STRZELEC
22.11 - 21.12

 

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

To nie jest twój tydzień. Gwiazdy wróżą irytację i brak cierplliwości z twojej strony, jesteś czasem osobą bardzo ostrą i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz. Możesz kogoś zranić i potem tego żałować.

Miłość
Jesteś typem zazdrosnym, więc w tym tygodniu pokażesz na co cię stać przez pewną sytuację, która doprowadzi cię do szewskiej pasji. Ktoś będzie okazywał zainteresowanie osobie, która kochasz i zrobisz wszystko, aby pokazać że nie życzysz sobie takiego zachowania. Nie pozwolisz na flirty za twoimi plecami.

Biznes i pieniądze:
Dobra passa dla finansów trwa. To jest czas, który powinien przynieść owoce twoich wcześniejszych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę to jest teraz szansa na profity i sensowne zarobki. A jeśli pracujesz dla kogoś to możliwe, że ten ktoś zaproponuje ci nowe źródło dochodów.

Zdrowie:
Pojawią się bóle kręgosłupa i problemy z sercem, a wszystko przez nerwy, które cię zaczynają zjadać. Wyluzuj i przestań wszystko traktować tak śmiertelnie poważnie. Nie wszystko musi isć od razu zgodnie z planem. Stres działa wyniszczająco na twój organizm.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 48
Szczęśliwy dzień: sobota

Już początek tego tygodnia będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwzięcia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich zainteresowań - działaj smiało! To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie
Uważaj co jesz, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgudne dla sylwetki.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

To będzie udany tydzień, bo Wenus zadba o twoje relacje z innymi osobami i stwierdzisz, że masz wokół siebie mnóstwo przyjaciół, na których możesz liczyć, którzy odwzajemniają twoją sympatię i zawsze służą ci pomocą i wsparciem. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i nabierze rumieńców za sprawą nowej znajomości.

Miłość
Twój partner może być zazdrosny, bo w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, komu wpadniesz w oko, a i ty nie pozostaniesz obojętny na wdzięki tej osoby. Będzie pomiędzy wami potężna rozgrywka, a że ty lubisz walczyć i rywalizować to momentami może być ostro. Chcesz pozostać wierny partnerowi, ale flirt nie jest ci obcy, lubisz podsycać zainteresowanie.

Biznes i pieniądze
Planeta szczęścia i pieniędzy podsunie ci nowe pomysły na zarabianie pieniędzy, a że masz niezłe wyczucie w tych kwestiach to może się udać. Jeśli chcesz zarobić większe pieniądze to odważnie stawiaj na swoim, teraz jest czas na mnożenie kasy i powiększanie dochodów. Pieniądze same do ciebie idą, fortuna jest po twojej stronie.

Zdrowie
Wenus każe dbać o siebie i pilnować sylwetki, masz tendencję do tycia i w tym tygodniu możesz wpaść w ciąg objadania się, nie będziesz mógł odmówić sobie wielu smakołyków i alkoholu i przesadzisz, pilnuj diety, bo wątroba może odmówić posłuszeństwa i przestanie pracować tak jak powinna.

Szczęśliwe liczby: 16, 19, 21
Szczęśliwy dzień: czwartek

Teraz czekają na ciebie dobre dni. Planety działają na ciebie dobrze, poczujesz przypływ sil i zaczniesz wreszcie to, z czym tak długo czekałeś, pozytywna energia tego tygodnia będzie działać na ciebie dobrze i gwiazdy będą ci sprzyjać.

miłość:
Zapragniesz pokazać ukochanej osobie jak bardzo jest ci bliska i jak ważna. Może zaplanujesz romantyczną kolację, a może zorganizujesz wypad w góry? Uwielbiasz piesze wędrówki i górskie powietrze. Zima jest najpiękniejsza właśnie na południu naszego kraju. Warto wyjechać i spędzić miłosny czas gdzieś poza miastem, w ciszy i spokoju delektować się sobą.

Praca i pieniądze:
W pracy wpadniesz na genialny pomysł, może nowy projekt sprawi że awansujesz i wreszcie poczujesz się doceniony? Tylko ty wiesz co zrobić aby przypodobać się szefowi. Masz świetną intuicję i znajdujesz genialne i innowacyjne rozwiązania. Wszyscy na ciebie liczą i są pod wrażeniem twojej kreatywności. Na podwyżkę raczej nie licz, ale na pochwałę - owszem!

Zdrowie
Odezwą się Twoje problemy z nogami, stopy będą ci dokuczać i będziesz się uskarżać na problemy z zimnymi dłońmi. Zadbaj o zdrowie, nie wyziębiaj organizmu, może zapisz się do sauny? Uważaj tez na żołądek, da o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie.

Szczęśliwe Liczby: 3, 7, 11
Szczęśliwy Dzien: wtorek

W tym tygodniu zabraknie ci cierpliwości do tego wszystkiego, co ostatnio dzieje się w twoim życiu, zawodowym jak i uczuciowym, starasz się wykazywać cierpliwością, ale naprawdę masz dosyć narzekania i nie doceniania twojej osoby i tego, co robisz. Lubisz kiedy ludzie pokazują ci ile dla nich znaczysz.

Miłość
W tym temacie zastój, ten tydzień nie przyniesie niczego, co mogłoby jakoś zmienić obecny stan, w którym się znajdujesz. Pragniesz dać partnerowi wiele ale też oczekujesz tego samego. Nie zgodzisz się na skrawki miłości, które otrzymujesz. Wyznajesz zasadę: albo wszystko, albo nic!

Biznes i pieniądze:
Świat nie kręci się wokół pieniędzy i nigdy ci na tych pieniądzach specjalnie nie zależało. Jesteś osobą wyjątkowo pracowitą i lubisz kiedy ktoś to docenia, a nie tylko wykorzystuje cię do najcięższej pracy i każe ci pracować za dwóch. Tak będzie w pracy, takie samopoczucie będzie ci towarzyszyć.

Zdrowie:
Bół głowy, znów ta migrena, musisz zastanowić się nad wiecznymi bólami głowy i oczu, koniecznie zgłoś się z tą sprawą do neurologa. Poza tym możliwe problemy dermatologiczne, które staną się dla ciebie dosyć uciążliwe.

Szczęśliwe liczby: 2, 35, 45
Szczęśliwy dzień: sobota

Marzysz o tym, aby coś osiągnąć w życiu zawodowym i chcesz, aby było to coś trwałego i ważnego, już niewiele znaczą dla ciebie słowa bez pokrycia i marne komplementy. Teraz chcesz czegoś namacalnego i znaczącego.

Miłość:

Lubisz zdobywać, ale wszystko do czasu, jesteś osobą dumną i niezależną, wyjątkowo nie znosisz biegania za kimś i płaszczenia się. A najwyraźniej obiekt twoich westchnień tego właśnie oczekuje. Nie będziesz się na to godzić i zrobisz wszystko, aby pokazać tej osobie gdzie jej miejsce.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz zabłysnąć i pokazać na co cię stać. Jesteś osobą ambitną i na pewno nadarzy się okazja, aby pokazać swoje umiejętności i możliwości. Szef cię doceni i zaproponuje coś, co przypadnie ci do gustu. Może nie będzie to lepsze stanowisko, ale wyróżnienie?

Zdrowie:
Zwracaj wiekszą uwagę na żywienie, patrz na to co jesz i ile ma to kalorii, masz ostatnio skłonnośc do tycia i może być to powodem twojej kiepskiej sylwetki w najbliszym czasie. Uważaj na słodycze i sztuczne produkty.

Szczęśliwe liczby: 1, 11, 38
Szczęśliwy dzień: środa

Najdzie cię ochota na kulturę, zapragniesz dobrych filmów, dobrej muzyki, teatru, kina, wszystkiego, co wiążę się z rozwojem duchowym i przeżyciami wewnętrznymi. Możliwe, że zapiszesz się na kurs, najpewniej artystyczny. Zacznie pasjonować cię filozofia, nauki humanistyczne, literatura.

Miłość:
Jowisz zachęci cię do idealizowania partnera, możliwe że wasza miłość odżyje, że znów zapałacie do siebie wielkim ogniem i wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Teraz jest czas na szaleństwa. Jeśli jesteś samotną osobą to masz szanse na poznanie kogoś interesującego, ale ukrywającego swoją prawdziwą twarz i skłonnego do manipulacji.

Biznes i pieniądze:
W kwestii finansów może uśmiechnąć się do ciebie szczęście. Jesteś teraz osobą przebojową i aktywną, a pieniądze same do ciebie przyjdą. Warto zainwestować w drobną działalność, jeśli masz ku temu możliwości to możesz się decydować.

Zdrowie:
Większych problemów ze zdrowiem mieć nie będziesz, może tylko dopadnie cię apetyt większy niż zwykle, a to spowoduje problemy z układem pokarmowym i efekt przejedzenia, bo to niestety grozi ci w tym tygodniu.

Szczęśliwe liczby: 1, 13, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu będziesz się zamartwiał głównie sytuacją zawodową. Jakieś przetasowania w pracy, zmiany, których się nie spodziewałeś, decyzje, które cię zaskoczą, to wszystko spowoduje zamęt w twojej głowie. Nie martw się na zapas i pozwól sprawom toczyć się swoim własnym rytmem. Czy naprawdę musisz wszystko od razu wyjaśniać i próbować wyprzedzić bieg wydarzeń?

Miłość:
Miłość zejdzie na dalszy plan, a twój partner zacznie podejrzewać romans lub coś na kształt tego, nie dopuszczaj do tego, żeby pomyślał, że go lekceważysz. Powiedz mu o wszystkim i wyjaśnij, dlaczego nie masz teraz czasu i głowy do ckliwych wyznań. Na pewno to zrozumie, wkrótce sytuacja się poprawi.

Praca i pieniądze:
Pieniędzy brak a perspektyw w pracy także mało. Obawiasz się zwolnienia lub zmiany w firmie, która nie będzie dla ciebie korzystna? Gwiazdy szykują nowe zadania i zmiany, ale czy na pewno będzie to dla ciebie powodem do zmartwień? Wyluzuj i myśl optymistycznie.

Zdrowie:
Stres, pod wpływem którego się teraz znajdujesz mąci ci w głowie. Musisz zakupić preparaty ziołowe, które pomogą ci przetrwać te trudne dni i nie myśleć o wszystkim w czarnych barwach. Może pomyśl o długich spacerach i ćwiczeniach na siłowni. Ruch to zdrowie, trzymaj się tej zasady, to zawsze dobry odstresowywacz.
szczęśliwe liczby: 18, 34, 45
szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień okaże się dla ciebie w miarę spokojny, będziesz w dobrym nastroju, skory do rozmów i flirtów, zachęcony do nowych znajomości, kontakty międzyludzkie będą dla ciebie łatwością i sprawią ci sporo radości. Zaczniesz bywać wśród ludzi a to jest najważniejsze.

Miłość:
Dopadnie cię miłosna depresja. Jeśli jesteś w związku to partner zacznie ci działać na nerwy, a jeśli jesteś samotnym Wodnikiem to stwierdzisz, że nic ciekawego nie dzieje się w twoim życiu i znacznie obniży się twoja samoocena.

Praca:
Pojawi się nowa perspektywa, która przypadnie ci do gustu, być może będzie to nowa praca lub nowe obowiązki, ewentualnie zmiana siedziby firmy i lepsze zarobki?

Zdrowie:
Zaczniesz cierpieć na bóle kręgosłupa, plecy zaczną ci doskwierać i zacznie cię to irytować, może czas postawić na ruch i gimnastykę?

szczęśliwe liczby: środa
szczęśliwy dzień: 1, 13, 26

Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ogólna prognoza:
Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

W tym tygodniu zapragniesz zmian, twoje nastawienie do wielu spraw zmieni się. Czasem próbujesz panować nad emocjami, ale teraz naprawdę nie wytrzymasz. Ktoś w pracy - kolega, koleżanka wyprowadzi cię z równowagi. Źle znosisz krytykę i trudno ci przyjąć do wiadomości, że nie wszystko robisz idealnie.

Miłość:
Potrzebujesz wsparcia partnera, a będziesz go mieć niewiele, głównie z powodu zajęć twojego partnera i obowiązków, które on sam ma w pracy. Będziecie się mijać i ciężko zniesiesz jego nieobecność. Jesteś teraz w kiepskim nastroju i potrzebujesz bliskości z drugim człowiekiem.

Praca:
W pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że odechce ci się pracować tam, gdzie musisz. Szykuje się konflikt z osobą w pracy lub z szefem, padną jakieś zarzuty i krytyka ze strony współpracowników, z czym nie będziesz w stanie sobie poradzić.

Zdrowie:
Złe samopoczucie, bóle głowy i problemy ze wzrokiem zrobią swoje. Niewykluczone, że weźmiesz zwolnienie lub urlop, aby odetchnąć i ukryć się przed lawiną zarzutów.

szczęśliwe liczby: 4, 36, 39
szczęśliwy dzień: piątek

Teraz czekają na ciebie dobre dni. Planety działają na ciebie dobrze, poczujesz przypływ sil i zaczniesz wreszcie to, z czym tak długo czekałeś, pozytywna aura tego tygodnia będzie działać na ciebie dobrze i gwiazdy będą ci sprzyjać.

miłość:
Zapragniesz pokazać ukochanej osobie jak bardzo jest ci bliska i jak ważna. Może zaplanujesz romantyczną kolację, a może zorganizujesz wypad w góry? Uwielbiasz piesze wędrówki i górskie powietrze. Zima jest najpiękniejsza właśnie na południu naszego kraju. Warto wyjechać i spędzić miłosny czas gdzieś poza miastem, w ciszy i spokoju delektować się sobą.

Praca i pieniądze:
W pracy wpadniesz na genialny pomysł, może nowy projekt sprawi że awansujesz i wreszcie poczujesz się doceniony? Tylko ty wiesz co zrobić aby przypodobać się szefowi. Masz świetną intuicję i znajdujesz genialne i innowacyjne rozwiązania. Wszyscy na ciebie liczą i są pod wrażeniem twojej kreatywności. Na podwyżkę raczej nie licz, ale na pochwałę - owszem!

Zdrowie
Odezwą się Twoje problemy z nogami, stopy będą ci dokuczać i będziesz się uskarżać na problemy z zimnymi dłońmi. Zadbaj o zdrowie, nie wyziębiaj organizmu, może zapisz się do sauny? Uważaj tez na żołądek, da o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie.

Szczęśliwe Liczby: 3, 7, 11
Szczęśliwy Dzien: wtorek

Ogólna prognoza:
Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się w kwietniu, nie znosisz upałów a zimą możesz od nich odpocząć. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Strzelcu, jesteś zimny, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczany, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciał się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepszy. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Jak każdy Strzelec musisz uważać na przeziębienia, gardło może nie wytrzymać i zapalenie gotowe. Grasuje grypa i angina, a wiesz, jak szybko się zarażasz, uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.
Liczby: 15, 22, 44
dzien: piatek

Te dni nie przyniosą nic pozytywnego, ani negatywnego. Po prostu będzie to spokojny czas, które nie wniesie do twojego życia nic odkrywczego. Jedynie sfera miłości może cię nieco zaskoczyć. A to za sprawą pewnej osoby, o której myślisz i która wpadła ci w oko, ale nie miałeś śmiałości wyjść z inicjatywą. Teraz to ona zrobi pierwszy krok i pokaże ci jak bardzo jej się podobasz. Jesteś flirciarzem i dasz sobie radę.

miłość
Pragniesz się zakochać i teraz jest ku temu okazja. Jeśli zabrakło ci odwagi to albo nagle jej nabierzesz albo to druga strona zrobi w twoim kierunku pierwszy krok. Masz wszelkie szanse ku temu, aby zrealizować swoje pragnienia. Nastaw się na spełnienie marzeń i randkę z kimś, kto ci się podoba. A jeśli jesteś w związku to uważaj, bo może połączyć cię flirt z kimś innym, partner się zorientuje i pokaże ci co o tym myśli.

finanse
To jest czas względnej stabilizacji i spokoju. Wszystko będzie szło swoim torem i nie powinieneś spodziewać się żadnych rewelacji, ale uważaj na kolegów z pracy, jest bowiem ktoś kto nie życzy ci dobrze i komu działasz na nerwy. Nie warto analizować jego zachowania, po prostu niektórzy ludzie się lubią, a niektórzy nie. To wszystko kwestia wzajemnych fluidów lub ich braku. Reszta to tylko złudzenia.

zdrowie
Masz teraz tendencję do tycia, więc postaw na dietę i produkty z dużą zawartością białka, a najlepiej zrezygnuj z węglowodanów, które tylko powodują przybieranie na wadze.

liczby 4, 9, 10
dzień niedziela

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

Ten tydzień będzie dla ciebie szczęśliwy ze względu na kwestie uczuciowe, bo nareszcie zobaczysz jak bardzo jesteś kochany i pożądany. W pracy czekają cię udane rozmowy i obowiązki, które wcale nie sprawią ci trudności, wręcz je polubisz. To będzie udany, owocny tydzień pod wieloma względami.

Miłość:
Będziesz zakochany, wiecznie bujający w obłokach i nastrojony romantycznie. Czułe wyznania będą na porządku dziennym, aż sam będziesz tym zadziwiony, drogi Strzelcze. Uważaj tylko na swoją skłonność do przesady, nie osaczaj partnera, daj mu trochę oddechu.

Biznes i pieniądze:
Masz szczęście do pieniędzy, ale w tym tygodniu będzie ci ciężko pogodzić koniec z końcem, niestety będziesz rozrzutny a pod koniec miesiąca zobaczysz, że źle oceniłeś swoje możliwości finansowe. Warto czasem zaoszczędzić i nie trwonić pieniędzy na rzeczy zupełnie niepotrzebne.

Zdrowie:
Bóle głowy, złe samopoczucie, senność i niskie ciśnienie będą powodem twoich zmartwień. To wszystko przez zły tryb życia, godziny przed monitorem komputera i wieczory przed telewizorem, a w nocy niespokojny sen, spowodują że rano będziesz padać na twarz. Wprowadź do życia więcej ruchu.

Szczęśliwe liczby: 3, 23, 36
Szczęśliwy dzień: piątek

Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Strzelcu, przepracowany i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od obowiązków i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię typowa depresja. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

Liczby: 30, 36, 44
dzień: sobota

Za sprawą Urana zapragniesz zmian i twoja głowa pełna będzie szalonych pomysłów. Wszystko będzie cię nudzić i zechcesz trochę się rozerwać. Może porwiesz partnera w dziką podróż? A może sam zapragniesz gdzieś wyjechać i zrobić sobie przerwę?

miłość:
Miłość jest teraz dla ciebie motorem do działania, jeśli jesteś w związku to będą to bardzo udane chwile i stwierdzicie, że to jest czas na zmiany, zapragniecie zrobić coś razem i może będzie to decyzja o wspólnym zamieszkaniu lub nawet ślubie? W miłości działasz szybko i nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, dla ciebie albo białe albo czarne.

praca:
Strzelce szybko nawiązują nowe znajomości i potrafią zjednać sobie ludzi w pierwszej chwili, posiadają bowiem magnetyzm, który działa w bardzo przyjemny sposób na płeć przeciwną. W tym tygodniu możesz wiele ugrać swoją powierzchownością i zamiłowaniem do flirtów i uwodzenia. Masz szanse zmienić pracę lub awansować poprzez sympatię, jaką pała do ciebie twój przełożony ...

zdrowie:
Ból głowy i oczu będzie ci towarzyszył przez cały tydzień, odpocznij trochę od komputera, siedzenie przed monitorem przez 10 godzin nie jest dobre dla oczu, kiedy wracasz do domu to daj im już odpocząć i poleż trochę z zamkniętymi oczami, a najlepiej wcześniej połóż się spać.

liczby: 4, 25, 30
dzień: środa

W tym tygodniu twoje myśli będą podążać w różnych kierunkach, będziesz potrzebował koncentracji a tak, jak na złość nie będzie chciała przyjść. Musisz wreszcie przestać myśleć o niebieskich migdałach i skupić się na najistotniejszych sprawach. Teraz będziesz mieć sporo pracy i codziennych obowiązków, które będą ci spędzać sen z powiek. Na dodatek będziesz sporo myślał o miłości.

miłość:
Albo się zakochasz, albo już jesteś zakochany albo bardzo pragniesz miłości. Jedno jest pewne... Ten tydzień to będzie tydzień miłości. Zechcesz być nieustannie z ukochaną osobą, zasypywać ją komplementami i cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Twoją głowa zaprzątnięta będzie romantycznymi myślami i snuciem erotycznych fantazji, chyba naprawdę wpadłeś po uszy.

praca:
Praca będzie cię teraz nużyć i irytować, nie masz głowy do papierkowej roboty i spotkań z szefem oraz rozmów o kwestiach biznesowych. Jeśli masz zaplanowane jakieś służbowe spotkanie to teraz musisz się skupić i dobrze przygotować. Masz problemy z koncentracją i twój szef może się zdenerwować, widząc że nie wiesz co mówisz... uważaj!

zdrowie:
Szybko się przeziębiasz, ale w tym roku dasz sobie radę, pamiętaj tylko o witaminach i ciepłej kurtce, możesz też narzekać na kręgosłup. Zawsze masz z nim problemy, a teraz może Ci się dać we znaki. Nie przemęczaj się i zamiast spędzać czas przed telewizorem, lepiej zrób sobie kąpiel w wannie pełnej piany i oddaj się relaksowi!

liczby: 1, 11, 23
dzień: niedziela

W tym tygodniu będziesz mógł popisać się swoją szczerością i bezpośredniością, wydarzenia w tym tygodniu wiązać się będą z twoją inicjatywą, otwartością na nowe zdarzenia i ludzi oraz inwencją twórczą, której ci nie brakuje.

Miłość:
To jest czas kiedy twój partner zacznie cię poważnie irytować, masz serdecznie dosyć jego dąsów i robienia wszystkiego wbrew tobie. Ty zawsze chcesz dobrze, ale masz wrażenie, że ukochana osoba oddala się od ciebie i zaczyna żyć własnym życiem. Jest to dla ciebie nie do zniesienia.

Praca:
Masz teraz tyle pomysłów, że twoja głowa aż kipi. Jesteś osobą zdecydowaną i szalenie kreatywną, ludzie cenią cię właśnie za to. Chcesz wszystko wprowadzić w czyn i to najlepiej teraz, zaraz, natychmiast. Nie posiadasz cierpliwości, cechy bardzo pożądanej w interesie.

Zdrowie:
Tym razem Strzelec będzie cierpiał na ból nóg, niewykluczone że zafundujesz sobie długi spacer, który spowoduje przeciążenie nóg i stóp, odczujesz poważne bóle z tym związane i zaczniesz o swoje stopy bardziej dbać, może pomogą ci masaże lub moczenie stóp w misce z solą. Jeśli lubisz spacery to pamiętaj aby nie przeciążać organizmu.

szczęśliwe liczby: 17, 21, 32
szczęśliwy dzień: środa

Ten tydzień to walka ze samym sobą, zazwyczaj jesteś człowiekiem szczerym aż do bólu i nie lubisz owijać w bawełnę, jesteś ostatnią osobą, która może coś przemilczeć i udawać, że nie słyszy. W najbliższych dniach będziesz musiał nauczyć się dyplomacji i gryzienia się w język, dobrze się zastanów zanim coś palniesz. Bo raz wypowiedzianych słów nie można już cofnąć.

Miłość:
Twój partner może źle znosić twoją szczerość i otwartość w związku, niektórzy lubią tajemnice i niedomówienia, to dodaje tajemnicy i pieprzyku każdej relacji, musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak prawdomówny i konkretny jak ty.

Praca:
Jeśli w pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że twoja cierpliwość się skończy, to uważaj, bo nie jest wskazane abyś się kłócił i zwracał uwagę komuś, kto jest ważną osobą w firmie i od której wiele zależy. Staraj się nauczyć dyplomacji.

Zdrowie:
Zaczną szwankować ci żeby i to na nie będziesz uskarżał się przede wszystkim, dentysta jest drogi i lepiej dbać o zęby wtedy, kiedy jeszcze nie jest za późno. Gwiazdy wskazują na problemy z zębami.

szczęśliwe liczby: 34, 45, 49
szczęśliwy dzień: piątek

To będzie tydzień, w którym staniesz przed pewnym wyborem, pojawi się nowa propozycja zawodowa i możliwości rozwoju naukowego, poszerzenia horyzontów, ale kosztem wolnego czasu i przekwalifikowania się, czy się zdecydujesz?
Miłość:
Nie lubisz monotonii i nudy, chcesz wesołych przeżyć i nowych wyzwań w związku, a przede wszystkim czegoś, co spowoduje, że będziesz czuć, że żyjesz. Nie masz nic przeciwko miłości i uczuciowym zobowiązaniom, ale u ciebie wszystko musi zacząć się od przyjaźni i bliskiej intelektualnej relacji, aby mogło przerodzić się w coś innego.

Praca:
Pojawiła się nowa propozycja zawodowa i rozważasz jej przyjęcie, możliwe, że zmieni się zakres twoich obowiązków w pracy lub pojawi się perspektywa wyjazdu, jest to dla ciebie o tyle kłopotliwe, że nie lubisz zawodowych zmian, jeśli już się do czegoś przyzwyczaiłeś to nie zamierzasz tego zmieniać.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy ze stawami to nie obawiaj się, bo możliwe są bóle nadgarstków spowodowane pracą przez komputerem i trzymaniem dłoni na myszce, codzienne klikanie i stukanie w klawiaturę też przyczynia się do zespołu cieśni nadgarstka. To tylko chwilowe i po spoczynku szybko przechodzi.

szczęśliwe liczby: 12, 19, 23
szczęśliwy dzień: sobota

Już początek tego tygodnia będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwzięcia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich zainteresowań - działaj smiało! To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie
Uważaj co jesz, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgudne dla sylwetki.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

To nie jest twój tydzień. Gwiazdy wróżą irytację i brak cierplliwości z twojej strony, jesteś czasem osobą bardzo ostrą i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz. Możesz kogoś zranić i potem tego żałować.

Miłość
Jesteś typem zazdrosnym, więc w tym tygodniu pokażesz na co cię stać przez pewną sytuację, która doprowadzi cię do szewskiej pasji. Ktoś będzie okazywał zainteresowanie osobie, która kochasz i zrobisz wszystko, aby pokazać że nie życzysz sobie takiego zachowania. Nie pozwolisz na flirty za twoimi plecami.

Biznes i pieniądze:
Dobra passa dla finansów trwa. To jest czas, który powinien przynieść owoce twoich wcześniejszych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę to jest teraz szansa na profity i sensowne zarobki. A jeśli pracujesz dla kogoś to możliwe, że ten ktoś zaproponuje ci nowe źródło dochodów.

Zdrowie:
Pojawią się bóle kręgosłupa i problemy z sercem, a wszystko przez nerwy, które cię zaczynają zjadać. Wyluzuj i przestań wszystko traktować tak śmiertelnie poważnie. Nie wszystko musi isć od razu zgodnie z planem. Stres działa wyniszczająco na twój organizm.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 48
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu nie będzie dawać ci spokoju pewna sprawa, związana z przyjaciółmi. Pojawił się jakiś konflikt pomiędzy wami, który zaprząta twoją głowę. Nie lubisz się kłócić, ostra wymiana zdań źle na ciebie wpływa, to ostatnia rzecz jakiej sobie życzysz, wszelkie nieporozumienia naprawdę źle działają na twoją psychikę.

Miłość:
Ach miłość, to jest coś, co sprawia, że żyjesz i dzięki czemu masz motylki w brzuchu, ale uważaj, bo jest ktoś, kto nie traktuje cię poważnie, a tylko chce zawrócić ci w głowie i wykorzystać, uważaj na siebie i nie bądź osobą naiwną.

Praca:
Jest ktoś, kto działa ci na nerwy? W pracy jest taka osoba, która cię drażni, ale ty też drażnisz ją, więc staraj się nie wchodzić z tym kimś w konflikt, bo czas pokaże, że jest to osoba pamiętliwa i agresywna, może ci zaszkodzić.

Zdrowie:
Nieustanne problemy z głową doprowadzą cię do szału, masz serdecznie dosyć łykania środków przeciwbólowych, najprawdopodobniej jest to spowodowane pracą przed monitorem i wytężaniem wzroku, pamiętaj o przerwach w pracy i patrzeniu w dal.

szczęśliwe liczby: 4, 12, 22
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Pragniesz miłości, uczucia, wzniosłych chwil a zamiast tego masz nawał pracy do wykonania. Wieczorami wracasz do domu i marzysz o innym życiu, a kolejnego musisz iść do pracy i wszystko zaczyna się od początku. Twój nastrój związany jest z depresyjnymi chwilami, ale wszystko niedługo minie.

Miłość:
Przez cały czas zastanawiasz się, czy osoba o której myślisz i którą się interesujesz odwzajemnia twoje uczucia, masz nadzieję, że twoja skrywana miłość nie jest platoniczna, masz rację, druga strona też coś do ciebie czuje i są chwile kiedy nie myśli o niczym innym, tylko o tym jak cię zdobyć.

Praca:
W pracy obowiązki trochę cię przytłaczają, robisz co w twojej mocy, aby temu podołać, ale masz wrażenie, że ostatnio pracy jakby przybyło. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi i pokazywać, że nie możesz sobie poradzić, ale jeśli w pewnym momencie nie powiesz STOP, to z czasem będzie coraz gorzej. Zastanów się, czy warto siedzieć cicho.

Zdrowie:
Ten tydzień to pasmo udręk jeśli chodzi o żołądek, niewykluczone jest zatrucie pokarmowe i wszystko, co złe jeśli chodzi o kwestie brzucha. Zacznij zdrowo się odżywiać i dbaj o wątrobę, która może się buntować, jeśli odczuwasz bóle, nawet delikatne to już jest poważny znak świadczący o jakimś procesie chorobowym, związanym wątrobą. Wątroba nie boli bez powodu.

szczęśliwe liczby: 2, 15, 19
szczęśliwy dzień: piątek

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

Zapragniesz urlopu, wyjazdu, oderwania się od szarej codzienności i tego, co przytłacza i związane jest z obowiązkami. Być może wybierzesz się na urlop i zakosztujesz innego powietrza, innej kultury i odmiennego klimatu? Teraz potrzebujesz spokoju i regeneracji oraz zachcesz nabrać sił przed nowymi wyzwaniami.

Miłość:
Będziesz bardzo wrażliwy, za sprawą Księżyca twoje humory będą się zmieniać jak w kalejdoskopie i partner, jeśli go posiadasz, nie nadąży za twoimi zmiennymi nastrojami. Jesteś teraz bardzo wrazliwy na zmienne rytmy Księżyca i z euforii popadać będziesz w depresję i odwrotnie. Możesz nagle wypomnieć partnerowi sprawę o której już dawno zapomniał.

Biznes i pieniądze:
Księżyc obudzi w tobie skąpą naturę, masz tendencję do oszczędzania i gromadzenia pieniędzy na czarną godzinę, ale teraz staniesz się po prostu skapy, zaczniesz osczędzać na sobie, ale też na najbliższych. Wjdzie z ciebie materialistyczne zwierzę :)

Zdrowie:
Nadwrażliwość, zmienne nastroje, branie wszystkiego do siebie, wybuchanie agresją i ogólna drażliwośc odbije się na twoim zdrowiu i niewykluczone, że wpadniesz w hipochondrię, nagle zacznie ci się wydawać że spotykają cię same najgorsze dolegliwości świata, na szczęście będzie to tylko chwilowe załamanie.

Szczęśliwe liczby: 3, 18, 29
Szczęśliwy dzień: środa

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ogólna prognoza:
Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

To będzie dobry tydzień, aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i podróżom, może wydarzy się coś niespodziewanego i nagle wyjedziesz gdzieś daleko, aby podziwiać uroki innej kultury. Przygotuj się na przygodę!

Miłość
To nie jest najlepszy czas na miłość i długofalowe relacje, a o związku (jesli go szukasz) nie ma teraz mowy. Szykują się kontakty, ale tylko lekkie i przyjemne, nie wymagające od ciebie wchodzenia w głębszą relację. Będą to przyjaźnie i koleżeńskie kontakty, ale nic poza tym.

Biznes i pieniądze:
Szykuje się praca, która da ci pole do popisu. Lubisz kiedy praca wiąże się z jakąś działalnością artystyczną. Wtedy praca jest dla ciebie przyjemnoscią, a nie obowiązkiem. Jesteś osobą, która ma artystyczną duszę i pragniesz pracy, dającej ci poczucie spełnienia.

Zdrowie:
Mogą pojawić się problemy z wagą, nie będzie to tycie, ale chudnięcie. Zaniepokoi cię nagła utrata wagi, która spowoduje stres i zamieszanie w twoim życiu. Niewykluczone są problemy tarczycowe.

Szczęśliwe liczby: 13, 16, 29
Szczęśliwy dzień: czwartek

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, jesteś osobą która lubi raczej poukładany świat i nie znosisz sytuacji kiedy coć ci psuje twoje plany. Nie martw się na zapas, bo nie wszystkie niespodzianki są z gruntu złe.

Miłość
Masz teraz ochotę na romans, a planety szykują ci tego typu atrakcje, chcesz kogoś poznać i na pewno poznasz, jeśli tylko będziesz chciał. Masz teraz w sobie sporo uroku i czaru, który zjednuje ci ludzi. A płeć przeciwna może ci jeść z ręki, tyle masz w sobie seksapilu.

Biznes i pieniądze
Ten czas zaowocuje nowymi projektami w pracy i nowymi znajomościami, które mogą ci się do czegoś przydać. Jesteś człowiekiem ambitnym, ale też nie zależy ci tak bardzo na pieniądzach, bo stawiasz na inne wartości, niewykluczone że zaangażujesz się w coś, co spowoduje zmianę twojego życia, ale też pracę za darmo, która da ci inne przyjemności niż pieniądze. Może będzie to jakies dodatkowe hobbystyczne zajęcie?

Zdrowie
Najprawdopodobniej pogorszy się twój wzrok, zaczniesz gorzej widzieć lub cierpieć na suchość oka, która będzie ci utrudniać życie, pewnie będzie to spowodowane pracą przy komputerze lub nadmiernym obciążaniem oka w pracy i czytaniem książek wieczorami. Zadbaj o oczy i zapewnij im odpowiednią dawkę odpoczynku, bo zasługują na to.

Szczęśliwe liczby: 2, 33, 45
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu zapragniesz zmian, twoje nastawienie do wielu spraw zmieni się. Czasem próbujesz panować nad emocjami, ale teraz naprawdę nie wytrzymasz. Ktoś w pracy - kolega, koleżanka wyprowadzi cię z równowagi. Źle znosisz krytykę i trudno ci przyjąć do wiadomości, że nie wszystko robisz idealnie.

Miłość:
Potrzebujesz wsparcia partnera, a będziesz go mieć niewiele, głównie z powodu zajęć twojego partnera i obowiązków, które on sam ma w pracy. Będziecie się mijać i ciężko zniesiesz jego nieobecność. Jesteś teraz w kiepskim nastroju i potrzebujesz bliskości z drugim człowiekiem.

Praca:
W pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że odechce ci się pracować tam, gdzie musisz. Szykuje się konflikt z osobą w pracy lub z szefem, padną jakieś zarzuty i krytyka ze strony współpracowników, z czym nie będziesz w stanie sobie poradzić.

Zdrowie:
Złe samopoczucie, bóle głowy i problemy ze wzrokiem zrobią swoje. Niewykluczone, że weźmiesz zwolnienie lub urlop, aby odetchnąć i ukryć się przed lawiną zarzutów.

szczęśliwe liczby: 4, 36, 39
szczęśliwy dzień: piątek

To będzie udany tydzień, bo Wenus zadba o twoje relacje z innymi osobami i stwierdzisz, że masz wokół siebie mnóstwo przyjaciół, na których możesz liczyć, którzy odwzajemniają twoją sympatię i zawsze służą ci pomocą i wsparciem. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i nabierze rumieńców za sprawą nowej znajomości.

Miłość
Twój partner może być zazdrosny, bo w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, komu wpadniesz w oko, a i ty nie pozostaniesz obojętny na wdzięki tej osoby. Będzie pomiędzy wami potężna rozgrywka, a że ty lubisz walczyć i rywalizować to momentami może być ostro. Chcesz pozostać wierny partnerowi, ale flirt nie jest ci obcy, lubisz podsycać zainteresowanie.

Biznes i pieniądze
Planeta szczęścia i pieniędzy podsunie ci nowe pomysły na zarabianie pieniędzy, a że masz niezłe wyczucie w tych kwestiach to może się udać. Jeśli chcesz zarobić większe pieniądze to odważnie stawiaj na swoim, teraz jest czas na mnożenie kasy i powiększanie dochodów. Pieniądze same do ciebie idą, fortuna jest po twojej stronie.

Zdrowie
Wenus każe dbać o siebie i pilnować sylwetki, masz tendencję do tycia i w tym tygodniu możesz wpaść w ciąg objadania się, nie będziesz mógł odmówić sobie wielu smakołyków i alkoholu i przesadzisz, pilnuj diety, bo wątroba może odmówić posłuszeństwa i przestanie pracować tak jak powinna.

Szczęśliwe liczby: 16, 19, 21
Szczęśliwy dzień: czwartek

Teraz czekają na ciebie dobre dni. Planety działają na ciebie dobrze, poczujesz przypływ sil i zaczniesz wreszcie to, z czym tak długo czekałeś, pozytywna energia tego tygodnia będzie działać na ciebie dobrze i gwiazdy będą ci sprzyjać.

miłość:
Zapragniesz pokazać ukochanej osobie jak bardzo jest ci bliska i jak ważna. Może zaplanujesz romantyczną kolację, a może zorganizujesz wypad w góry? Uwielbiasz piesze wędrówki i górskie powietrze. Zima jest najpiękniejsza właśnie na południu naszego kraju. Warto wyjechać i spędzić miłosny czas gdzieś poza miastem, w ciszy i spokoju delektować się sobą.

Praca i pieniądze:
W pracy wpadniesz na genialny pomysł, może nowy projekt sprawi że awansujesz i wreszcie poczujesz się doceniony? Tylko ty wiesz co zrobić aby przypodobać się szefowi. Masz świetną intuicję i znajdujesz genialne i innowacyjne rozwiązania. Wszyscy na ciebie liczą i są pod wrażeniem twojej kreatywności. Na podwyżkę raczej nie licz, ale na pochwałę - owszem!

Zdrowie
Odezwą się Twoje problemy z nogami, stopy będą ci dokuczać i będziesz się uskarżać na problemy z zimnymi dłońmi. Zadbaj o zdrowie, nie wyziębiaj organizmu, może zapisz się do sauny? Uważaj tez na żołądek, da o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie.

Szczęśliwe Liczby: 3, 7, 11
Szczęśliwy Dzien: wtorek

W tym tygodniu zabraknie ci cierpliwości do tego wszystkiego, co ostatnio dzieje się w twoim życiu, zawodowym jak i uczuciowym, starasz się wykazywać cierpliwością, ale naprawdę masz dosyć narzekania i nie doceniania twojej osoby i tego, co robisz. Lubisz kiedy ludzie pokazują ci ile dla nich znaczysz.

Miłość
W tym temacie zastój, ten tydzień nie przyniesie niczego, co mogłoby jakoś zmienić obecny stan, w którym się znajdujesz. Pragniesz dać partnerowi wiele ale też oczekujesz tego samego. Nie zgodzisz się na skrawki miłości, które otrzymujesz. Wyznajesz zasadę: albo wszystko, albo nic!

Biznes i pieniądze:
Świat nie kręci się wokół pieniędzy i nigdy ci na tych pieniądzach specjalnie nie zależało. Jesteś osobą wyjątkowo pracowitą i lubisz kiedy ktoś to docenia, a nie tylko wykorzystuje cię do najcięższej pracy i każe ci pracować za dwóch. Tak będzie w pracy, takie samopoczucie będzie ci towarzyszyć.

Zdrowie:
Bół głowy, znów ta migrena, musisz zastanowić się nad wiecznymi bólami głowy i oczu, koniecznie zgłoś się z tą sprawą do neurologa. Poza tym możliwe problemy dermatologiczne, które staną się dla ciebie dosyć uciążliwe.

Szczęśliwe liczby: 2, 35, 45
Szczęśliwy dzień: sobota

Marzysz o tym, aby coś osiągnąć w życiu zawodowym i chcesz, aby było to coś trwałego i ważnego, już niewiele znaczą dla ciebie słowa bez pokrycia i marne komplementy. Teraz chcesz czegoś namacalnego i znaczącego.

Miłość:

Lubisz zdobywać, ale wszystko do czasu, jesteś osobą dumną i niezależną, wyjątkowo nie znosisz biegania za kimś i płaszczenia się. A najwyraźniej obiekt twoich westchnień tego właśnie oczekuje. Nie będziesz się na to godzić i zrobisz wszystko, aby pokazać tej osobie gdzie jej miejsce.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz zabłysnąć i pokazać na co cię stać. Jesteś osobą ambitną i na pewno nadarzy się okazja, aby pokazać swoje umiejętności i możliwości. Szef cię doceni i zaproponuje coś, co przypadnie ci do gustu. Może nie będzie to lepsze stanowisko, ale wyróżnienie?

Zdrowie:
Zwracaj wiekszą uwagę na żywienie, patrz na to co jesz i ile ma to kalorii, masz ostatnio skłonnośc do tycia i może być to powodem twojej kiepskiej sylwetki w najbliszym czasie. Uważaj na słodycze i sztuczne produkty.

Szczęśliwe liczby: 1, 11, 38
Szczęśliwy dzień: środa

Najdzie cię ochota na kulturę, zapragniesz dobrych filmów, dobrej muzyki, teatru, kina, wszystkiego, co wiążę się z rozwojem duchowym i przeżyciami wewnętrznymi. Możliwe, że zapiszesz się na kurs, najpewniej artystyczny. Zacznie pasjonować cię filozofia, nauki humanistyczne, literatura.

Miłość:
Jowisz zachęci cię do idealizowania partnera, możliwe że wasza miłość odżyje, że znów zapałacie do siebie wielkim ogniem i wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Teraz jest czas na szaleństwa. Jeśli jesteś samotną osobą to masz szanse na poznanie kogoś interesującego, ale ukrywającego swoją prawdziwą twarz i skłonnego do manipulacji.

Biznes i pieniądze:
W kwestii finansów może uśmiechnąć się do ciebie szczęście. Jesteś teraz osobą przebojową i aktywną, a pieniądze same do ciebie przyjdą. Warto zainwestować w drobną działalność, jeśli masz ku temu możliwości to możesz się decydować.

Zdrowie:
Większych problemów ze zdrowiem mieć nie będziesz, może tylko dopadnie cię apetyt większy niż zwykle, a to spowoduje problemy z układem pokarmowym i efekt przejedzenia, bo to niestety grozi ci w tym tygodniu.

Szczęśliwe liczby: 1, 13, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu będziesz się zamartwiał głównie sytuacją zawodową. Jakieś przetasowania w pracy, zmiany, których się nie spodziewałeś, decyzje, które cię zaskoczą, to wszystko spowoduje zamęt w twojej głowie. Nie martw się na zapas i pozwól sprawom toczyć się swoim własnym rytmem. Czy naprawdę musisz wszystko od razu wyjaśniać i próbować wyprzedzić bieg wydarzeń?

Miłość:
Miłość zejdzie na dalszy plan, a twój partner zacznie podejrzewać romans lub coś na kształt tego, nie dopuszczaj do tego, żeby pomyślał, że go lekceważysz. Powiedz mu o wszystkim i wyjaśnij, dlaczego nie masz teraz czasu i głowy do ckliwych wyznań. Na pewno to zrozumie, wkrótce sytuacja się poprawi.

Praca i pieniądze:
Pieniędzy brak a perspektyw w pracy także mało. Obawiasz się zwolnienia lub zmiany w firmie, która nie będzie dla ciebie korzystna? Gwiazdy szykują nowe zadania i zmiany, ale czy na pewno będzie to dla ciebie powodem do zmartwień? Wyluzuj i myśl optymistycznie.

Zdrowie:
Stres, pod wpływem którego się teraz znajdujesz mąci ci w głowie. Musisz zakupić preparaty ziołowe, które pomogą ci przetrwać te trudne dni i nie myśleć o wszystkim w czarnych barwach. Może pomyśl o długich spacerach i ćwiczeniach na siłowni. Ruch to zdrowie, trzymaj się tej zasady, to zawsze dobry odstresowywacz.
szczęśliwe liczby: 18, 34, 45
szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień okaże się dla ciebie w miarę spokojny, będziesz w dobrym nastroju, skory do rozmów i flirtów, zachęcony do nowych znajomości, kontakty międzyludzkie będą dla ciebie łatwością i sprawią ci sporo radości. Zaczniesz bywać wśród ludzi a to jest najważniejsze.

Miłość:
Dopadnie cię miłosna depresja. Jeśli jesteś w związku to partner zacznie ci działać na nerwy, a jeśli jesteś samotnym Wodnikiem to stwierdzisz, że nic ciekawego nie dzieje się w twoim życiu i znacznie obniży się twoja samoocena.

Praca:
Pojawi się nowa perspektywa, która przypadnie ci do gustu, być może będzie to nowa praca lub nowe obowiązki, ewentualnie zmiana siedziby firmy i lepsze zarobki?

Zdrowie:
Zaczniesz cierpieć na bóle kręgosłupa, plecy zaczną ci doskwierać i zacznie cię to irytować, może czas postawić na ruch i gimnastykę?

szczęśliwe liczby: środa
szczęśliwy dzień: 1, 13, 26

Zapragniesz urlopu, wyjazdu, oderwania się od szarej codzienności i tego, co przytłacza i związane jest z obowiązkami. Być może wybierzesz się na urlop i zakosztujesz innego powietrza, innej kultury i odmiennego klimatu? Teraz potrzebujesz spokoju i regeneracji oraz zachcesz nabrać sił przed nowymi wyzwaniami.

Miłość:
Będziesz bardzo wrażliwy, za sprawą Księżyca twoje humory będą się zmieniać jak w kalejdoskopie i partner, jeśli go posiadasz, nie nadąży za twoimi zmiennymi nastrojami. Jesteś teraz bardzo wrazliwy na zmienne rytmy Księżyca i z euforii popadać będziesz w depresję i odwrotnie. Możesz nagle wypomnieć partnerowi sprawę o której już dawno zapomniał.

Biznes i pieniądze:
Księżyc obudzi w tobie skąpą naturę, masz tendencję do oszczędzania i gromadzenia pieniędzy na czarną godzinę, ale teraz staniesz się po prostu skapy, zaczniesz osczędzać na sobie, ale też na najbliższych. Wjdzie z ciebie materialistyczne zwierzę :)

Zdrowie:
Nadwrażliwość, zmienne nastroje, branie wszystkiego do siebie, wybuchanie agresją i ogólna drażliwośc odbije się na twoim zdrowiu i niewykluczone, że wpadniesz w hipochondrię, nagle zacznie ci się wydawać że spotykają cię same najgorsze dolegliwości świata, na szczęście będzie to tylko chwilowe załamanie.

Szczęśliwe liczby: 3, 18, 29
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu zapragniesz zmian, twoje nastawienie do wielu spraw zmieni się. Czasem próbujesz panować nad emocjami, ale teraz naprawdę nie wytrzymasz. Ktoś w pracy - kolega, koleżanka wyprowadzi cię z równowagi. Źle znosisz krytykę i trudno ci przyjąć do wiadomości, że nie wszystko robisz idealnie.

Miłość:
Potrzebujesz wsparcia partnera, a będziesz go mieć niewiele, głównie z powodu zajęć twojego partnera i obowiązków, które on sam ma w pracy. Będziecie się mijać i ciężko zniesiesz jego nieobecność. Jesteś teraz w kiepskim nastroju i potrzebujesz bliskości z drugim człowiekiem.

Praca:
W pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że odechce ci się pracować tam, gdzie musisz. Szykuje się konflikt z osobą w pracy lub z szefem, padną jakieś zarzuty i krytyka ze strony współpracowników, z czym nie będziesz w stanie sobie poradzić.

Zdrowie:
Złe samopoczucie, bóle głowy i problemy ze wzrokiem zrobią swoje. Niewykluczone, że weźmiesz zwolnienie lub urlop, aby odetchnąć i ukryć się przed lawiną zarzutów.

szczęśliwe liczby: 4, 36, 39
szczęśliwy dzień: piątek

Ogólna prognoza:
Planety sprzyjają tobie i rozpoczynaniu nowych projektów. A w uczuciach może cię spotkać niespodzianka! Dobrze czujesz się w kwietniu, nie znosisz upałów a zimą możesz od nich odpocząć. Teraz nabierasz wiatru w żagle i czujesz, że to jest dobry czas na zaczynanie wszystkiego od nowa.

Miłość:
Ktoś wodzi za tobą wzrokiem, ktoś czeka na twój znak, ktoś patrzy na ciebie z sympatią, a może nawet uwielbieniem? Jest taka osoba? Chyba tak... poświęć jej trochę więcej czasu i uwagi, Strzelcu, jesteś zimny, ale może czasem warto zrobić wyjątek i pozwolić się poderwać! To prawda, nie lubisz być osaczany, to ty musisz zdobywać, ale przynajmniej poflirtuj. Ta osoba na to czeka.

Praca i pieniądze:
Będziesz chciał się popisać i pokazać szefowi, że jesteś najlepszy. Może podejmiesz się projektu, z którym nikt nie mógł sobie poradzić? Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo? Lubisz być liderem, ale czy to nie jest ryzykowne? Możesz nie podołać a tylko narazisz się na ośmieszenie i stracisz sympatię i respekt kolegów z pracy.

Zdrowie:
Jak każdy Strzelec musisz uważać na przeziębienia, gardło może nie wytrzymać i zapalenie gotowe. Grasuje grypa i angina, a wiesz, jak szybko się zarażasz, uważaj na zimne powietrze i klimatyzację, przeciągi mogą cię dobić. W tym tygodniu jeszcze nie, ale w przyszłym szykuje się zwolnienie, wiec lepiej uważaj i nie pozwól sobie na wyziębianie organizmu.
Liczby: 15, 22, 44
dzien: piatek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

Polecane Artykuły

 • Znaki_zodiaku_pieniadze
  Które znaki zodiaku kochają pieniądze?

  Zobacz jakie podejście do pieniędzy mają poszczególne znaki zodiaku!  Dlaczego dla jednych pieniądze stanowią cel w samym sobie, a dla innych - są sposobem do celu.  Nie ukrywajmy, pięniądzę stanowią ważną rolę w życiu każdego człowieka.  

 • Księżyc_w_horoskopie_znaki_zodiaku
  Księżyc w horoskopie - Znaczenie położenia Księżyca w chwili urodzenia

  Pozycja Księżyca w horoskopie urodzeniowym wiele mówi o wnętrzu właściciela kosmogramu, o jego emocjonalności, wrażliwości, sposobie okazywania uczuć.  Położenie Księżyca w chwili urodzenia każdej osoby ma wpływ na jej osobowość, reakcje emocjonalne i życiowe doświadczenia. Poznaj kilka kluczowych aspektów dotyczących Księżyca w horoskopie.

 • Liczby_mistrzowskie_11_22_33_44_w_numerologii
  Liczby mistrzowskie w numerologii - jak obliczyć, znaczenie, wady i zalety.

  Liczby mistrzowskie w numerologii to specjalne liczby, które są uważane za szczególnie potężne i mają głębsze znaczenie niż inne liczby. Tymi liczbami są: 11, 22 i 33. Niektórzy numerolodzy również uwzględniają 44, 55 itd., ale te trzy są najbardziej powszechne i najbardziej uznane.Sumując swoją datę urodzenia zawsze otrzymujesz jedną cyfrę, jednak istnieje kilka wyjątków.

 • Rytuał na wyostrzenie intuicji

  Każdy z nas chciałby mieć doskonałą intuicję, która pomogłaby mu podejmować trafne deyzje na wielu płaszczyznach jego życia. Podobno kobiety mają lepszą intucję od mężczyzn, ale chyba nie do końca jest to prawdą.

 • Zlosliwe_znaki_zodiaku
  Które znaki zodiaku są najbardziej złośliwe

  Są wśród znaków zodiaku prawdziwe złośniki, ze skłonnością do kłótni i niewiele im potrzeba aby kogoś doprowadzić do rozpaczy. Sprawdź, który znak potrafi być najbardziej złośliwy. Zobacz z kim lepiej nie wchodzić w utarczki słowne, bo szybko pożałujesz. Przy okazji przekonasz się jak spokojnie reagują inne znaki i jak opanowani mogę być inni ludzie.

 • Czy masz szansę na sukces?

  Astrologia sprzyja niektórym znakom a niektórym trochę mniej, jak to mawiają „biednemu wiatr w oczy a bogatemu w plecy".

 • Znak zodiaku na wakacjach
  Znaki zodiaku i wakacje

  W jakie miejsca najchętniej jeżdżą dane znaki zodiaku na wakacje? Które kierunki wydają im się najatrakcyjniejsze? Góry? Morze? A może stare miasta i odludne tereny? 

 • Łączenie kart tarota ze znakami zodiaku

  Chociaż nie istnieje ścisła korelacja między kartami tarota a znakami zodiaku, pewne karty mogą mocniej rezonować z określonymi znakami ze względu na ich symbolikę i tematykę. Na przykład karta Cesarzowej, która symbolizuje obfitość, płodność i pielęgnującą energię, może być powiązana ze znakiem Byka, znanym ze swojej zmysłowej, stabilnej i ziemskiej natury.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.