem wzroku, pamiętaj o przerwach w pracy i patrzeniu w dal.

szczęśliwe liczby: 4, 12, 22
szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu będziesz mógł popisać się swoją szczerością i bezpośredniością, wydarzenia w tym tygodniu wiązać się będą z twoją inicjatywą, otwartością na nowe zdarzenia i ludzi oraz inwencją twórczą, której ci nie brakuje.

Miłość:
To jest czas kiedy twój partner zacznie cię poważnie irytować, masz serdecznie dosyć jego dąsów i robienia wszystkiego wbrew tobie. Ty zawsze chcesz dobrze, ale masz wrażenie, że ukochana osoba oddala się od ciebie i zaczyna żyć własnym życiem. Jest to dla ciebie nie do zniesienia.

Praca:
Masz teraz tyle pomysłów, że twoja głowa aż kipi. Jesteś osobą zdecydowaną i szalenie kreatywną, ludzie cenią cię właśnie za to. Chcesz wszystko wprowadzić w czyn i to najlepiej teraz, zaraz, natychmiast. Nie posiadasz cierpliwości, cechy bardzo pożądanej w interesie.

Zdrowie:
Tym razem Strzelec będzie cierpiał na ból nóg, niewykluczone że zafundujesz sobie długi spacer, który spowoduje przeciążenie nóg i stóp, odczujesz poważne bóle z tym związane i zaczniesz o swoje stopy bardziej dbać, może pomogą ci masaże lub moczenie stóp w misce z solą. Jeśli lubisz spacery to pamiętaj aby nie przeciążać organizmu.

szczęśliwe liczby: 17, 21, 32
szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to niestety poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie sprawdzianem twoich możliwości. Okaże się, czy jesteś osobą lojalną i życzliwie nastawioną do otoczenia, czy też jesteś człowiekiem miłym tylko na pozór. Możliwe, że czeka cię jakiś konflikt do rozwiązania.

Miłość
Ten czas zaowocuje nowymi znajomościami i okaże się kto jest twoim przyjacielem a kto za tobą nie przepada. Jesteś osobą miłą lecz nie zawsze pokazujesz swoje prawdziwe emocje, wynika to z tego, że nie chcesz nikogo zranić. Niestety komuś może się to nie spodobać.

Biznes i pieniądze:
W pracy szykuje się konflikt i ktoś spróbuje cię w niego wciągnąć. Masz dosyć bycia w centrum zainteresowania, ale teraz wyjątkowo będą powody, aby o tobie wspomnieć. Uważaj na Barana, który nie życzy ci najlepiej.

Zdrowie:
Czy ostatnio nie przesadzasz z alkoholem, uważaj, bo możesz się uzależnić, unikaj piwa i wina, które ostatnio traktujesz lekko i uważasz, że od takich trunków uzależnić się nie można, owszem, można,dlatego pamiętaj o umiarze.

Szczęśliwe liczby: 2, 34, 49
Szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu z właściwym sobie optymizmem spojrzysz na świat i ludzi i to właśnie kontakty z ludźmi będą dla ciebie powodem do radości i będą główną przyczyną twojego dobrego humoru. Ktoś powie ci coś miłego, ktoś spojrzy na ciebie przychylnym okiem, ktoś cię pochwali a dla ciebie to będzie prawdziwy miodek na serce.

Miłość:
Ten tydzień to dla ciebie dni wyzwań w sferze uczuciowej, zapragniesz pokazać się komuś z jak najlepszej strony i oczarować osobę, która wpadła ci w oko, to może się udać, bo masz teraz w sobie sporo uroku i wdzięku.

Praca:
W pracy również prawdziwy wyścig szczurów, staniesz do rywalizacji z kimś, kto potencjalnie nawet nie dorasta ci do pięt, konkurencja nie śpi, a twoja duma tego nie wytrzyma, nie martw się, wszystko skończy się dobrze.

Zdrowie:
Jeśli coś będzie ci doskwierać to bóle głowy, które zaczynają przeradzać się w migrenę. Zamiast łykać tabletki przeciwbólowe, lepiej wypij szklankę wody, sprawdź, to pomaga!

szczęśliwe liczby: 8, 18, 28
szczęśliwy dzień: czwartek

Będziesz w dobrym nastroju i zapragniesz więcej dawać z siebie ludziom. Stwierdzisz, że chcesz być blisko z drugim człowiekiem i przestaniesz patrzeć na wszystko egoistycznie. Obudzi się w tobie opiekuńczość i chęć czynienia dobra.

Miłość:
Ten tydzień to czas poszukiwań, bardzo możliwe, że jesteś teraz na takim etapie życia, który nakłania do poszukiwań i oczekiwania na miłość. Niewykluczone, że zdecydujesz się na portale randkowe, które ułatwią ci znalezienie odpowiedniego partnera. Masz teraz spore szanse na miłość i motylki w brzuchu.

Praca:
Zazwyczaj siedzisz cicho i nie lubisz się wychylać, wolisz siedzieć na swoim miejscu, nie zadzierać z kolegami z pracy i nie stawiać się szefowi, nie jesteś osobą skorą do wychodzenia przed szereg. Tym razem będzie inaczej. Ktoś w pracy zostanie niesłusznie osądzony i pokrzywdzony, w twoim przekonaniu, niesprawiedliwie. Staniesz na wysokości zadania i odważnie będziesz bronić przyjaciela. Brawo!

Zdrowie:
W tym tygodniu możesz odczuwać problemy z kręgosłupem, a to za sprawą siedzącej pozycji w pracy, pomyśl nad tym czy nie warto częściej wstawać od biurka i ruszać się, daj odpocząć swojemu kręgosłupowi i staraj się co godzinę wstawać i chodzić choćby do toalety. To podstawa przy pracy siedzącej.

szczęśliwe liczby: 36, 46, 48
szczęśliwy dzień: wtorek

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość:
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze:
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie:
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Ogólna prognoza:
Planety zapowiadają miłe i pełne uroku dni, teraz masz szczęście do ludzi i pieniędzy, a gwiazdy ci sprzyjają i starają się pogłębiać i poszerzać twoje relacje towarzyskie. Wszystko powinno się układać i bez najmniejszych problemów rozwiążesz różne problemy, które ostatnio zaprzątały ci głowę. Masz teraz czas aby uporządkować swoje relacje osobiste.

Miłość
To jest czas, kiedy musisz postawić pewne sprawy na ostrzu nóża, musisz uporządkować relacje z pewnymi osobami i zająć się swoim życiem uczuciowym, planety szykują rewolucje ale w pozytywnym znaczeniu. Może zdecydujesz się na ślub? A może szykuje się powiększenie rodziny? Warto próbować coś zrobić ze swoim życiem.

Biznes i pieniądze
Zapragniesz zmian i to poważnych, jeśli jesteś czyimś pracownikiem to postanowisz pokazać mu, że jesteś wart więcej niż mu się wydaje, zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Warto walczyć o swoje i o poprawę swoich warunków życia.

Zdrowie
Mogą doskwierać ci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewykluczone są jakieś bóle wątroby lub jelit, a może wrzody żołądkowe? Wzbudzi to twój niepokój i zdecydujesz się pójść do lekarza. Zadbaj o zdrowie, póki jeszcze możesz i póki nie jest za późno. Lepiej dbać za wczasu niż potem leczyć poważne choroby z opóźnieniem.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 22
Szczęśliwy dzień: niedziela

Poczujesz smak zwycięstwa a to za sprawą pewnej sytuacji w pracy, która teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Jesteś osobą, która nie zapomina tak szybko i jesli kiedyś ktoś nie docenił twoich starań i umiejętności, to możliwe, że teraz odczuje na swojej skórze jak bardzo się pomylił.

Miłość
Jesteś dominującym typem partnera, wszystko musi być tak jak ty sobie zaplanujesz i nie tolerujesz sprzeciwu, trzeba przyznać, że ciężko jest z tobą wytrzymać i tolerować twoje władcze podejście do tematu związku. Ty nie lubisz partnerstwa i nie tym jest dla ciebie związek, ale walką o dominację.

Biznes i pieniądze
Pluton to planeta agresji i dominacji, więc w tym tygodniu tak też będziesz podchodził do kwestii biznesowych i zawodowych. Jeśli jesteś osobą pracującą na czyjś rachunek to może się zdarzyć, że nagle nieoczekiwanie wybuchniesz i postawisz jakąś kwestię zawodową na ostrzu noża. Żebyś potem nie żałował swojego zachowania.

Zdrowie
Uważaj na nerwy i trzymaj emocje na wodzy. W tym tygodniu możesz mieć skłonność do dominacji i ostrych reakcji na różne sytuacje w życiu, a tym samym mogą pojawić się problemy ze snem i z psychiką. Uważaj na układ kostno-stawowy.

Szczęśliwe liczby: 34, 37, 41
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

To nie jest twój tydzień. Gwiazdy wróżą irytację i brak cierplliwości z twojej strony, jesteś czasem osobą bardzo ostrą i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz. Możesz kogoś zranić i potem tego żałować.

Miłość
Jesteś typem zazdrosnym, więc w tym tygodniu pokażesz na co cię stać przez pewną sytuację, która doprowadzi cię do szewskiej pasji. Ktoś będzie okazywał zainteresowanie osobie, która kochasz i zrobisz wszystko, aby pokazać że nie życzysz sobie takiego zachowania. Nie pozwolisz na flirty za twoimi plecami.

Biznes i pieniądze:
Dobra passa dla finansów trwa. To jest czas, który powinien przynieść owoce twoich wcześniejszych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę to jest teraz szansa na profity i sensowne zarobki. A jeśli pracujesz dla kogoś to możliwe, że ten ktoś zaproponuje ci nowe źródło dochodów.

Zdrowie:
Pojawią się bóle kręgosłupa i problemy z sercem, a wszystko przez nerwy, które cię zaczynają zjadać. Wyluzuj i przestań wszystko traktować tak śmiertelnie poważnie. Nie wszystko musi isć od razu zgodnie z planem. Stres działa wyniszczająco na twój organizm.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 48
Szczęśliwy dzień: sobota

To jest twój czas! Szykuje się zmiana całego twojego życia, a wszystko to może wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Możliwa jest zmiana pracy, podwyżka pensji, wejście w nowy związek miłosny i wszelkie inne zmiany, na które przygotowywałeś się przez dłuższy czas. Ale będą to zmiany pozytywne!

Miłość
Jesteś partnerem wybuchowym i przesadnie skupionym na sobie i swoich przyjemnościach. Za wszelką cenę chcesz postawić na swoim , więc o konflikty z tobą nie jest trudno. Musisz przyzwyczaić się do tego, że twój partner ma serdecznie dosyć wytykania ci twojego cholerycznego charakteru. Każdy człowiek ma jakąś cierpliwość.

Biznes i pieniądze
Mars spowoduje, że będziesz waleczny, ambitny i odważny, nie lubisz owijania w bawełnę i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Ktoś w pracy zacznie ci działać na nerwy i ostro wyjaśnisz tej osobie gdzie jest jej miejsce.

Zdrowie
Problemy żołądkowe dadzą o sobie znać, masz teraz tendencję do objadania się bez powodu i sensu, byleby tylko zjeść jak najwiecej, to nie jest dobry sposób na długowieczność i utrzymanie odpowiedniej sylwetki. Lepiej zacznij się zdrowo odzywiać i przede wszystkim ćwiczyć.

Szczęśliwe liczby: 45, 48, 49
Szczęśliwy dzień: środa

Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

To będzie tydzień, w którym staniesz przed pewnym wyborem, pojawi się nowa propozycja zawodowa i możliwości rozwoju naukowego, poszerzenia horyzontów, ale kosztem wolnego czasu i przekwalifikowania się, czy się zdecydujesz?

Miłość:
Nie lubisz monotonii i nudy, chcesz wesołych przeżyć i nowych wyzwań w związku, a przede wszystkim czegoś, co spowoduje, że będziesz czuć, że żyjesz. Nie masz nic przeciwko miłości i uczuciowym zobowiązaniom, ale u ciebie wszystko musi zacząć się od przyjaźni i bliskiej intelektualnej relacji, aby mogło przerodzić się w coś innego.

Praca:
Pojawiła się nowa propozycja zawodowa i rozważasz jej przyjęcie, możliwe, że zmieni się zakres twoich obowiązków w pracy lub pojawi się perspektywa wyjazdu, jest to dla ciebie o tyle kłopotliwe, że nie lubisz zawodowych zmian, jeśli już się do czegoś przyzwyczaiłeś to nie zamierzasz tego zmieniać.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy ze stawami to nie obawiaj się, bo możliwe są bóle nadgarstków spowodowane pracą przez komputerem i trzymaniem dłoni na myszce, codzienne klikanie i stukanie w klawiaturę też przyczynia się do zespołu cieśni nadgarstka. To tylko chwilowe i po spoczynku szybko przechodzi.

szczęśliwe liczby: 12, 19, 23
szczęśliwy dzień: sobota

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się wiosną, nie znosisz upałów a wiosną możesz od nich odpocząć. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Wago, jesteś zimna, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczana, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciała się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepsza. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Jak każda Waga musisz uważać na przeziębienia nerek, układ moczowy może nie wytrzymać i zapalenie gotowe. Grasuje grypa i angina, a wiesz, jak szybko się zarażasz, uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, wiosenne przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.

Szczęśliwe liczby: 15, 22, 44
szczęśliwy dzien: piatek

To będzie dobry tydzień, aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i podróżom, może wydarzy się coś niespodziewanego i nagle wyjedziesz gdzieś daleko, aby podziwiać uroki innej kultury. Przygotuj się na przygodę!

Miłość:
To nie jest najlepszy czas na miłość i długofalowe relacje, a o związku (jesli go szukasz) nie ma teraz mowy. Szykują się kontakty, ale tylko lekkie i przyjemne, nie wymagające od ciebie wchodzenia w głębszą relację. Będą to przyjaźnie i koleżeńskie kontakty, ale nic poza tym.

Biznes i pieniądze:
Szykuje się praca, która da ci pole do popisu. Lubisz kiedy praca wiąże się z jakąś działalnością artystyczną. Wtedy praca jest dla ciebie przyjemnoscią, a nie obowiązkiem. Jesteś osobą, która ma artystyczną duszę i pragniesz pracy, dającej ci poczucie spełnienia.

Zdrowie:
Mogą pojawić się problemy z wagą, nie będzie to tycie, ale chudnięcie. Zaniepokoi cię nagła utrata wagi, która spowoduje stres i zamieszanie w twoim życiu. Niewykluczone są problemy tarczycowe.

Szczęśliwe liczby: 13, 16, 29
Szczęśliwy dzień: czwartek

Przed tobą dużo obowiązków, masz dość siedzenia w pracy, a teraz możliwe będą nadgodziny i dodatkowe zajęcia związane z pracą, na które nie masz ochoty. Jest też plus takiej sytuacji, poznasz nowe osoby i dowiesz się czegoś, o czym nie miałeś pojęcia.

Miłość:
Ten tydzień to dni luzu, który spowoduje, że zechcesz coś zmienić w swoim życiu. Zazwyczaj jesteś osobą dobrze rozganizowaną, ale w tym tygodniu ukochana osoba zacznie zwracać ci uwagę, że zaniedbujesz dom i nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu.

Biznes i pieniądze:
W tym tygodniu praca trochę namiesza ci w głowie, będzie się sporo działo, zarówno w sferze finansowej jak i zawodowej. Czekają cię niespodziewane wizyty szefów, sprawdziany twoich umiejętności i budowanie wizerunku firmy od nowa.

Zdrowie:
Nagle czeka cię zatrucie pokarmowe, uważaj na żołądek i na to, co jesz, masz skłonność do przesady i dogadzania sobie w kwestii żywieniowej, nie znasz końca i nie potrafisz odmówić sobie słodkości. Może przestaw się na sztuczne słodziki lub zamienniki cukru, takie jak miód, zdrowy i naturalny.

Szczęśliwe liczby: 3, 13, 24
Szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwziecia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich westchień. To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość:
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze:
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie:
Uważaj, bo Wenus sprzyja tyciu, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgubne dla sylwetki i zdrowia.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

W tym tygodniu czeka cię dużo życzliwości ze strony przyjaciół i współpracowników. Wzrośnie twoja pewność siebie i poczucie, że jesteś wiele warta jako człowiek, droga Wago. Jeśli pragniesz gdzieś wyjechać, oderwać się od szarej rzeczywistości to teraz jest ku temu świetna okazja. Wykorzystaj ten czas najlepiej jak potrafisz.

Miłość:
Twój partner jest teraz przewrażliwiony i czepia się każdego głupstwa, musisz dać mu odczuć jak bardzo jest dla ciebie ważny i jak bardzo go potrzebujesz. Pokaż, że jest najważniejszy i zadbaj o nie, bo zdaje się że przez problemy w pracy, liczy na twoją miłość i wsparcie.

Praca i pieniądze:
Z finansami będzie kiepsko, tym bardziej, że trafi się jakiś nieprzewidziany wydatek, być może rozchoruje się twoje dziecko lub wydasz więcej niż potrzeba. A może coś ci się spodoba i za wszelką cenę będziesz chciała to mieć? Uważaj, bo masz skłonność do nadmiernego wydawania pieniędzy i to na rzeczy, które nie są ci potrzebne.

Zdrowie:
Twój organizm czeka jakieś przeziębienie, być może masz skłonność do wychłodzenia organizmu. Uważaj na zimne dni, ubieraj się ciepło i noś szalik, bo twoje gardło może ucierpieć.

szczęśliwe liczby: 2, 36, 38
szczęśliwy dzień: niedziela

Ten tydzień to walka ze samym sobą, zazwyczaj jesteś człowiekiem szczerym aż do bólu i nie lubisz owijać w bawełnę, jesteś ostatnią osobą, która może coś przemilczeć i udawać, że nie słyszy. W najbliższych dniach będziesz musiał nauczyć się dyplomacji i gryzienia się w język, dobrze się zastanów zanim coś palniesz. Bo raz wypowiedzianych słów nie można już cofnąć.

Miłość:
Twój partner może źle znosić twoją szczerość i otwartość w związku, niektórzy lubią tajemnice i niedomówienia, to dodaje tajemnicy i pieprzyku każdej relacji, musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak prawdomówny i konkretny jak ty.

Praca:
Jeśli w pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że twoja cierpliwość się skończy, to uważaj, bo nie jest wskazane abyś się kłócił i zwracał uwagę komuś, kto jest ważną osobą w firmie i od której wiele zależy. Staraj się nauczyć dyplomacji.

Zdrowie:
Zaczną szwankować ci żeby i to na nie będziesz uskarżał się przede wszystkim, dentysta jest drogi i lepiej dbać o zęby wtedy, kiedy jeszcze nie jest za późno. Gwiazdy wskazują na problemy z zębami.

szczęśliwe liczby: 34, 45, 49
szczęśliwy dzień: piątek

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość:
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze:
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie:
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

To będzie tydzień, w którym staniesz przed pewnym wyborem, pojawi się nowa propozycja zawodowa i możliwości rozwoju naukowego, poszerzenia horyzontów, ale kosztem wolnego czasu i przekwalifikowania się, czy się zdecydujesz?

Miłość:
Nie lubisz monotonii i nudy, chcesz wesołych przeżyć i nowych wyzwań w związku, a przede wszystkim czegoś, co spowoduje, że będziesz czuć, że żyjesz. Nie masz nic przeciwko miłości i uczuciowym zobowiązaniom, ale u ciebie wszystko musi zacząć się od przyjaźni i bliskiej intelektualnej relacji, aby mogło przerodzić się w coś innego.

Praca:
Pojawiła się nowa propozycja zawodowa i rozważasz jej przyjęcie, możliwe, że zmieni się zakres twoich obowiązków w pracy lub pojawi się perspektywa wyjazdu, jest to dla ciebie o tyle kłopotliwe, że nie lubisz zawodowych zmian, jeśli już się do czegoś przyzwyczaiłeś to nie zamierzasz tego zmieniać.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy ze stawami to nie obawiaj się, bo możliwe są bóle nadgarstków spowodowane pracą przez komputerem i trzymaniem dłoni na myszce, codzienne klikanie i stukanie w klawiaturę też przyczynia się do zespołu cieśni nadgarstka. To tylko chwilowe i po spoczynku szybko przechodzi.

szczęśliwe liczby: 12, 19, 23
szczęśliwy dzień: sobota

Pragniesz miłości, uczucia, wzniosłych chwil a zamiast tego masz nawał pracy do wykonania. Wieczorami wracasz do domu i marzysz o innym życiu, a kolejnego musisz iść do pracy i wszystko zaczyna się od początku. Twój nastrój związany jest z depresyjnymi chwilami, ale wszystko niedługo minie.

Miłość:
Przez cały czas zastanawiasz się, czy osoba o której myślisz i którą się interesujesz odwzajemnia twoje uczucia, masz nadzieję, że twoja skrywana miłość nie jest platoniczna, masz rację, druga strona też coś do ciebie czuje i są chwile kiedy nie myśli o niczym innym, tylko o tym jak cię zdobyć.

Praca:
W pracy obowiązki trochę cię przytłaczają, robisz co w twojej mocy, aby temu podołać, ale masz wrażenie, że ostatnio pracy jakby przybyło. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi i pokazywać, że nie możesz sobie poradzić, ale jeśli w pewnym momencie nie powiesz STOP, to z czasem będzie coraz gorzej. Zastanów się, czy warto siedzieć cicho.

Zdrowie:
Ten tydzień to pasmo udręk jeśli chodzi o żołądek, niewykluczone jest zatrucie pokarmowe i wszystko, co złe jeśli chodzi o kwestie brzucha. Zacznij zdrowo się odżywiać i dbaj o wątrobę, która może się buntować, jeśli odczuwasz bóle, nawet delikatne to już jest poważny znak świadczący o jakimś procesie chorobowym, związanym wątrobą. Wątroba nie boli bez powodu.

szczęśliwe liczby: 2, 15, 19
szczęśliwy dzień: piątek

Ogólna prognoza:
To jest twój czas! Kwiecień to twój miesiąc i należy do ciebie! Roztaczasz wokół siebie tajemniczą aurę i posiadasz niesamowity urok, który teraz działa jeszcze silniej, bo Słońcem w Baranie. Zniewalasz swoim magnetyzmem i wszyscy będą jeść ci z ręki, szczególnie osoba, na której ci najbardziej zależy.

Miłość:
Jeśli jesteś zakochany to wiedz, że w tym tygodniu gwiazdy sprzyjają twojej miłości. Jeśli jesteś już w związku to druga połówka nie będzie mogła oderwać od ciebie wzroku, a gdy marzysz o tym, żeby ten ktoś odwzajemnił uczucie to teraz może się to stać. Jedno jest pewne: twoja osoba działa na ludzi, masz w sobie to coś, co powoduje, że przykuwasz uwagę.

Praca i pieniądze:
Teraz los może się do ciebie uśmiechnąć, Wago! Zagraj na loterii, idź do kasyna, los okaże się łaskawy, więc spróbuj swoich sił. W pracy szykują dla ciebie nowe zadanie, możesz zarobić dodatkowe pieniądze, więc nastaw się na zysk. Teraz masz rękę do pieniędzy i wszystko czego się dotkniesz obraca się w złoto.

Zdrowie:
Nie będziesz narzekać, jesteś okazem zdrowia i masz dobra odporność, więc nie powinnaś mieć większych problemów. Uważaj tylko na żołądek, nie przejadaj się bo pożałujesz. W tym tygodniu masz skłonność do tycia, lepiej unikaj słodyczy.

liczby: 28, 31,41
dzień: niedziela

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

Polecane Artykuły

 • Zodiak na randce

  Jeśli umawiasz się na pierwszą randkę z ukochaną kobietą czy upragnionym mężczyzną, warto wiedzieć jak się zachować, aby zdobyć serce tej osoby na zawsze.

 • Rytual na seks weekend
  Rytuał na noc pełną seksu

  Jeśli masz ochotę na miłosne igraszki i noc pełną seksu to napewno warto zadbać o odpowiednią atmosferę i niezbędne afrodyzjaki. Pamietaj, że noc pełna seksu to przede wszystkim odpowiednia atmosfera i budowanie tej atmosfery.  Sprowadź ten rytuał i zobacz jak można fajnie rozpocząć weekend!

 • Pieniadze_numerologia_finanse
  Numerologia a Twoje finanse

  Numerologia i pieniądze - co możesz zrobić żeby cyfry sprzyjały Twoim finansom. Jesli chcesz mieć szczęście w finansach to koniecznie zdaj się na siłę numerologii. Pamiętaj że najpierw musisz obliczyć swoją liczbę życia. 

 • Znak_zodiaku_rodzice
  Znaki zodiaku jako rodzice - sprawdź jakim jesteś lub będziesz rodzicem.

  Jakimi rodzicami są poszczególne znaki zodiaku? Zobacz, jak poszczególne znaki zodiaku sprawdzają się jako rodzic.  Wychowanie dziecka to poważna sprawa i tutaj nie poddajemy wątpliwości że każdy rodzic chciałby jak najlpiej dla swoich pociech.  Ale czy znaki zodiaku mogą mieć wpływ wychowanie dziecka, relacje i wartości przekazywane swojemu dziecku?

 • Znak_zodiaku_kariera_zawodowa
  Znak zodiaku a kariera- dopasuj biznes lub zawód do swojego znaku zodiaku.

  W jakim sektorze zawodowym powinieneś pracować aby odczuć spełnienie? W jakim biznesie będziesz czuł się najlepiej? Co powinieneś robić aby pieniądze same do Ciebie przychodziły? Może warto sie przekwalifikować i wrócić do pierwotnych marzeń z dzieciństwa? Kim chciałeś zostać? Może nie jest za póżno. Spradź!

 • Liczba Twojego imienia

  W numerologii wszystko sprowadza się do liczb. Także twoje imię może coś oznaczać, w łatwy sposób obliczysz to na podstawie poniższej tabeli, dodajac do siebie wszystkie liczby swojego imienia i sumując je w jedną liczbę.

 • Zlosliwe_znaki_zodiaku
  Które znaki zodiaku są najbardziej złośliwe

  Są wśród znaków zodiaku prawdziwe złośniki, ze skłonnością do kłótni i niewiele im potrzeba aby kogoś doprowadzić do rozpaczy. Sprawdź, który znak potrafi być najbardziej złośliwy. Zobacz z kim lepiej nie wchodzić w utarczki słowne, bo szybko pożałujesz. Przy okazji przekonasz się jak spokojnie reagują inne znaki i jak opanowani mogę być inni ludzie.

 • Księżyc_w_horoskopie_znaki_zodiaku
  Księżyc w horoskopie - Znaczenie położenia Księżyca w chwili urodzenia

  Pozycja Księżyca w horoskopie urodzeniowym wiele mówi o wnętrzu właściciela kosmogramu, o jego emocjonalności, wrażliwości, sposobie okazywania uczuć.  Położenie Księżyca w chwili urodzenia każdej osoby ma wpływ na jej osobowość, reakcje emocjonalne i życiowe doświadczenia. Poznaj kilka kluczowych aspektów dotyczących Księżyca w horoskopie.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.