SKORPION
23.10 - 21.11

 

W tym tygodniu nie będzie dawać ci spokoju pewna sprawa, związana z przyjaciółmi. Pojawił się jakiś konflikt pomiędzy wami, który zaprząta twoją głowę. Nie lubisz się kłócić, ostra wymiana zdań źle na ciebie wpływa, to ostatnia rzecz jakiej sobie życzysz, wszelkie nieporozumienia naprawdę źle działają na twoją psychikę.

Miłość:
Ach miłość, to jest coś, co sprawia, że żyjesz i dzięki czemu masz motylki w brzuchu, ale uważaj, bo jest ktoś, kto nie traktuje cię poważnie, a tylko chce zawrócić ci w głowie i wykorzystać, uważaj na siebie i nie bądź osobą naiwną.

Praca:
Jest ktoś, kto działa ci na nerwy? W pracy jest taka osoba, która cię drażni, ale ty też drażnisz ją, więc staraj się nie wchodzić z tym kimś w konflikt, bo czas pokaże, że jest to osoba pamiętliwa i agresywna, może ci zaszkodzić.

Zdrowie:
Nieustanne problemy z głową doprowadzą cię do szału, masz serdecznie dosyć łykania środków przeciwbólowych, najprawdopodobniej jest to spowodowane pracą przed monitorem i wytężaniem wzroku, pamiętaj o przerwach w pracy i patrzeniu w dal.

szczęśliwe liczby: 4, 12, 22
szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Za sprawą Marsa, poczujesz że wszystko zależy od ciebie i wszystko leży w twoich rękach. Musisz starać się nie przesadzać z brawurą i odwagą, bo teraz masz skłonnośc do przesady i do robienia rzeczy absurdalnych i dziwacznych, tylko dlatego że Mars dodaje ci odwagi i waleczności i każe ci się rozpychać łokciami w życiu.

Miłość
Mars obudzi w tobie zazdrość, już dawno nie czułeś tego ukłucia w sercu, które nie daje ci spokoju i każe ci walczyć o ukochaną osobę, tak będzie tym razem. Szykuje się ktoś, kto nie pozwoli ci spać spokojnie i zechce zburzyć waszą miłosną sielankę. Nie trać swojej miłości z oczu i trzymaj rękę na pulsie.

Biznes i pieniądze
Mars zachęci cię do większej aktywności i chęci wziecia sprawy w swoje ręce. Pod wpływem tej planety staniesz się odważniejszy i zawalczysz o pieniądze dla siebie. Czeka cię aktywny tydzień pod względem zawodowym i nowe wyzwania na horyzoncie.

Zdrowie
Powinieneś pomyśleć o ruchu. Mars spowoduje że nabierzesz energii i nie będziesz myśleć o samotnym siedzeniu przed telewizorem, nie będziesz mieć na to ochoty. Raczej odezwie się w tobie duch rywalizacji.

Szczęśliwe liczby: 26, 35, 41
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu poczujesz smak zwycięstwa, bo planety szykują dla ciebie rywalizację, ale też ostrą walkę, którą na pewno wygrasz. Jesteś osobą, która ma wielkie cele i lubi do nich dążyć, choć czasem brakuje jej determinacji, bo cęsto zmienia zdanie i obiera inny kierunek niż zamierzała.

Miłość
Chcesz i pragniesz wielkiej romantycznej miłości, ale jednoczesnie się jej boisz? Czy zranienei tak na ciebie wpływa? Starasz się być osobą oszczędną w uczuciach, ale nie warto zamykać się przed światem i przed nowymi znajomościami.

Biznes i pieniądze
Pragniesz wszystkiego, co jest najlepsze, dlatego denerwuje cię kiedy koleżanka z pracy dostanie lepszą posadę lub awans, a przede wszystkim kiedy jest doceniana bardziej niż ty. W tym tygodniu szykuje się zazdrość. Nie przesadzaj z kłótniami i unikaj nieporozumień w pracy, bo okaże się to dla ciebie niezbyt korzystne.

Zdrowie
Masz teraz dobry okres i zdrowie nie powinno przysparzać ci problemów. Gwiazdy ci sprzyjają i ze zdrowiem wszytsko bedzie w jak najlepszym porządku, moż tylko pomyśl o witaminach, o owocach i warzywach, bo możesz mieć z tym teraz problem, lepiej wczesniej dbać i witaminizowanie.

Szczęśliwe liczby: 1, 14, 26
Szczęśliwy dzień: wtorek

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">To nie jest dobry czas dla ciebie, kwadratura w znaku Wodnika nie działa na ciebie dobrze, osłabia cię i możesz przeżywać depresję, z którą często masz problemy. Na takie dni najlepsze będą komedie i dużo czekolady. Nie daj się złej jesiennej aurze.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Miłość:

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Czy cierpisz z powodu rozstania? Nie zamartwiaj się tak, już niedługo przyjdą lepsze dni, a może nawet nowe uczucie? Snujesz depresyjne wizje życia w samotności a za kilka tygodni spojrzysz na wszystko inaczej. Odsuwasz się od znajomych zupełnie niepotrzebnie. Właśnie teraz będą ci potrzebni najbardziej. Nie skazuj się na samotność, bo to nigdy nie jest dobre.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Praca i pieniądze:

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Nic ci się nie będzie chciało, nie masz ochoty na pracę, na zebrania, na uczestniczenie w nowych projektach, raczej chciałbyś się zaszyć w domu z książką. Będziesz lekkomyślnie podchodził do spraw związanych z pieniędzmi i pofolgujesz sobie. Kupisz buty, w których potem nie będziesz chodził lub kurtkę, którą zwrócisz do sklepu. Lepiej przemyśl swoje zakupowe decyzje.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Zdrowie

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Marazm i senność będą Twoją bolączką. Migreny i nawracające bóle zatok utrudnią ci codzienne funkcjonowanie, a ze środkami przeciwbólowy nie będziesz się rozstawać. Może powinieneś zapisać się na siłownię lub fitness? A może zechcesz biegać? Ruch to zdrowie!

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Szczęśliwe Liczby: 1, 13, 24
szczęśliwy dzień: wtorek

Ostatnio bujasz w obłokach i marzysz o błogim lenistwie, a teraz nadszedł czas, aby spełnić swoje marzenia. Przestaniesz liczyć na kogoś i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tak jak należy spojrzysz na swoje życie z odpowiednią energią.

Miłość
Będziesz mieć skłonność do przejmowania inicjatywy. To jest czas działania i podejmowania kroków. Jeśli tkwisz w związku, który nie jest wart twoich emocji i relacji, która nie daje ci tego, czego oczekujesz, to zdecydujesz się na postawienie warunków lub zerwanie trudnej relacji.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca nie daje ci tego, o co zabiegasz, więc możliwe, że stracisz cierpliwość i złożysz wypowiedzenie. Dobrze się zastanów nad takimi posunięciami, bo decyzje teraz podjęte mogą spowodować tylko większe problemy niż się spodziewasz i ostatecznie wcale nie będą dobre.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy z układem moczowym to koniecznie rozwiąż te problemy u nefrologa, który skieruje cię na odpowiednie badania. Nie lekceważ sytuacji.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Zaczną wracać wspomnienia i nagle odkryjesz ważne dla Ciebie obszary w życiu.  Nigdy nie jest za późno aby zacząć podążać za własną pasją i budować szczęście na wielu płaszczyznach.  Być może będzie chodziło o przyjaźń, być może o miłość lub chęć samorealizacji ale na pewno obudzi się w tobie sentymentalna natura.

Miłość:
Jesteś osobą cierpliwą, ale w tym tygodniu zapragniesz odetchnąć i pobyć w samotności, nie spodoba się to twojemu partnerowi i wpędzi cię to w poczucie winy, którego nie znosisz. Lubisz być zawsze fair i starasz się dawać z siebie wszystko, ale twoja cierpliwość ma swoje granice.

Biznes i pieniądze:
To jest czas podsumowań, w tym tygodniu mozliwe będą jakieś oceny twoich umiejętności i sprawdziany co do twoich możliwości. Nie przepadasz za tego typu stresami i wprowadzi cię to w nerwowy nastrój.

Zdrowie:
Twoje zdrowie fizyczne zależy od psychicznego. Jeśli w twojej psychice dzieje się coś niedobrego, to teraz jest powód, aby uwydatniło się to w ciele. Zdenerwowanie działa na twoją niekorzyść i bije przede wszystkim w ciebie. Możliwe będą bóle kości i stawów.

Szczęśliwe liczby: 2, 38, 41
Szczęśliwy dzień: czwartek

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość:
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze:
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie:
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu będziesz nie do zniesienia. Już nie możesz wytrzymać w pracy, szef tak bardzo działa ci na nerwy, że niedługo powiesz dość! Twój nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Bliscy będą cię omijać z daleka, a partner zacznie zastanawiać się co jest takiego złego w jego zachowaniu, że tak go tratujesz. To będzie burzliwy tydzień, Skorpionie.

Miłość:
Twoja nieufność jest zaskakująca. Zaczniesz patrzeć na partnera inaczej i nieco bardziej chłodno. Nie obwiniaj go za niepowodzenia w pracy, bo to nie jest jego wina. Nic ci nie odpowiada, wszystko cię męczy i irytuje, ale to dlatego, że gwiazdy ci teraz nie sprzyjają. Niedługo wszystko powinno się uspokoić.

Praca i pieniądze:
Teraz myślisz o zmianie pracy, ale zaraz sytuacja się zmieni i stwierdzisz, że to zbyt szybko podjęta decyzja. Nie kieruj się humorami i antypatiami, bo to nie jest dobry doradca. To jest praca, w której się odnajdujesz, pomyśl o tym, jak bardzo zależało ci na tej pracy i cierpliwie poczekaj za zmianę atmosfery.

Zdrowie:
Złe samopoczucie odbije się na tobie. To brak snu i ogólne przemęczenie są powodem twojej kiepskiej kondycji. Musisz zadbać przede wszystkim o zdrowie psychiczne. Nie kumuluj w sobie złych myśli, bo odbije się to głównie na tobie.szczęśliwe liczby: 4, 19, 24
szczęśliwy dzień: piątek

Zrobisz się ambitną osobą i będziesz chciał być we wszystkim najlepszy, w pracy, w domu, na ulicy wśród ludzi, wzrośnie twoja samoocena i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Zainwestujesz w ubrania, fryzjera i markowe buty, masz teraz spore szanse na zrobienie dobrego wrażenia, czy to w pracy czy w sferze prywatnej. Gwiazdy sprzyjają twojej aparycji.

Miłość:
Choć czasem sprawiasz wrażenie osoby zimnej i zdystansowanej, to jednak teraz zapragniesz czułości i towarzystwa innych ludzi. Ktoś zacznie cię uwodzić i adorować, nie będziesz uciekać, a przeciwnie – sprawi ci to wiele radości.

Praca:
Oprócz pracy, masz teraz na głowie również inne sprawy, podoba ci się ktoś z kim powinny łączyć cię tylko stosunki zawodowe, sytuacja zacznie się komplikować.

Zdrowie:
Uważaj na gardło, wystarczy, że wypijesz zimny napój lub wyziębisz gardło lodami i katastrofa gotowa, nie daj się i nie dopuść do zapalenia gardła.

szczęśliwe liczby: 2, 33, 38
szczęśliwy dzień: wtorek

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

To nie jest twój tydzień. Gwiazdy wróżą irytację i brak cierplliwości z twojej strony, jesteś czasem osobą bardzo ostrą i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz. Możesz kogoś zranić i potem tego żałować.

Miłość
Jesteś typem zazdrosnym, więc w tym tygodniu pokażesz na co cię stać przez pewną sytuację, która doprowadzi cię do szewskiej pasji. Ktoś będzie okazywał zainteresowanie osobie, która kochasz i zrobisz wszystko, aby pokazać że nie życzysz sobie takiego zachowania. Nie pozwolisz na flirty za twoimi plecami.

Biznes i pieniądze:
Dobra passa dla finansów trwa. To jest czas, który powinien przynieść owoce twoich wcześniejszych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę to jest teraz szansa na profity i sensowne zarobki. A jeśli pracujesz dla kogoś to możliwe, że ten ktoś zaproponuje ci nowe źródło dochodów.

Zdrowie:
Pojawią się bóle kręgosłupa i problemy z sercem, a wszystko przez nerwy, które cię zaczynają zjadać. Wyluzuj i przestań wszystko traktować tak śmiertelnie poważnie. Nie wszystko musi isć od razu zgodnie z planem. Stres działa wyniszczająco na twój organizm.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 48
Szczęśliwy dzień: sobota

Ogólna prognoza:
W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

Masz skłonność do marzeń i snucia wielkich planów na przyszłość, tak będzie i tym razem, ale może postaraj się plany i marzenia przekuć w rzeczywistość? Jeśli ktoś ci się podoba to zamiast marzyć, lepiej pokaż mu, że ci się podoba. Może ta osoba jest po prostu nieśmiała?

Miłość:
Jeśli jesteś osobą samotną to zapragniesz wielkiej, romantycznej miłości i znajomości która wywróci twoje życie do góry nogami. Jeśli żyjesz w związku to zaczniesz pokazywać swojemu partnerowi że pragniesz w związku romantyzmu i prawdziwych emocji, a nie tylko wspólnych zakupów i siedzenia przed telewizorem.

Praca:
Zazwyczaj kiepsko pracujesz i szukasz wykrętów, a teraz taki stan stanie się codziennością, zamiast wziąć się ostro do pracy to ty rozmyślasz i marzysz o niebieskich migdałach, szef to zauważy i zwróci ci uwagę, lepiej nie dopuszczaj do tego aby stało się to nagminne i nie pozwól zapamiętywać się szefowi taką właśnie osobą, przecież jak chcesz to potrafisz ostro pracować.

Zdrowie:
Może jedynie uskarżać się na bóle głowy i oczu, a wszystko przez wiele godzin spędzonych przed komputerem. Musisz pamiętać aby robić sobie przerwy od pracy przed monitorem i często patrzeć w dal, na oczy przykładaj zimne kompresy z lodu i wysypiaj się, sen zawsze pomaga. W weekendy odpocznij od komputera.

szczęśliwe liczby: 45, 47, 55
szczęśliwy dzień: sobota

To nie jest dobry czas dla ciebie, kwadratura w znaku Wodnika nie działa na ciebie dobrze, osłabia cię i możesz przeżywać depresję, z którą często masz problemy. Na takie dni najlepsze będą komedie i dużo czekolady. Nie daj się złej jesiennej aurze.

Miłość:

Czy cierpisz z powodu rozstania? Nie zamartwiaj się tak, już niedługo przyjdą lepsze dni, a może nawet nowe uczucie? Snujesz depresyjne wizje życia w samotności a za kilka tygodni spojrzysz na wszystko inaczej. Odsuwasz się od znajomych zupełnie niepotrzebnie. Właśnie teraz będą ci potrzebni najbardziej. Nie skazuj się na samotność, bo to nigdy nie jest dobre.

Praca i pieniądze:

Nic ci się nie będzie chciało, nie masz ochoty na pracę, na zebrania, na uczestniczenie w nowych projektach, raczej chciałbyś się zaszyć w domu z książką. Będziesz lekkomyślnie podchodził do spraw związanych z pieniędzmi i pofolgujesz sobie. Kupisz buty, w których potem nie będziesz chodził lub kurtkę, którą zwrócisz do sklepu. Lepiej przemyśl swoje zakupowe decyzje.

Zdrowie

Marazm i senność będą Twoją bolączką. Migreny i nawracające bóle zatok utrudnią ci codzienne funkcjonowanie, a ze środkami przeciwbólowy nie będziesz się rozstawać. Może powinieneś zapisać się na siłownię lub fitness? A może zechcesz biegać? Ruch to zdrowie!

Szczęśliwe Liczby: 1, 13, 24
szczęśliwy dzień: wtorek

ogólna prognoza:
Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Skorpionie, przepracowany i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od zimy i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię typowa zimowa depresja. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

Liczby: 30, 36, 44
dzień: sobota

W tym tygodniu wydarzy się coś, co cię zaskoczy. Może będzie to spotkanie kogoś, kogo znałeś bardzo dawno temu? A może w pracy szef wreszcie cię doceni i nagle stwierdzi, że zasługujesz na podwyżkę? W każdym razie przed tobą tydzień zaskakujących wydarzeń. Niewykluczone, że odnowi się twoja relacja z dawną miłością i znów stwierdzicie, że pomiędzy wami jest ogromna chemia?

miłość
W tym czasie nastaw się na niespodzianki. Jeśli jesteś singlem to możesz się zakochać, za rogiem czai się miłość, a ty nie jesteś na to gotowy. Chcesz aby w twoim życiu wszystko szło swoim torem, a nagle okazuje się że zdarza się coś, na co nie jesteś przygotowany. Czasem warto zaufać przeznaczeniu i ponieść się emocjom i wirowi wydarzeń. Jeśli kiedyś byłeś w kimś bardzo zakochany to możliwa jest reaktywacja uczuć.

finanse
W pracy szykują się zwolnienia i obawiasz się o siebie, ale chyba bezpodstawnie, bo przede wszystkim to na ciebie postawi szef. Możliwe, że przejmiesz cudze obowiązki i nagle odkryjesz w sobie talenty, o które się nie podejrzewałeś? To jest dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów i zaczynanie nowych zadań, bo w przyszłości może to zaowocować awansem lub poważną podwyżką.

zdrowie
Nerwy dadzą o sobie znać. Masz teraz trudne chwile w życiu uczuciowym i kosztuje cię to wszystko sporo nerwów, musisz postawić na relaks i odprężenie, bo inaczej wpędzisz się w kłopoty.

liczby 16, 28, 33
dzień sobota

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie naprawdę gorący! Jednego dnia wszystko zwali ci się na głowę i jako Skorpion nie wytrzymasz i rzucisz wszystko na zasadzie „A niech się wali", by następnego dnia zmienić zdanie i wziąć się ostro do roboty. W relacjach z bliskimi też nie będzie łatwo, bo szykują się awantury i sprzeczki z kimś z rodziny, uważaj na Wodnika.

Miłość:
Twój temperament będzie ogromny. Zawsze masz ochotę na miłosne amory i teraz dasz o tym znać partnerowi. Twoje potrzeby będą w tym tygodniu duże, zapragniesz czułości i przytulania, ale będzie to pomieszane ze złością i złośliwością, naprawdę trudno z tobą wytrzymać. Jeśli masz dzieci to powinny omijać cię z daleka.

Biznes i pieniądze:
W pracy będziesz tytanem, zrobisz wszystko aby zrobić to, co sobie zaplanujesz, ale nawet kosztem innym. Koledzy z pracy zaczną na ciebie krzywo patrzeć, bo wyda im się, że chcesz ich wyeliminować. Oczywiście będzie im się tak tylko wydawało, ale dolejesz oliwy do ognia, wchodząc w konflikt z kimś, kogo od dawna masz na oku.

Zdrowie:
Twoje nerwy będą na skraju wyczerpania, lepiej uważaj na emocje i czasem wyluzuj, bo nie warto aż tak się denerwować rzeczami, na które nie masz wpływu. Zacznij się wysypiać i kup zioła uspokajające, bo nie możesz żyć długo w takim stresie.

Szczęśliwe liczby: 11, 34, 45
Szczęśliwy dzień: czwartek

To jest twój czas! Roztaczasz wokół siebie tajemniczą aurę i posiadasz niesamowity urok, który teraz działa jeszcze silniej, bo Słońcem w Byku. Zniewalasz swoim magnetyzmem i wszyscy będą jeść ci z ręki, szczególnie osoba, na której ci najbardziej zależy.

Miłość:
Jeśli jesteś zakochany to wiedz, że w tym tygodniu gwiazdy sprzyjają twojej miłości. Jeśli jesteś już w związku to druga połówka nie będzie mogła oderwać od ciebie wzroku, a gdy marzysz o tym, żeby ten ktoś odwzajemnił uczucie to teraz może się to stać. Jedno jest pewne: twoja osoba działa na ludzi, masz w sobie to coś, co powoduje, że przykuwasz uwagę.

Praca i pieniądze:
Teraz los może się do ciebie uśmiechnąć. Skorpionie! Zagraj na loterii, idź do kasyna, los okaże się łaskawy, więc spróbuj swoich sił. W pracy szykują dla ciebie nowe zadanie, możesz zarobić dodatkowe pieniądze, więc nastaw się na zysk. Teraz masz rękę do pieniędzy i wszystko czego się dotkniesz obraca się w złoto.

Zdrowie:
Nie będziesz narzekać, jesteś okazem zdrowia i masz dobra odporność, więc nie powinieneś mieć większych problemów. Uważaj tylko na żołądek, nie przejadaj się bo pożałujesz. W tym tygodniu masz skłonność do tycia, lepiej unikaj słodyczy.

liczby: 28, 31,41
dzień: niedziela

W tym tygodniu będziesz przeżywać rozterki życia erotycznego. Zacznie cię pociągać ktoś z pracy, twój kolega/koleżanka wyda ci się nagle wyjątkowo atrakcyjny i apetyczny. To cię zdziwi, bo wcześniej nie zwracałeś na tą osobę uwagi, a wręcz działała ci ona na nerwy. Masz tendencję do dramatyzowania i możliwe, że zacznie ci się wydawać, że jesteś zakochany.

miłość:
Ten tydzień to trudny orzech do zgryzienia dla twojego partnera. Jeśli jesteś w związku to możliwe są skoki w bok lub próby flirtu i chęć przeżycia romansu. Obok ciebie znajduje się osoba, która działa na twoje zmysły i wprawia cię tym w zakłopotanie. Jako osoba otwarta i szczera nie zamierzasz tego ukrywać. Odpowiadanie na zaczepki kolegi z pracy może zakończyć się romansem...

praca:
Nie będziesz zainteresowany pracą i sumiennym wypełnianiem obowiązków, ale raczej osobą z pracy, która działa na twoje zmysły. Zamiast pracy będziesz snuć erotyczne marzenia i fantazje o obiekcie twoich westchnień. Pomyśl jak to się może skończyć. Jeśli jesteś osobą w związku to mogą być problemy. Poza tym szef obserwuje, ale przede wszystkim żeby szef nie był tą osobą... ?

zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębił!

liczby: 8, 17, 28
dzień: poniedziałek

Ten tydzień będzie dla ciebie przełomowy. Szykuje się tydzień zmian, być może będzie to przeprowadzka lub zmiana miejsca pracy? A może zmieni się totalnie twoje podejście do pewnych spraw i zerwiesz kontakty z osobą, która tylko przeszkadzała ci realizować twoje plany? W każdym razie w tym tygodniu będziesz bardzo zdecydowany i konkretny w działaniu.

miłość:
Jeśli jesteś singlem to wiedz, że życie osobiste przysłoni ci całą resztę. Możesz się zakochać lub poznać kogoś, kto totalnie zawróci ci w głowie. Pluton działa na twój znak i musisz uważać żeby ta miłość nie okazała się złą miłością... Może to będzie romans z kimś, kto jest w związku z kimś innym? A może osoba ta nie będzie godna twoich uczuć?

praca:
Jeśli twoja praca działa ci na nerwy to w tym momencie możesz zdecydować się na wielkie zmiany, niewykluczone, że zechcesz zmienić pracę, stanowisko lub dział zawodowy, w którym będziesz chciał pokazać na co cię stać. Za sprawą Saturna umocni się twoja pozycja w firmie i staniesz się kimś, z kim ludzie zaczną się liczyć.

zdrowie:
Odezwą się problemy z sercem! Czy wiesz, że zimno i wilgoć źle wpływają na serce? Ubieraj się ciepło i dbaj o siebie! Musi być Ci ciepło, niska temperatura źle wpływa na każdego skorpiona! Pragniesz Słoneczka, już niedługo!

liczby: 2, 44, 48
dzień: piątek

Rywalizacja to jest coś co lubisz, choć uciekasz od tego i twierdzisz, że jest inaczej, tymczasem potrzebujesz dreszczyku emocji i nowych podniet, wrażeń ostrych i niebezpiecznych i tego czegoś, co powoduje, że chcesz stanąć do walki i pokazać wszystkie swoje możliwości. Wrogu, drżyj!

Miłość:
Zapragniesz podniet i ostrych wrażeń, w twoim życiu musi się coś dziać, musisz czuć, że żyjesz na wysokich obrotach, bo inaczej usychasz. Jeśli w twoim związku wieje nudą, teraz postanowisz że musisz go ożywić lub podejmiesz pochopną decyzję o zerwaniu więzów i rozpoczęciu nowego romansu. Lubisz wyzwania w miłości.

Praca:
Zaczynasz lubić swoją pracę i cieszy cię fakt, że jesteś potrzebny i ceniony przez współpracowników. Robisz coś, co wydaje ci się ważne, ale zaczniesz myśleć o własnym biznesie, interes, o którym marzysz jest w zasięgu ręki, odważ się i postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:
W tym tygodniu ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku, a przynajmniej nie powinieneś spodziewać się żadnych niespodzianek. Jedynie możesz odczuwać skoki ciśnienia i związane z tym migrenowe bóle głowy, z którymi szybko się uporasz.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 48
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

To będzie tydzień przemyśleń i analizowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i tym, do czego dążysz. Jeśli jesteś osobą samotną i postawiłeś na karierę i rozwój zawodowy, to możliwe, że nagle zapragniesz dziecka i stwierdzisz, że w rodzina tkwi prawdziwa siła.

Miłość:
Zawsze wolność i niezależność były dla ciebie najważniejszymi wartościami w życiu i nagle poczujesz, że już tego tak bardzo nie potrzebujesz. To jest czas, w którym pragniesz bliskości i prawdziwej więzi z partnerem, założenia rodziny i posmakowania smaku macierzyństwa. Pragniesz miłości idealnej i przede wszystkim długotrwałej, a taką trudno znaleźć.

Praca:
Pracujesz teraz nad pewnym projektem, od którego wiele zależy. Poświęcasz temu wiele uwagi i zamierasz nawet wyrabiać nadgodziny, aby tylko zrealizować to o czym marzysz. Być może od tego zależy awans w twojej firmie lub zakładasz własny biznes i czekasz aż wypali, wszystko to jest dla ciebie bardzo ważne i na tym skupiasz całą swoją uwagę.

Zdrowie:
Ten tydzień nie powinien przynieść większych niespodzianek związanych ze zdrowiem, jedynie cera może nie być taka jak powinna. Może pojawić się trądzik, jakieś uczulenie lub podrażnienie skóry spowodowane twardą wodą lub alergią na mydło lub kosmetyk stosowany na twarz.

szczęśliwe liczby: 15, 28, 31
szczęśliwy dzień: piątek

Za sprawą Marsa, poczujesz że wszystko zależy od ciebie i wszystko leży w twoich rękach. Musisz starać się nie przesadzać z brawurą i odwagą, bo teraz masz skłonnośc do przesady i do robienia rzeczy absurdalnych i dziwacznych, tylko dlatego że Mars dodaje ci odwagi i waleczności i każe ci się rozpychać łokciami w życiu.

Miłość
Mars obudzi w tobie zazdrość, już dawno nie czułeś tego ukłucia w sercu, które nie daje ci spokoju i każe ci walczyć o ukochaną osobę, tak będzie tym razem. Szykuje się ktoś, kto nie pozwoli ci spać spokojnie i zechce zburzyć waszą miłosną sielankę. Nie trać swojej miłości z oczu i trzymaj rękę na pulsie.

Biznes i pieniądze
Mars zachęci cię do większej aktywności i chęci wziecia sprawy w swoje ręce. Pod wpływem tej planety staniesz się odważniejszy i zawalczysz o pieniądze dla siebie. Czeka cię aktywny tydzień pod względem zawodowym i nowe wyzwania na horyzoncie.

Zdrowie
Powinieneś pomyśleć o ruchu. Mars spowoduje że nabierzesz energii i nie będziesz myśleć o samotnym siedzeniu przed telewizorem, nie będziesz mieć na to ochoty. Raczej odezwie się w tobie duch rywalizacji.

Szczęśliwe liczby: 26, 35, 41
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

Twoja duma weźmie górę w tym tygodniu i zrobisz wszystko, aby pokazać innym ile jesteś wart. Nie zgodzisz się na poniżenie i olewanie twojej osoby, zechcesz być doceniony i ceniony na wyjątkowość, która w tobie siedzi. Dotyczy to zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego.

Miłość:
Ostatnie niepowodzenia wprowadziły cię w depresję i spowodowały zamęt w twoim życiu, czujesz teraz niedosyt i poczucie niespełnienia. Ktoś, na kim ci naprawdę zależało, odwrócił się od ciebie i stwierdził, że ma dosyć czekania. Trochę za późno starasz się to wskrzesić.

Praca:
Zrobisz coś, co może zaskoczyć wszystkich, pokażesz szefowi, że nie jesteś chłopcem na posyłki i nie można traktować cię w ten sposób. Chcesz aby wszystko było jasne. Z wielkim zaangażowaniem wykonujesz swoje obowiązki, ale nie zgadzasz się na niesprawiedliwe traktowanie. Zdecydujesz się na pewne ryzyko i zwrócisz uwagę swojemu szefowi.

Zdrowie:
Zazwyczaj masz problemy z kręgosłupem i plecami, powinieneś odwiedzić kardiologa i zająć się swoim zdrowiem, bo z czasem będzie coraz gorzej. Jesteś osobą energiczną i aktywną, nie możesz pozwolić sobie na problemy z plecami, które mogą cię unieruchomić. Zadbaj o to.

szczęśliwe liczby:11, 24, 35
szczęśliwy dzień: czwartek

W tym tygodniu nie będzie dawać ci spokoju pewna sprawa, związana z przyjaciółmi. Pojawił się jakiś konflikt pomiędzy wami, który zaprząta twoją głowę. Nie lubisz się kłócić, ostra wymiana zdań źle na ciebie wpływa, to ostatnia rzecz jakiej sobie życzysz, wszelkie nieporozumienia naprawdę źle działają na twoją psychikę.

Miłość:
Ach miłość, to jest coś, co sprawia, że żyjesz i dzięki czemu masz motylki w brzuchu, ale uważaj, bo jest ktoś, kto nie traktuje cię poważnie, a tylko chce zawrócić ci w głowie i wykorzystać, uważaj na siebie i nie bądź osobą naiwną.

Praca:
Jest ktoś, kto działa ci na nerwy? W pracy jest taka osoba, która cię drażni, ale ty też drażnisz ją, więc staraj się nie wchodzić z tym kimś w konflikt, bo czas pokaże, że jest to osoba pamiętliwa i agresywna, może ci zaszkodzić.

Zdrowie:
Nieustanne problemy z głową doprowadzą cię do szału, masz serdecznie dosyć łykania środków przeciwbólowych, najprawdopodobniej jest to spowodowane pracą przed monitorem i wytężaniem wzroku, pamiętaj o przerwach w pracy i patrzeniu w dal.

szczęśliwe liczby: 4, 12, 22
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Być może staniesz przed trudną decyzją i będziesz musiał wybrać co jest dla ciebie najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Masz czas aby przeanalizować wszelkie za i przeciw i wybrać to, co dla ciebie najlepsze.

Miłość:
Staniesz przed trudnym wyborem uczuciowym, to nie jest czas podejmowania decyzji. Niewykluczone, że będzie to rozstanie z partnerem lub zawarcie nowego związku, który będzie od ciebie wymagał zaangażowania i zerwania z dotychczasowym trybem życia. W tym tygodniu czeka cię sporo emocji i momentów niezdceydowania.

Biznes i pieniądze:
To nie jest dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów. Pozostań przy tym, co robisz najlepiej i skup się na codziennej pracy. Skupiony będziesz na kwestiach uczuciowych i wyborach miłosnych, a kariera i praca zejdą na dalszy plan.

Zdrowie:
Saturn powoduje depresję i widzenia wszystkiego w czarnych barwach, więc możesz przeżyć lekkie załamanie nerwowe lub chwile zwątpienia, które chwilowo pogorszą twój nastrój. Na szczęście będzie to tylko chwilowe i szybko wróbisz do zdrowia i formy.

Szczęśliwe liczby: 5, 14, 26
Szczęśliwy dzień: czwartek

To nie jest twój tydzień. Gwiazdy wróżą irytację i brak cierplliwości z twojej strony, jesteś czasem osobą bardzo ostrą i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz. Możesz kogoś zranić i potem tego żałować.

Miłość
Jesteś typem zazdrosnym, więc w tym tygodniu pokażesz na co cię stać przez pewną sytuację, która doprowadzi cię do szewskiej pasji. Ktoś będzie okazywał zainteresowanie osobie, która kochasz i zrobisz wszystko, aby pokazać że nie życzysz sobie takiego zachowania. Nie pozwolisz na flirty za twoimi plecami.

Biznes i pieniądze:
Dobra passa dla finansów trwa. To jest czas, który powinien przynieść owoce twoich wcześniejszych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę to jest teraz szansa na profity i sensowne zarobki. A jeśli pracujesz dla kogoś to możliwe, że ten ktoś zaproponuje ci nowe źródło dochodów.

Zdrowie:
Pojawią się bóle kręgosłupa i problemy z sercem, a wszystko przez nerwy, które cię zaczynają zjadać. Wyluzuj i przestań wszystko traktować tak śmiertelnie poważnie. Nie wszystko musi isć od razu zgodnie z planem. Stres działa wyniszczająco na twój organizm.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 48
Szczęśliwy dzień: sobota

Ogólna prognoza:
W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

To jest twój czas! Szykuje się zmiana całego twojego życia, a wszystko to może wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Możliwa jest zmiana pracy, podwyżka pensji, wejście w nowy związek miłosny i wszelkie inne zmiany, na które przygotowywałeś się przez dłuższy czas. Ale będą to zmiany pozytywne!

Miłość
Jesteś partnerem wybuchowym i przesadnie skupionym na sobie i swoich przyjemnościach. Za wszelką cenę chcesz postawić na swoim , więc o konflikty z tobą nie jest trudno. Musisz przyzwyczaić się do tego, że twój partner ma serdecznie dosyć wytykania ci twojego cholerycznego charakteru. Każdy człowiek ma jakąś cierpliwość.

Biznes i pieniądze
Mars spowoduje, że będziesz waleczny, ambitny i odważny, nie lubisz owijania w bawełnę i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Ktoś w pracy zacznie ci działać na nerwy i ostro wyjaśnisz tej osobie gdzie jest jej miejsce.

Zdrowie
Problemy żołądkowe dadzą o sobie znać, masz teraz tendencję do objadania się bez powodu i sensu, byleby tylko zjeść jak najwiecej, to nie jest dobry sposób na długowieczność i utrzymanie odpowiedniej sylwetki. Lepiej zacznij się zdrowo odzywiać i przede wszystkim ćwiczyć.

Szczęśliwe liczby: 45, 48, 49
Szczęśliwy dzień: środa

Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

Masz skłonność do marzeń i snucia wielkich planów na przyszłość, tak będzie i tym razem, ale może postaraj się plany i marzenia przekuć w rzeczywistość? Jeśli ktoś ci się podoba to zamiast marzyć, lepiej pokaż mu, że ci się podoba. Może ta osoba jest po prostu nieśmiała?

Miłość:
Jeśli jesteś osobą samotną to zapragniesz wielkiej, romantycznej miłości i znajomości która wywróci twoje życie do góry nogami. Jeśli żyjesz w związku to zaczniesz pokazywać swojemu partnerowi że pragniesz w związku romantyzmu i prawdziwych emocji, a nie tylko wspólnych zakupów i siedzenia przed telewizorem.

Praca:
Zazwyczaj kiepsko pracujesz i szukasz wykrętów, a teraz taki stan stanie się codziennością, zamiast wziąć się ostro do pracy to ty rozmyślasz i marzysz o niebieskich migdałach, szef to zauważy i zwróci ci uwagę, lepiej nie dopuszczaj do tego aby stało się to nagminne i nie pozwól zapamiętywać się szefowi taką właśnie osobą, przecież jak chcesz to potrafisz ostro pracować.

Zdrowie:
Może jedynie uskarżać się na bóle głowy i oczu, a wszystko przez wiele godzin spędzonych przed komputerem. Musisz pamiętać aby robić sobie przerwy od pracy przed monitorem i często patrzeć w dal, na oczy przykładaj zimne kompresy z lodu i wysypiaj się, sen zawsze pomaga. W weekendy odpocznij od komputera.

szczęśliwe liczby: 45, 47, 55
szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu poczujesz smak zwycięstwa, bo planety szykują dla ciebie rywalizację, ale też ostrą walkę, którą na pewno wygrasz. Jesteś osobą, która ma wielkie cele i lubi do nich dążyć, choć czasem brakuje jej determinacji, bo cęsto zmienia zdanie i obiera inny kierunek niż zamierzała.

Miłość
Chcesz i pragniesz wielkiej romantycznej miłości, ale jednoczesnie się jej boisz? Czy zranienei tak na ciebie wpływa? Starasz się być osobą oszczędną w uczuciach, ale nie warto zamykać się przed światem i przed nowymi znajomościami.

Biznes i pieniądze
Pragniesz wszystkiego, co jest najlepsze, dlatego denerwuje cię kiedy koleżanka z pracy dostanie lepszą posadę lub awans, a przede wszystkim kiedy jest doceniana bardziej niż ty. W tym tygodniu szykuje się zazdrość. Nie przesadzaj z kłótniami i unikaj nieporozumień w pracy, bo okaże się to dla ciebie niezbyt korzystne.

Zdrowie
Masz teraz dobry okres i zdrowie nie powinno przysparzać ci problemów. Gwiazdy ci sprzyjają i ze zdrowiem wszytsko bedzie w jak najlepszym porządku, moż tylko pomyśl o witaminach, o owocach i warzywach, bo możesz mieć z tym teraz problem, lepiej wczesniej dbać i witaminizowanie.

Szczęśliwe liczby: 1, 14, 26
Szczęśliwy dzień: wtorek

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">To nie jest dobry czas dla ciebie, kwadratura w znaku Wodnika nie działa na ciebie dobrze, osłabia cię i możesz przeżywać depresję, z którą często masz problemy. Na takie dni najlepsze będą komedie i dużo czekolady. Nie daj się złej jesiennej aurze.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Miłość:

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Czy cierpisz z powodu rozstania? Nie zamartwiaj się tak, już niedługo przyjdą lepsze dni, a może nawet nowe uczucie? Snujesz depresyjne wizje życia w samotności a za kilka tygodni spojrzysz na wszystko inaczej. Odsuwasz się od znajomych zupełnie niepotrzebnie. Właśnie teraz będą ci potrzebni najbardziej. Nie skazuj się na samotność, bo to nigdy nie jest dobre.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Praca i pieniądze:

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Nic ci się nie będzie chciało, nie masz ochoty na pracę, na zebrania, na uczestniczenie w nowych projektach, raczej chciałbyś się zaszyć w domu z książką. Będziesz lekkomyślnie podchodził do spraw związanych z pieniędzmi i pofolgujesz sobie. Kupisz buty, w których potem nie będziesz chodził lub kurtkę, którą zwrócisz do sklepu. Lepiej przemyśl swoje zakupowe decyzje.

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Zdrowie

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Marazm i senność będą Twoją bolączką. Migreny i nawracające bóle zatok utrudnią ci codzienne funkcjonowanie, a ze środkami przeciwbólowy nie będziesz się rozstawać. Może powinieneś zapisać się na siłownię lub fitness? A może zechcesz biegać? Ruch to zdrowie!

style="margin-bottom: 0.35cm; line-height: 18.4px;">Szczęśliwe Liczby: 1, 13, 24
szczęśliwy dzień: wtorek

Ostatnio bujasz w obłokach i marzysz o błogim lenistwie, a teraz nadszedł czas, aby spełnić swoje marzenia. Przestaniesz liczyć na kogoś i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tak jak należy spojrzysz na swoje życie z odpowiednią energią.

Miłość
Będziesz mieć skłonność do przejmowania inicjatywy. To jest czas działania i podejmowania kroków. Jeśli tkwisz w związku, który nie jest wart twoich emocji i relacji, która nie daje ci tego, czego oczekujesz, to zdecydujesz się na postawienie warunków lub zerwanie trudnej relacji.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca nie daje ci tego, o co zabiegasz, więc możliwe, że stracisz cierpliwość i złożysz wypowiedzenie. Dobrze się zastanów nad takimi posunięciami, bo decyzje teraz podjęte mogą spowodować tylko większe problemy niż się spodziewasz i ostatecznie wcale nie będą dobre.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy z układem moczowym to koniecznie rozwiąż te problemy u nefrologa, który skieruje cię na odpowiednie badania. Nie lekceważ sytuacji.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Zaczną wracać wspomnienia i nagle odkryjesz ważne dla Ciebie obszary w życiu.  Nigdy nie jest za późno aby zacząć podążać za własną pasją i budować szczęście na wielu płaszczyznach.  Być może będzie chodziło o przyjaźń, być może o miłość lub chęć samorealizacji ale na pewno obudzi się w tobie sentymentalna natura.

Miłość:
Jesteś osobą cierpliwą, ale w tym tygodniu zapragniesz odetchnąć i pobyć w samotności, nie spodoba się to twojemu partnerowi i wpędzi cię to w poczucie winy, którego nie znosisz. Lubisz być zawsze fair i starasz się dawać z siebie wszystko, ale twoja cierpliwość ma swoje granice.

Biznes i pieniądze:
To jest czas podsumowań, w tym tygodniu mozliwe będą jakieś oceny twoich umiejętności i sprawdziany co do twoich możliwości. Nie przepadasz za tego typu stresami i wprowadzi cię to w nerwowy nastrój.

Zdrowie:
Twoje zdrowie fizyczne zależy od psychicznego. Jeśli w twojej psychice dzieje się coś niedobrego, to teraz jest powód, aby uwydatniło się to w ciele. Zdenerwowanie działa na twoją niekorzyść i bije przede wszystkim w ciebie. Możliwe będą bóle kości i stawów.

Szczęśliwe liczby: 2, 38, 41
Szczęśliwy dzień: czwartek

Jeśli w twoim związku były jakieś problemy, to teraz masz realne szanse aby je zakończyć. Twoja druga połówka będzie w lepszym nastroju i dzięki temu twój humor również sie poprawi. Gwiazdy obiecują sporo wrażeń spowodowanych wyjazdami zagranicznymi i kontaktami z innymi osobami.

Miłość:
Merkury namiesza w twoim życiu uczuciowym, co prawda sprzyja porozumieniu i komunikacji miedzy wami, ale jednocześnie wzmaga zazdrość i niedeliktaność. Zanim się pogodzicie, to najpierw dojdzie do ostrej wymiany zdań, która jak się później okaże, była potrzebna. W każdym razie kłótnia dobrze wam zrobi.

Biznes i pieniądze:
Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i wchodzeniu w kontakty zawodowe, które przydadzą ci się w życiu. Jeśli prowadzisz własny biznes to teraz zrobisz wszystko żeby przyniósł profity. Masz zacięcie biznesowe i dobry zmysł do wyczuwania ludzi, z którymi warto współpracować.

Zdrowie:
Merkury może spowodować problemy z nerwami, stawami, generalnie wywyłuje schorzenia neurologiczne, więc jeśli coś będzie ci dolegać to pewnie bóle głowy, ewentualnie kręgosłupa i zwróć szczególną uwagę na alergie wszelkiego rodzaju.

Szczęśliwe liczby: 3, 12, 29
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu będziesz nie do zniesienia. Już nie możesz wytrzymać w pracy, szef tak bardzo działa ci na nerwy, że niedługo powiesz dość! Twój nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Bliscy będą cię omijać z daleka, a partner zacznie zastanawiać się co jest takiego złego w jego zachowaniu, że tak go tratujesz. To będzie burzliwy tydzień, Skorpionie.

Miłość:
Twoja nieufność jest zaskakująca. Zaczniesz patrzeć na partnera inaczej i nieco bardziej chłodno. Nie obwiniaj go za niepowodzenia w pracy, bo to nie jest jego wina. Nic ci nie odpowiada, wszystko cię męczy i irytuje, ale to dlatego, że gwiazdy ci teraz nie sprzyjają. Niedługo wszystko powinno się uspokoić.

Praca i pieniądze:
Teraz myślisz o zmianie pracy, ale zaraz sytuacja się zmieni i stwierdzisz, że to zbyt szybko podjęta decyzja. Nie kieruj się humorami i antypatiami, bo to nie jest dobry doradca. To jest praca, w której się odnajdujesz, pomyśl o tym, jak bardzo zależało ci na tej pracy i cierpliwie poczekaj za zmianę atmosfery.

Zdrowie:
Złe samopoczucie odbije się na tobie. To brak snu i ogólne przemęczenie są powodem twojej kiepskiej kondycji. Musisz zadbać przede wszystkim o zdrowie psychiczne. Nie kumuluj w sobie złych myśli, bo odbije się to głównie na tobie.szczęśliwe liczby: 4, 19, 24
szczęśliwy dzień: piątek

Zrobisz się ambitną osobą i będziesz chciał być we wszystkim najlepszy, w pracy, w domu, na ulicy wśród ludzi, wzrośnie twoja samoocena i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Zainwestujesz w ubrania, fryzjera i markowe buty, masz teraz spore szanse na zrobienie dobrego wrażenia, czy to w pracy czy w sferze prywatnej. Gwiazdy sprzyjają twojej aparycji.

Miłość:
Choć czasem sprawiasz wrażenie osoby zimnej i zdystansowanej, to jednak teraz zapragniesz czułości i towarzystwa innych ludzi. Ktoś zacznie cię uwodzić i adorować, nie będziesz uciekać, a przeciwnie – sprawi ci to wiele radości.

Praca:
Oprócz pracy, masz teraz na głowie również inne sprawy, podoba ci się ktoś z kim powinny łączyć cię tylko stosunki zawodowe, sytuacja zacznie się komplikować.

Zdrowie:
Uważaj na gardło, wystarczy, że wypijesz zimny napój lub wyziębisz gardło lodami i katastrofa gotowa, nie daj się i nie dopuść do zapalenia gardła.

szczęśliwe liczby: 2, 33, 38
szczęśliwy dzień: wtorek

Być może staniesz przed trudną decyzją i będziesz musiał wybrać co jest dla ciebie najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Masz czas aby przeanalizować wszelkie za i przeciw i wybrać to, co dla ciebie najlepsze.

Miłość:
Staniesz przed trudnym wyborem uczuciowym, to nie jest czas podejmowania decyzji. Niewykluczone, że będzie to rozstanie z partnerem lub zawarcie nowego związku, który będzie od ciebie wymagał zaangażowania i zerwania z dotychczasowym trybem życia. W tym tygodniu czeka cię sporo emocji i momentów niezdceydowania.

Biznes i pieniądze:
To nie jest dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów. Pozostań przy tym, co robisz najlepiej i skup się na codziennej pracy. Skupiony będziesz na kwestiach uczuciowych i wyborach miłosnych, a kariera i praca zejdą na dalszy plan.

Zdrowie:
Saturn powoduje depresję i widzenia wszystkiego w czarnych barwach, więc możesz przeżyć lekkie załamanie nerwowe lub chwile zwątpienia, które chwilowo pogorszą twój nastrój. Na szczęście będzie to tylko chwilowe i szybko wróbisz do zdrowia i formy.

Szczęśliwe liczby: 5, 14, 26
Szczęśliwy dzień: czwartek

Masz skłonność do marzeń i snucia wielkich planów na przyszłość, tak będzie i tym razem, ale może postaraj się plany i marzenia przekuć w rzeczywistość? Jeśli ktoś ci się podoba to zamiast marzyć, lepiej pokaż mu, że ci się podoba. Może ta osoba jest po prostu nieśmiała?

Miłość:
Jeśli jesteś osobą samotną to zapragniesz wielkiej, romantycznej miłości i znajomości która wywróci twoje życie do góry nogami. Jeśli żyjesz w związku to zaczniesz pokazywać swojemu partnerowi że pragniesz w związku romantyzmu i prawdziwych emocji, a nie tylko wspólnych zakupów i siedzenia przed telewizorem.

Praca:
Zazwyczaj kiepsko pracujesz i szukasz wykrętów, a teraz taki stan stanie się codziennością, zamiast wziąć się ostro do pracy to ty rozmyślasz i marzysz o niebieskich migdałach, szef to zauważy i zwróci ci uwagę, lepiej nie dopuszczaj do tego aby stało się to nagminne i nie pozwól zapamiętywać się szefowi taką właśnie osobą, przecież jak chcesz to potrafisz ostro pracować.

Zdrowie:
Może jedynie uskarżać się na bóle głowy i oczu, a wszystko przez wiele godzin spędzonych przed komputerem. Musisz pamiętać aby robić sobie przerwy od pracy przed monitorem i często patrzeć w dal, na oczy przykładaj zimne kompresy z lodu i wysypiaj się, sen zawsze pomaga. W weekendy odpocznij od komputera.

szczęśliwe liczby: 45, 47, 55
szczęśliwy dzień: sobota

ogólna prognoza:
Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Skorpionie, przepracowany i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od zimy i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię typowa zimowa depresja. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

Liczby: 30, 36, 44
dzień: sobota

To jest twój czas! Szykuje się zmiana całego twojego życia, a wszystko to może wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Możliwa jest zmiana pracy, podwyżka pensji, wejście w nowy związek miłosny i wszelkie inne zmiany, na które przygotowywałeś się przez dłuższy czas. Ale będą to zmiany pozytywne!

Miłość
Jesteś partnerem wybuchowym i przesadnie skupionym na sobie i swoich przyjemnościach. Za wszelką cenę chcesz postawić na swoim , więc o konflikty z tobą nie jest trudno. Musisz przyzwyczaić się do tego, że twój partner ma serdecznie dosyć wytykania ci twojego cholerycznego charakteru. Każdy człowiek ma jakąś cierpliwość.

Biznes i pieniądze
Mars spowoduje, że będziesz waleczny, ambitny i odważny, nie lubisz owijania w bawełnę i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Ktoś w pracy zacznie ci działać na nerwy i ostro wyjaśnisz tej osobie gdzie jest jej miejsce.

Zdrowie
Problemy żołądkowe dadzą o sobie znać, masz teraz tendencję do objadania się bez powodu i sensu, byleby tylko zjeść jak najwiecej, to nie jest dobry sposób na długowieczność i utrzymanie odpowiedniej sylwetki. Lepiej zacznij się zdrowo odzywiać i przede wszystkim ćwiczyć.

Szczęśliwe liczby: 45, 48, 49
Szczęśliwy dzień: środa

Neptun spowoduje w tobie wahania nastroju, niezdecydowanie i bujanie w obłokach. Jesteś osobą zdecydowaną i świadomą, ale teraz nie do końca będzie wiedzieć czego chcesz od życia i jakie masz oczekiwania. Jesteś człowiekiem odważnym a teraz stracisz odwagę i wojowniczość, staniesz się bardziej pasywną osobą.

Miłość
Teraz przyszedł czas na bujanie w obłokach i romantyzm. Masz chęć na romantyczne spacery i wieczory spędzane w towarzystwie ukochanej osoby, ale jesteś teraz osobą wrażliwą i tkliwą. Chcesz aby partner okazywał ci miłość i przywiązanie, potrzebujesz wparcia i zrozumienia, a ostatnio go nie dostajesz i zaznaczy się odmienność postaw u partnerów.

Biznes i pieniądze
Może teraz dojść do pomyłek w twoim życiu, będziesz osobą która będzie mieć osłabioną intuicję i skołowanie źle będzie na ciebie wpływać. Chcesz dać z siebie wszystko, ale teraz możesz popełnić pewne błędy, które rzucą na ciebie kiepskie światło w pracy.

Zdrowie
Możesz cierpieć na kiepskie samopoczucie i bóle głowy a także niepokojące zawroty głowy, które niezbyt dobrze na ciebie wpłyną. Nie lubisz wiecznych zawrotów głowy i stanów dezorientacji, które ci towarzyszą. Możesz teraz także odczuwać stany depresyjne.

Szczęśliwe liczby: 4, 36, 47
Szczęśliwy dzień: piątek

Polecane Artykuły

 • Rytuał na szczęście magia
  Rytuał na szczęście

  Czy czujesz, że opuściło Cię szczęście i że prześladuje Cię pech, że wiecznie coś Ci się nie udaje?  A może ktoś źle Ci życzy i chciałbyś to wszystko odwrócić na swoją korzyść.  Otwórz się na przyciągnięcie do siebie pozytywnej energii, która będzie przynosić szczęście i dobrą energię. 

 • Symbolika Magii
  Symbolika magii - kolory świec, zapachy, księżyc, dni tygodnia

  Symbolika magii - jeśli chcemy, aby nasza magia działała i aby wykonywane przez nas czary przynosiły pożądany skutek, potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu magii i szeroko pojętej ezoteryki.  W tym celu konieczne jest zapoznanie się z podstawowymi symbolami i przedmiotami magicznymi potrzebnymi do poszczególnych rytuałów.

 • Znaki Zodiaku a zdrowie
  Znaki zodiaku i choroby

  W astrologii uznaje się, że każdy znak zodiaku wraz z władającą nim planetą przypisane są określonym częściom ciała. Jeżeli znak Lwa przypisany jest sercu, nie znaczy to, że osoba urodzona pod tym właśnie znakiem musi mieć problemy zdrowotne związane z sercem. Ale jeśli Ascendent lub większość planet znajduje się w tym znaku lub Księżyc w horoskopie ma silną pozycję w Lwie to choroba serca jest bardzo prawdopodobna.

 • Jak powstaje horoskop tygodniowy?

  Aby sporządzić horoskop na dany tydzień, każdy astrolog musi znać zasady działające astrologią, są to podstawy, bez których nie da się odczytać przyszłości zapisanej w gwiazdach.

 • Znak_zodiaku_rodzice
  Znaki zodiaku jako rodzice - sprawdź jakim jesteś lub będziesz rodzicem.

  Jakimi rodzicami są poszczególne znaki zodiaku? Zobacz, jak poszczególne znaki zodiaku sprawdzają się jako rodzic.  Wychowanie dziecka to poważna sprawa i tutaj nie poddajemy wątpliwości że każdy rodzic chciałby jak najlpiej dla swoich pociech.  Ale czy znaki zodiaku mogą mieć wpływ wychowanie dziecka, relacje i wartości przekazywane swojemu dziecku?

 • Symbolika_Astrologiczna
  Symbolika astrologii - odkryj kluczowe symbole astrologiczne

  Zodiak oznacza „koło ze zwierzętami”, ale również „koło rzeczy żywych”. Pochodzi od greckiego słowa „zoidon”, oznaczającego małe zwierzę lub coś żyjącego, w liczbie mnogiej „zodiakos”, czyli zodiak. Zodiak jest obrazowany pełnym kołem, w którym 360 stopni podzielonych jest na dwanaście równych części, każda część to 30 stopni. Owe dwanaście części to znaki zodiaku. 

 • Astrologia_czy_to_dziedzina_nauki
  Astrologia - dlaczego należy ją poznać żeby uwierzyć?

  Astrologia ma 5000 lat. Bo tyle minęło od czasu pierwszych (udokumentowanych) badań astrologicznych. Wspaniałym zjawiskiem jest astrologia, przede wszystkim głęboko może analizować ludzkie charaktery. Punktem wyjścia musi być założenie, że układ planet wpływa faktycznie na życie człowieka na Ziemi. Ale dlaczego mamy poddawać w wątpliwość sens nauki astrologicznej?

 • Rozrywka_znakow_zodiaku
  Wolny czas i rozrywka znaków zodiaku

  Każdy z nas za rozrywkę uważa coś innego, jeden świetnie się czuje na koncertach, drugi w domu na fotelu, popijając herbatę. Każdy znak zodiaku ma swoje preferencje i upodobania. Zobacz, co twój znak mówi o tobie.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.