RAK
22.06 - 22.07

 

Nie znosisz nudy i monotonii, a taki czeka cię tydzień, bez większych atrakcji i niespodzianek. Na niebie widać co prawda dobre światło, ale jest ono blokowane przez złe aspekty, które powodują, że nie dojdzie do tragedii, ale rewelacji też na horyzoncie nie widać. Pomyśl o urozmaiceniu swojego życia.

Miłość:
W wasz związek wkrada się codzienność i zwykła, szara, nudna egzystencja. To najgorsze co może być i zrobisz wszystko żeby było inaczej. Jeśli nie chcesz żeby wasza relacja wygasła to zrób wszystko, aby rozbawić partnera.

Praca:
W pracy w przeciwieństwie do życia uczuciowego, będzie się wiele działo. Nadmiar obowiązków, nieoczekiwane spotkania, zaskakujące narady, lubisz to...

Zdrowie:
Twoje oczy mogę nie wytrzymać takiego ciągłego siedzenia przed monitorem, zadbaj o nie, daj im odpocząć, nie siedź po pracy przed telewizorem i nie wytężaj wzroku za mocno, kiedy nie musisz tego robić.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 41
szczęśliwy dzień: niedziela

Zaczną wracać wspomnienia i nagle odkryjesz, że straciłeś coś bardzo ważnego w życiu, a teraz jest już za późno aby odbydować wasze relacje. Być może będzie chodziło o przyjaźń, być może o miłość, ale na pewno obudzi się w tobie sentymentalna natura.

Miłość
Jesteś osobą cierpliwą, ale w tym tygodniu zapragniesz odetchnąć i pobyć w samotności, nie spodoba się to twojemu partnerowi i wpędzi cię to w poczucie winy, którego nie znosisz. Lubisz być zawsze fair i starasz się dawać z siebie wszystko, ale twoja cierpliwość ma swoje granice.

Biznes i pieniądze:
To jest czas podsumowań, w tym tygodniu mozliwe będą jakieś oceny twoich umiejętności i sprawdziany co do twoich możliwości. Nie przepadasz za tego typu stresami i wprowadzi cię to w nerwowy nastrój.

Zdrowie:
Twoje zdrowie fizyczne zależy od psychicznego. Jeśli w twojej psychice dzieje się coś niedobrego, to teraz jest powód, aby uwydatniło się to w ciele. Zdenerwowanie działa na twoją niekorzyść i bije przede wszystkim w ciebie. Możliwe będą bóle kości i stawów.

Szczęśliwe liczby: 2, 38, 41
Szczęśliwy dzień: czwartek

Poczujesz smak zwycięstwa a to za sprawą pewnej sytuacji w pracy, która teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Jesteś osobą, która nie zapomina tak szybko i jesli kiedyś ktoś nie docenił twoich starań i umiejętności, to możliwe, że teraz odczuje na swojej skórze jak bardzo się pomylił.

Miłość
Jesteś dominującym typem partnera, wszystko musi być tak jak ty sobie zaplanujesz i nie tolerujesz sprzeciwu, trzeba przyznać, że ciężko jest z tobą wytrzymać i tolerować twoje władcze podejście do tematu związku. Ty nie lubisz partnerstwa i nie tym jest dla ciebie związek, ale walką o dominację.

Biznes i pieniądze
Pluton to planeta agresji i dominacji, więc w tym tygodniu tak też będziesz podchodził do kwestii biznesowych i zawodowych. Jeśli jesteś osobą pracującą na czyjś rachunek to może się zdarzyć, że nagle nieoczekiwanie wybuchniesz i postawisz jakąś kwestię zawodową na ostrzu noża. Żebyś potem nie żałował swojego zachowania.

Zdrowie
Uważaj na nerwy i trzymaj emocje na wodzy. W tym tygodniu możesz mieć skłonność do dominacji i ostrych reakcji na różne sytuacje w życiu, a tym samym mogą pojawić się problemy ze snem i z psychiką. Uważaj na układ kostno-stawowy.

Szczęśliwe liczby: 34, 37, 41
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.

Miłość:
Nie będziesz cieszyć się zimową szarością za oknem. Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębił!

szczęśliwe liczby: 5, 12, 44
szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość:
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Ostatnio bujasz w obłokach i marzysz o błogim lenistwie, a teraz nadszedł czas, aby spełnić swoje marzenia. Przestaniesz liczyć na kogoś i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tak jak należy spojrzysz na swoje życie z odpowiednią energią.

Miłość:
Będziesz mieć skłonność do przejmowania inicjatywy. To jest czas działania i podejmowania kroków. Jeśli tkwisz w związku, który nie jest wart twoich emocji i relacji, która nie daje ci tego, czego oczekujesz, to zdecydujesz się na postawienie warunków lub zerwanie trudnej relacji.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca nie daje ci tego, o co zabiegasz, więc możliwe, że stracisz cierpliwość i złożysz wypowiedzenie. Dobrze się zastanów nad takimi posunięciami, bo decyzje teraz podjęte mogą spowodować tylko większe problemy niż się spodziewasz i ostatecznie wcale nie będą dobre.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy z układem moczowym to koniecznie rozwiąż te problemy u nefrologa, który skieruje cię na odpowiednie badania. Nie lekceważ sytuacji.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość:
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze:
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie:
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Ten tydzień wpędzi cię w zły nastrój, wrócą do cienie minione zdarzenia i osoby, o których chciałeś zapomnieć. Nie daj się złym myślom i zacznij żyć przyszłością a nie tym, co minęło i już nie wróci. Przestać wiecznie rozpamiętywać i rozdrapywać stare rany.

Miłość:
Poczujesz, że miłość jest najważniejsza w życiu człowieka i jeśli jesteś singlem, odczujesz bardzo mocno samotność i smutek. Jeśli jednak pozostajesz w związku to zapragniesz od partnera czułości i zrozumienia której on nie będzie potrafił ci dać, może będzie zapracowany? W każdym razie ty zostaniesz, Raku urażony i pozostawiony sam sobie, a tego już nie zniesiesz.

Praca i pieniądze:
Ostatnio lubisz swoją pracę, sprawia ci dużo radości i wprawia w dobry nastrój, czujesz się potrzebny i lubiany przez wszystkich. To dobrze. Oczywiście marzysz o większych zarobkach, ale nie jesteś pewny, czy zmiana pracy będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego na razie nie szykują się wielkie zmiany.

Zdrowie:
Powinieneś zadbać o wzrok. Twoje oczy potrzebują snu, spokoju i odpoczynku o komputera i czytania. Ogranicz oglądanie TV, w pracy rób sobie przerwy i łykaj luteinę, która bardzo dobrze wpływa na wzrok.

szczęśliwe liczby: 1, 13, 29
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

Będziesz odważny i przebojowy, bo w tym tygodniu gwiazdy zapowiadają wojowcziczą naturę i walkę o swoje! Będą momenty kiedy staniesz się nawet agresywny, a ludzie nie będą cię poznawać, to nie jest czas na delikatność i sentymenty, powiesz "dość!" jeśli poczujesz, że ktoś cię wykorzystuje.

Miłość
W miłości przede wszystkim walka o swoje, jeśli czujesz że nie jesteś traktowany poważnie to teraz jest czas aby wytłumaczyć partnerowi swoje obawy i nakreślić wątpliwości, masz teraz dobry moment, aby powalczyć o swoje i zadbać o to, aby partner traktował cię tak, jak na to zasługujesz. Jesteś osobą, która wszystko bierze do siebie i potrzebujesz przy sobie człowieka delikatnego.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą pracowitą i teraz chcesz jesteś w stanie dać z siebie naprawdę dużo, aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Rozpiera cię energia i gotowy jesteś do ciężkiej pracy i rozpoczynania nowych projektów i zadań. Nie jesteś osobą leniwą, musisz w sobie tylko znaleźć motywację do pracy i musisz czuć, że jesteś doceniany, to dla ciebie bardzo ważne.

Zdrowie
Będziesz mieć teraz tendencję do przepracowywania się, więc zdrowie może trochę szwankować, a najbardziej odczujesz zmęczenie i migreny, które mogą ci w tym tygodniu towarzyszyć. Bółe głowy i kręgosłupa dadzą o sobie znać i będą dla ciebie mocno uciążliwe. Nie daj się zmęczeniu i osłabieniu, potrzebujesz odpoczynku, ale też czynnego i mocno sportowego, nie tylko leżenia na kanapie.

Szczęśliwe liczby: 5, 15, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

Marzysz o tym, aby coś osiągnąć w życiu zawodowym i chcesz, aby było to coś trwałego i ważnego, już niewiele znaczą dla ciebie słowa bez pokrycia i marne komplementy. Teraz chcesz czegoś namacalnego i znaczącego.

Miłość

Lubisz zdobywać, ale wszystko do czasu, jesteś osobą dumną i niezależną, wyjątkowo nie znosisz biegania za kimś i płaszczenia się. A najwyraźniej obiekt twoich westchnień tego właśnie oczekuje. Nie będziesz się na to godzić i zrobisz wszystko, aby pokazać tej osobie gdzie jej miejsce.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz zabłysnąć i pokazać na co cię stać. Jesteś osobą ambitną i na pewno nadarzy się okazja, aby pokazać swoje umiejętności i możliwości. Szef cię doceni i zaproponuje coś, co przypadnie ci do gustu. Może nie będzie to lepsze stanowisko, ale wyróżnienie?

Zdrowie:
Zwracaj wiekszą uwagę na żywienie, patrz na to co jesz i ile ma to kalorii, masz ostatnio skłonnośc do tycia i może być to powodem twojej kiepskiej sylwetki w najbliszym czasie. Uważaj na słodycze i sztuczne produkty.

Szczęśliwe liczby: 1, 11, 38
Szczęśliwy dzień: środa

Ogólna prognoza:
Będziesz odważny i przebojowy, bo w tym tygodniu gwiazdy zapowiadają wojowcziczą naturę i walkę o swoje! Będą momenty kiedy staniesz się nawet agresywny, a ludzie nie będą cię poznawać, to nie jest czas na delikatność i sentymenty, powiesz "dość!" jeśli poczujesz, że ktoś cię wykorzystuje.

Miłość
W miłości przede wszystkim walka o swoje, jeśli czujesz że nie jesteś traktowany poważnie to teraz jest czas aby wytłumaczyć partnerowi swoje obawy i nakreślić wątpliwości, masz teraz dobry moment, aby powalczyć o swoje i zadbać o to, aby partner traktował cię tak, jak na to zasługujesz. Jesteś osobą, która wszystko bierze do siebie i potrzebujesz przy sobie człowieka delikatnego.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą pracowitą i teraz chcesz jesteś w stanie dać z siebie naprawdę dużo, aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Rozpiera cię energia i gotowy jesteś do ciężkiej pracy i rozpoczynania nowych projektów i zadań. Nie jesteś osobą leniwą, musisz w sobie tylko znaleźć motywację do pracy i musisz czuć, że jesteś doceniany, to dla ciebie bardzo ważne.

Zdrowie
Będziesz mieć teraz tendencję do przepracowywania się, więc zdrowie może trochę szwankować, a najbardziej odczujesz zmęczenie i migreny, które mogą ci w tym tygodniu towarzyszyć. Bółe głowy i kręgosłupa dadzą o sobie znać i będą dla ciebie mocno uciążliwe. Nie daj się zmęczeniu i osłabieniu, potrzebujesz odpoczynku, ale też czynnego i mocno sportowego, nie tylko leżenia na kanapie.

Szczęśliwe liczby: 5, 15, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

Rywalizacja to jest coś co lubisz, choć uciekasz od tego i twierdzisz, że jest inaczej, tymczasem potrzebujesz dreszczyku emocji i nowych podniet, wrażeń ostrych i niebezpiecznych i tego czegoś, co powoduje, że chcesz stanąć do walki i pokazać wszystkie swoje możliwości. Wrogu, drżyj!

Miłość:
Zapragniesz podniet i ostrych wrażeń, w twoim życiu musi się coś dziać, musisz czuć, że żyjesz na wysokich obrotach, bo inaczej usychasz. Jeśli w twoim związku wieje nudą, teraz postanowisz że musisz go ożywić lub podejmiesz pochopną decyzję o zerwaniu więzów i rozpoczęciu nowego romansu. Lubisz wyzwania w miłości.

Praca:
Zaczynasz lubić swoją pracę i cieszy cię fakt, że jesteś potrzebny i ceniony przez współpracowników. Robisz coś, co wydaje ci się ważne, ale zaczniesz myśleć o własnym biznesie, interes, o którym marzysz jest w zasięgu ręki, odważ się i postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:
W tym tygodniu ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku, a przynajmniej nie powinieneś spodziewać się żadnych niespodzianek. Jedynie możesz odczuwać skoki ciśnienia i związane z tym migrenowe bóle głowy, z którymi szybko się uporasz.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 48
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.

Miłość:
Nie będziesz cieszyć się zimową szarością za oknem. Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębił!

szczęśliwe liczby: 5, 12, 44
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Ogólna prognoza:
To zdecydowanie nie jest Twój czas! Aura Koziorożca spoglądająca na ciebie z opozycji, a to nie wróży nic dobrego! Nie dość że w miłości szykują się niesnaski to jeszcze w kwestiach zawodowych nie będziesz czuć przyjemności z tego co robisz!

Miłość:
Awantury i kłótnie zaskoczą nawet ciebie! Masz serdecznie dosyć tolerowania wad swojego partnera i dasz mu odczuć jak bardzo cię irytuje. Jesteś konkretny i dosadny, a twój partner bardziej lakoniczny i nie mówi jasno o co mu chodzi. Pomiędzy wami może dojść do ostrej wymiany zdań, szczególnie z wtorku na środę wieczór będzie ciężki!

Praca i Pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, a termin goni termin, poważnie zaczniesz się zastanawiać nad zmianą profesji. Masz już dosyć tej pracy i tej atmosfery, od dawna chcesz przejść na swoje, ale obawiasz się ryzykować. Teraz zaczekaj! To nie jest dobry moment na takie decyzje! Dopiero latem masz dobre planety aby założyć własną firmę!

Zdrowie:
Odezwą się problemy z sercem! Czy wiesz, że zimno i wilgoć źle wpływają na serce? Ubieraj się ciepło i dbaj o siebie! Musi być Ci ciepło, niska temperatura źle wpływa na każdego Raka! Pragniesz Słoneczka, ale musisz poczekać na nie do wiosny!

Liczby: 34, 38, 45
Dzień: środa

Raka w tym tygodniu czekają nowe znajomości i sprawi mu to sporą frajdę. Jeśli jesteś spragniony nowych wrażeń to daj się zaprosić na zabawę, prywatkę, spotkanie towarzyskie i poznaj kogoś, kto wpadnie ci w oko, bo ludzie są dla ciebie motorem do działania, bez ludzi jesteś nikim, bez ludzi czujesz się samotny. Choć wrażliwy, to jednak niesłychanie towarzyski!

miłość
Jeśli jesteś w udanym związku to teraz jest czas na wspólne chwile razem i powiedzenie sobie czego wzajemnie od siebie oczekujecie. Dobry czas na pogłębienie relacji, zawarcie związku małżeńskiego, przeprowadzkę i wszelkie zacieśnianie więzi pomiędzy wami. A jeśli jesteś osobą samotną to na twojej drodze może pojawić się ktoś kto zapragnie cię bliżej poznać.

finanse
W pracy wszystko będzie układało się pomyślnie, możliwe tylko, że ten czas okaże się czasem flirtu i miłości, bo zamiast pracować będziesz zajęty rozmowami z kimś ze współpracowników, kto wpadnie ci w oko, zaczniesz się do pracy stroić i zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony.

zdrowie
Twoje nerki to twoja prawdziwa bolączka, masz problem z układem moczowym i odczuwasz ból nerek. Lepiej sporo pij i daj sobie spokój z chodzeniem w opiętych bluzeczkach, bo tylko narazisz nerki na ból i zapalenie.

liczby 15, 27, 29
dzień niedziela

To będzie bardzo intensywny tydzień, pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, ale tylko tych pozytywnych i w dobrym tonie. Jeśli jesteś osobą samotną to masz szansę na zabłyśnięcie i pokazanie się z jak najlepszej strony, a jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to masz teraz szansę na adorację ze strony partnera, który będzie w ciebie wpatrzony jak w obrazek.

Miłość
Twój partner zacznie prawić ci komplementy i podziwiać twój świetny wygląd i urodę, którą teraz znów dostrzeże. Masz szansę poczuć na swojej skórze podziw i zainteresowanie nie tylko partnera, ale też innych osób, które zauważą w tobie zmiany i dobry gust, z jakim się ubierasz. Lubisz komplementy i adorację ze strony innych ludzi.

Biznes i pieniądze
Szef zacznie wywierać na tobie presję, nie przepadasz za ślepym wykonywaniem obowiązków, będziesz teraz w dobrej formie do tłumczenie i wyjaśniania twojemu szefowi swoich pomysłów i wybijania mu z głowy jego koncepcji i próby ulepszania firmowych rozwiązań, które tobie wydają się absolutnie absurdalne.

Zdrowie
Zazwyczaj bardzo przejmujesz się swoim zdrowiem i nie dziwi to, że tak będzie i tym razem, stwierdzisz, że chcesz mieć figurę jak za dawnych lat i zrobisz wszystko aby schudnąć. Teraz masz szansę na poprawienie swojej sylwetki ćwiczeniami i czynnościami fizycznymi, które wysmuklą kształty i zaznaczą muskulaturę. Barwo za cierpliwość i dbałośc o formę. Determinacji można ci tylko pozazdrościć.

Szczęśliwe liczby: 1, 17, 21
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie dla ciebie jednym z najpiękniejszych w całym roku, a to za sprawą Wenus, która spowoduje, że będziesz tryskać energią, dobrym humorem i czarem rozkochiwać wszystkich wokół. Świat wyda ci się piękniejszy, ludzie milsi i nie zabraknie ci motywacji do pracy.

Miłość:
Ten tydzień umocni cię w przeświadczeniu, że masz szczęście w miłości, uwielbiasz bycie zakochanym i w tym tygodniu będziesz żyć tylko nimi, będziesz planować kolacje, prezent, wspólny wieczór, nie będziesz mógł się doczekać, drogi Raku tych miłosnych chwil w ukochaną osobą przy boku.

Biznes i pieniądze:
Pieniądze lgną do ciebie, w tym tygodniu masz szczęście do spraw finansowych, a wszystkie zawodowe problemy rozwiążą się same. Jeśli czekasz na jakiś zastrzyk gotówki to w tym tygodniu możesz się go spodziewać.

Zdrowie:
Tylko kręgosłup da ci się we znaki, ale nie jest to dla ciebie nowością, z pozostałymi rzeczami nie będzie problemów. Ubieraj się ciepło i nie dopuszczaj do wyziębienia organizmu, wiesz przecież jak szybko się przeziębiasz.

Szczęśliwe liczby: 24, 17, 7
Szczęśliwy dzień: sobota

Ta wiosna należy do ciebie! Nie znosisz zimna i deszczu, bo szybko się przeziębiasz i narzekasz na zdrowie, ale wiosenna pogoda wprawia Cię w romantyczny nastrój. Słońce znajduje się w znaku Byka więc poczujesz przypływ sił, ostatnie miesiące nie były dla ciebie najlepsze, ale teraz wszystko się zmieni!

Miłość:
Może to będzie najlepsza wiosna Twojego życia? Planety szykują wielkie uczucie, które może do ciebie przyjść już w marcu. Przygotuj się na to! Niby zakochujemy się na wiosnę, ale w Twoim przypadku nic nie wiadomo. Układ planet tworzy trygon z Twoim Słońcem, więc to jest ten moment i Twój czas na miłość. Rozglądaj się i szukaj swojej drugiej połówki!

Pieniądze:
Masz dobre planety dla pieniędzy! Jeśli masz własny biznes to teraz jest dobry czas na jego rozwój i pomnażanie zysków. Jeśli pracujesz na etacie to szykuje się awans, a co za tym idzie-podwyżka! Koledzy z pracy zostaną w tyle, a ty nabierzesz wiatru w żagle i poczujesz przypływ sił!

Zdrowie:
Możesz też narzekać na kręgosłup. Zawsze masz z nim problemy, a teraz może Ci się dać we znaki. Nie przemęczaj się i zamiast spędzać czas przed telewizorem, lepiej zrób sobie kąpiel w wannie pełnej piany i oddaj się relaksowi!

liczby: 25, 28, 47
dzień: sobota

Czekają cię trochę depresyjne chwile, lekko zwątpisz w swoje możliwości i poczujesz, że błądzisz. Jesteś osobą wrażliwą i delikatną, a ten tydzień może wystawić cię na próbę, której trudno będzie podołać. Szykują się nerwowe chwile, a to za sprawą pewnych kwestii sercowych, ktoś z przeszłości nie da ci o sobie zapomnieć.

miłość:
Jeśli jesteś w związku to możesz mieć nie lada problem. Ktoś z przeszłości nie da ci o sobie zapomnieć i sprawi, że znów zaczniesz wracać do wspólnie spędzonych chwil. Możesz mieć wątpliwości, czy twój aktualny związek to właśnie to czego szukasz czy raczej poprzedni związek był lepszy i dawał ci więcej radości? Musisz poważnie zastanowić się nad pewnymi rzeczami i podjąć decyzje co do dalszych znajomości.

praca:
Praca nie będzie teraz kwestią priorytetową, twój umysł będzie plątał się w meandrach miłosnych uniesień. Jesteś osobą empatyczną, delikatną, czułą i opiekuńczą, ale teraz będziesz przeżywać trudne chwile, bo często wracasz do przeszłości, żyjesz przeszłością, wspomnienia są dla ciebie realną rzeczywistością, dlatego ciężko ci zerwać kontakty z ludźmi, których długo znasz.

zdrowie:
Nie będziesz narzekać, jesteś okazem zdrowia i masz dobra odporność, więc nie powinnaś mieć większych problemów. Uważaj tylko na żołądek, nie przejadaj się bo pożałujesz. W tym tygodniu masz skłonność do tycia, lepiej unikaj słodyczy.

liczby: 3, 15, 22
dzień: niedziela

W tym tygodniu postaw na kontakty towarzyskie, nowe znajomości tylko dobrze ci zrobią. Zapragniesz poszerzania znajomości na wielu frontach i bardzo możliwe, że wpadniesz w depresję lub będziesz mieć gorsze dni, ale to szybko minie, jeśli wokół będą ludzie, którzy cię wesprą i postarają się poprawić ci humor. Czasem jedyną rzeczą jakiej potrzebujemy jest po prostu towarzystwo innych ludzi.

miłość
Ktoś zawróci ci w głowie i jeśli jesteś w związku to nie będzie to życiowy partner, ale raczej ktoś zupełnie nowy. Lepiej uważaj, bo masz teraz skłonność do zdrady i wchodzenia w nowe relacje, które nie przynoszą nic dobrego. Zawsze kochasz być w centrum uwagi i lubisz, kiedy ktoś okazuje ci zainteresowanie, ale powinieneś uważać na reakcję ukochanej osoby. Ty uważasz, że to tylko niewinny flirt, a tak naprawdę z boku wygląda to poważniej.

finanse
Marzysz o lepszej pracy, nowym miejscu, innych obowiązkach, a najlepiej ich braku, ale trzeba przyznać, że nie robisz w tym kierunku kompletnie nic. Jeśli chcesz żeby coś się zmieniło, to lepiej przejmij inicjatywę i daj się ponieść marzeniom. Teraz jest dobry czas na zawodowe rewolucje, a w czerwcu masz szczęście do kwestii finansowych i warto już teraz przygotować grunt!

zdrowie
Odezwą się problemy neurologiczne i zaczniesz niepokoić się o kwestie alergii. Wiosna to najgorszy okres dla alergików i katar sienny będzie ci mocno doskwierać.

liczby: 3, 45, 47
dzień: czwartek

Będziesz w dobrym nastroju i zapragniesz więcej dawać z siebie ludziom. Stwierdzisz, że chcesz być blisko z drugim człowiekiem i przestaniesz patrzeć na wszystko egoistycznie. Obudzi się w tobie opiekuńczość i chęć czynienia dobra.

Miłość:
Ten tydzień to czas poszukiwań, bardzo możliwe, że jesteś teraz na takim etapie życia, który nakłania do poszukiwań i oczekiwania na miłość. Niewykluczone, że zdecydujesz się na portale randkowe, które ułatwią ci znalezienie odpowiedniego partnera. Masz teraz spore szanse na miłość i motylki w brzuchu.

Praca:
Zazwyczaj siedzisz cicho i nie lubisz się wychylać, wolisz siedzieć na swoim miejscu, nie zadzierać z kolegami z pracy i nie stawiać się szefowi, nie jesteś osobą skorą do wychodzenia przed szereg. Tym razem będzie inaczej. Ktoś w pracy zostanie niesłusznie osądzony i pokrzywdzony, w twoim przekonaniu, niesprawiedliwie. Staniesz na wysokości zadania i odważnie będziesz bronić przyjaciela. Brawo!

Zdrowie:
W tym tygodniu możesz odczuwać problemy z kręgosłupem, a to za sprawą siedzącej pozycji w pracy, pomyśl nad tym czy nie warto częściej wstawać od biurka i ruszać się, daj odpocząć swojemu kręgosłupowi i staraj się co godzinę wstawać i chodzić choćby do toalety. To podstawa przy pracy siedzącej.

szczęśliwe liczby: 36, 46, 48
szczęśliwy dzień: wtorek

Będziesz bardzo wrażliwy i ckliwy w tym tygodniu, wszystko będzie cię wzruszać i doprowadzać do rozpaczy, może jest to jakaś chwilowa depresja? Wszystko to odbije się na twoim życiu zawodowym i prywatnym, twoje zmienne nastroje przeszkadzają już wszystkim w pracy, czasem daj na luz i nie gromadź w sobie złości.

Miłość:
Jeśli jesteś w związku to staniesz się nie do zniesienia, wieczne kaprysy i humory doprowadzą twojego partnera do szału. Staraj się nie przesadzać z emocjami.

Praca:
Ktoś z pracy będzie prosił cię o pomoc, możliwe, że raz okazana życzliwość spowoduje kolejne prośby, możesz nie wytrzymać i powiesz, że masz dosyć.

Zdrowie:
To, co może ci doskwierać to serce. Lepiej zadbaj o nie wcześniej, idź do lekarza, kłucie w sercu to nie są dobre prognozy.

szczęśliwe liczby: 17, 27, 37
szczęśliwy dzień: sobota

Pragniesz miłości, uczucia, wzniosłych chwil a zamiast tego masz nawał pracy do wykonania. Wieczorami wracasz do domu i marzysz o innym życiu, a kolejnego musisz iść do pracy i wszystko zaczyna się od początku. Twój nastrój związany jest z depresyjnymi chwilami, ale wszystko niedługo minie.

Miłość:
Przez cały czas zastanawiasz się, czy osoba o której myślisz i którą się interesujesz odwzajemnia twoje uczucia, masz nadzieję, że twoja skrywana miłość nie jest platoniczna, masz rację, druga strona też coś do ciebie czuje i są chwile kiedy nie myśli o niczym innym, tylko o tym jak cię zdobyć.

Praca:
W pracy obowiązki trochę cię przytłaczają, robisz co w twojej mocy, aby temu podołać, ale masz wrażenie, że ostatnio pracy jakby przybyło. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi i pokazywać, że nie możesz sobie poradzić, ale jeśli w pewnym momencie nie powiesz STOP, to z czasem będzie coraz gorzej. Zastanów się, czy warto siedzieć cicho.

Zdrowie:
Ten tydzień to pasmo udręk jeśli chodzi o żołądek, niewykluczone jest zatrucie pokarmowe i wszystko, co złe jeśli chodzi o kwestie brzucha. Zacznij zdrowo się odżywiać i dbaj o wątrobę, która może się buntować, jeśli odczuwasz bóle, nawet delikatne to już jest poważny znak świadczący o jakimś procesie chorobowym, związanym wątrobą. Wątroba nie boli bez powodu.

szczęśliwe liczby: 2, 15, 19
szczęśliwy dzień: piątek

Poczujesz smak zwycięstwa a to za sprawą pewnej sytuacji w pracy, która teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Jesteś osobą, która nie zapomina tak szybko i jesli kiedyś ktoś nie docenił twoich starań i umiejętności, to możliwe, że teraz odczuje na swojej skórze jak bardzo się pomylił.

Miłość
Jesteś dominującym typem partnera, wszystko musi być tak jak ty sobie zaplanujesz i nie tolerujesz sprzeciwu, trzeba przyznać, że ciężko jest z tobą wytrzymać i tolerować twoje władcze podejście do tematu związku. Ty nie lubisz partnerstwa i nie tym jest dla ciebie związek, ale walką o dominację.

Biznes i pieniądze
Pluton to planeta agresji i dominacji, więc w tym tygodniu tak też będziesz podchodził do kwestii biznesowych i zawodowych. Jeśli jesteś osobą pracującą na czyjś rachunek to może się zdarzyć, że nagle nieoczekiwanie wybuchniesz i postawisz jakąś kwestię zawodową na ostrzu noża. Żebyś potem nie żałował swojego zachowania.

Zdrowie
Uważaj na nerwy i trzymaj emocje na wodzy. W tym tygodniu możesz mieć skłonność do dominacji i ostrych reakcji na różne sytuacje w życiu, a tym samym mogą pojawić się problemy ze snem i z psychiką. Uważaj na układ kostno-stawowy.

Szczęśliwe liczby: 34, 37, 41
Szczęśliwy dzień: sobota

Zaczną wracać wspomnienia i nagle odkryjesz, że straciłeś coś bardzo ważnego w życiu, a teraz jest już za późno aby odbydować wasze relacje. Być może będzie chodziło o przyjaźń, być może o miłość, ale na pewno obudzi się w tobie sentymentalna natura.

Miłość
Jesteś osobą cierpliwą, ale w tym tygodniu zapragniesz odetchnąć i pobyć w samotności, nie spodoba się to twojemu partnerowi i wpędzi cię to w poczucie winy, którego nie znosisz. Lubisz być zawsze fair i starasz się dawać z siebie wszystko, ale twoja cierpliwość ma swoje granice.

Biznes i pieniądze:
To jest czas podsumowań, w tym tygodniu mozliwe będą jakieś oceny twoich umiejętności i sprawdziany co do twoich możliwości. Nie przepadasz za tego typu stresami i wprowadzi cię to w nerwowy nastrój.

Zdrowie:
Twoje zdrowie fizyczne zależy od psychicznego. Jeśli w twojej psychice dzieje się coś niedobrego, to teraz jest powód, aby uwydatniło się to w ciele. Zdenerwowanie działa na twoją niekorzyść i bije przede wszystkim w ciebie. Możliwe będą bóle kości i stawów.

Szczęśliwe liczby: 2, 38, 41
Szczęśliwy dzień: czwartek

Praca to chyba ostatnia rzecz o jakiej w tym tygodniu będziesz myśleć. Nie w głowie ci teraz siedzenie przed komputerem w firmie i rozwiązywanie problemów. W tym tygodniu dopadnie cię lenistwo, będziesz marzyć o niebieskich migdałach i snuć urlopowe plany, a dokumenty na twoim biurku zajdą kurzem.

Miłość:
W miłości bywasz egoistyczny i egocentryczny, czasem potrzeba w relacjach zdrowego egoizmu, ale na dłuższą metę nikt nie będzie znosił twoich kaprysów i nadmiernej pewności siebie. Bądź delikatniejszy w kontaktach i nie próbuj na siłę narzucać własnej woli.

Praca:
To nie jest czas, w którym możesz z siebie wiele dać, planety sprzyjają lenistwu i pewne sprawy będą się przeciągać. Zamiast obiecywać lepiej powiedz otwarcie, że nie zdążysz z projektami i potrzebujesz więcej czasu, pracodawca doceni twoją szczerość a nie zniesie spóźnialstwa bez uzasadnienia.

Zdrowie:
Zdrowie będzie w jak najlepszym porządku, możesz tylko narzekać na bóle głowy i lekkie osłabienie organizmu, stąd lenistwo i bujanie w obłokach.

szczęśliwe liczby: 11, 21, 39
szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu zapragniesz zmian, twoje nastawienie do wielu spraw zmieni się. Czasem próbujesz panować nad emocjami, ale teraz naprawdę nie wytrzymasz. Ktoś w pracy - kolega, koleżanka wyprowadzi cię z równowagi. Źle znosisz krytykę i trudno ci przyjąć do wiadomości, że nie wszystko robisz idealnie.

Miłość:
Potrzebujesz wsparcia partnera, a będziesz go mieć niewiele, głównie z powodu zajęć twojego partnera i obowiązków, które on sam ma w pracy. Będziecie się mijać i ciężko zniesiesz jego nieobecność. Jesteś teraz w kiepskim nastroju i potrzebujesz bliskości z drugim człowiekiem.

Praca:
W pracy wydarzy się coś, co spowoduje, że odechce ci się pracować tam, gdzie musisz. Szykuje się konflikt z osobą w pracy lub z szefem, padną jakieś zarzuty i krytyka ze strony współpracowników, z czym nie będziesz w stanie sobie poradzić.

Zdrowie:
Złe samopoczucie, bóle głowy i problemy ze wzrokiem zrobią swoje. Niewykluczone, że weźmiesz zwolnienie lub urlop, aby odetchnąć i ukryć się przed lawiną zarzutów.

szczęśliwe liczby: 4, 36, 39
szczęśliwy dzień: piątek

Nie znosisz nudy i monotonii, a taki czeka cię tydzień, bez większych atrakcji i niespodzianek. Na niebie widać co prawda dobre światło, ale jest ono blokowane przez złe aspekty, które powodują, że nie dojdzie do tragedii, ale rewelacji też na horyzoncie nie widać. Pomyśl o urozmaiceniu swojego życia.

Miłość:
W wasz związek wkrada się codzienność i zwykła, szara, nudna egzystencja. To najgorsze co może być i zrobisz wszystko żeby było inaczej. Jeśli nie chcesz żeby wasza relacja wygasła to zrób wszystko, aby rozbawić partnera.

Praca:
W pracy w przeciwieństwie do życia uczuciowego, będzie się wiele działo. Nadmiar obowiązków, nieoczekiwane spotkania, zaskakujące narady, lubisz to...

Zdrowie:
Twoje oczy mogę nie wytrzymać takiego ciągłego siedzenia przed monitorem, zadbaj o nie, daj im odpocząć, nie siedź po pracy przed telewizorem i nie wytężaj wzroku za mocno, kiedy nie musisz tego robić.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 41
szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość:
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze:
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie:
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Marzysz o tym, aby coś osiągnąć w życiu zawodowym i chcesz, aby było to coś trwałego i ważnego, już niewiele znaczą dla ciebie słowa bez pokrycia i marne komplementy. Teraz chcesz czegoś namacalnego i znaczącego.

Miłość

Lubisz zdobywać, ale wszystko do czasu, jesteś osobą dumną i niezależną, wyjątkowo nie znosisz biegania za kimś i płaszczenia się. A najwyraźniej obiekt twoich westchnień tego właśnie oczekuje. Nie będziesz się na to godzić i zrobisz wszystko, aby pokazać tej osobie gdzie jej miejsce.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz zabłysnąć i pokazać na co cię stać. Jesteś osobą ambitną i na pewno nadarzy się okazja, aby pokazać swoje umiejętności i możliwości. Szef cię doceni i zaproponuje coś, co przypadnie ci do gustu. Może nie będzie to lepsze stanowisko, ale wyróżnienie?

Zdrowie:
Zwracaj wiekszą uwagę na żywienie, patrz na to co jesz i ile ma to kalorii, masz ostatnio skłonnośc do tycia i może być to powodem twojej kiepskiej sylwetki w najbliszym czasie. Uważaj na słodycze i sztuczne produkty.

Szczęśliwe liczby: 1, 11, 38
Szczęśliwy dzień: środa

Ogólna prognoza:
Będziesz odważny i przebojowy, bo w tym tygodniu gwiazdy zapowiadają wojowcziczą naturę i walkę o swoje! Będą momenty kiedy staniesz się nawet agresywny, a ludzie nie będą cię poznawać, to nie jest czas na delikatność i sentymenty, powiesz "dość!" jeśli poczujesz, że ktoś cię wykorzystuje.

Miłość
W miłości przede wszystkim walka o swoje, jeśli czujesz że nie jesteś traktowany poważnie to teraz jest czas aby wytłumaczyć partnerowi swoje obawy i nakreślić wątpliwości, masz teraz dobry moment, aby powalczyć o swoje i zadbać o to, aby partner traktował cię tak, jak na to zasługujesz. Jesteś osobą, która wszystko bierze do siebie i potrzebujesz przy sobie człowieka delikatnego.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą pracowitą i teraz chcesz jesteś w stanie dać z siebie naprawdę dużo, aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Rozpiera cię energia i gotowy jesteś do ciężkiej pracy i rozpoczynania nowych projektów i zadań. Nie jesteś osobą leniwą, musisz w sobie tylko znaleźć motywację do pracy i musisz czuć, że jesteś doceniany, to dla ciebie bardzo ważne.

Zdrowie
Będziesz mieć teraz tendencję do przepracowywania się, więc zdrowie może trochę szwankować, a najbardziej odczujesz zmęczenie i migreny, które mogą ci w tym tygodniu towarzyszyć. Bółe głowy i kręgosłupa dadzą o sobie znać i będą dla ciebie mocno uciążliwe. Nie daj się zmęczeniu i osłabieniu, potrzebujesz odpoczynku, ale też czynnego i mocno sportowego, nie tylko leżenia na kanapie.

Szczęśliwe liczby: 5, 15, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

Zaczniesz szukać nowej pracy, zapragniesz zmian i zdecydujesz się wysyłać swoje cv w różne miejsca, które mogą zagwarantować ci wyższe zarobki i lepsze perspektywy, a twoje dotychczasowe zajęcia zaczną cię nużyć. Jesteś człowiekiem ambitnym i nie zgodzisz się na stanowisko niższe niż na to zasługujesz.

Miłość
Uran może namieszać w kwestiach uczuciowych, teraz jest szansa na nowy związek i zerwanie z dotychczasowym trudnym układem, bo planeta zmian zachęca na nagłych, nieoczekiwanych i trudnych oraz ostrych cięć układów partnerskich.

Biznes i pieniądze
Przez Urana możesz się wpędzić w jakieś tarapaty finansowe, które pokrzyżują ci plany związane z pewnym wyjazdem. Uran raczej oznacza zmiany na gorsze a przede wszystkim nagłe i niespodziewane wydarzenia, które będą raczej kłopotliwe a nie dobroczynne. Nastaw się na to, że nie wszystko będzie szło po twojej myśli.

Zdrowie
Wzdrowiu problemy przede wszystkim z nerwami i kwestiami psychicznymi. Możesz chodzić podenerwowany i zirytowany, ale będzie to tylko kwestią czasu, już niedługo gwiezdna aura się poprawi i wszystko wróci do normy.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 49
Szczęśliwy dzień: piątek

Planeta miłości spowoduje ożywienie w twoim życiu uczuciowym i towarzyskim. Wszyscy będą cię lubić i mocno odczujesz sympatię, z jaką traktują cię inni. Niewykluczone, że zostaniesz zaproszony na jakąś imprezę, która da ci szansę na zabłyśnięcie i bycie w centrum zainteresowania. Masz teraz dobry czas na zawieranie nowych znajomości.

Miłość
Jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to teraz jest czas, aby pogłębić waszą relację. Zazwyczaj mocno niezależny i skupiony na sobie, teraz zapragniesz towarzystwa i adoracji. Dasz odczuć partnerowi jak bardzo jest dla ciebie ważny i jak bardzo go potrzebujesz, aby być człowiekiem spełnionym. Masz szansę, aby stworzyć z partnerem ciepły i pełen miłości związek.

Biznes i pieniądze
Pieniądze idą do ciebie wielkimi krokami, teraz jest czas na zarabianie i pomnażanie pieniędzy, wielką szansą są dla ciebie kontakty towarzyskie i zarabianie na sprzedaży, bo masz teraz umiejętność przekonywania do siebie ludzi i zjednywania wrogów, więc jesli prowadzisz jakiś bines to teraz jest czas na spijanie śmietanki. Czas na zyski!

Zdrowie
Uwaga, poważnym problemem może się okazać nadwaga lub skłonność do jej posiadania i to nie tylko w tym tygodniu, ale w całym miesiącu. Nie odmawiasz sobie przyjemności i lubisz dobrze zjeść, może być to problemem dla twojej wątroby i i przemiany materii. Masz teraz skłonność do tycia i tłuszcz może odkładać się w miejscach najmniej dla ciebie korzystnych. Wiecej ruchu i ćwiczeń na powietrzu.

Szczęśliwe liczby: 6, 26, 33
Szczęśliwy dzień: niedziela

Planetarna aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i tak też będzie w tym tygodniu. Poznasz nowych ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi i okażą się dla ciebie ważni w dłuższej perspektywie czasu.

Miłość
W tym tygodniu masz szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie ci do gustu i zechcesz poznać tę osobę lepiej. Jesteś typem człowieka, który potrzebuje więcej czasu na wejście w bliższe relacje, ale tym razem druga osoba narzuci szybsze tempo.

Biznes i pieniądze:
Ten czas zaowocuje nowymi kontaktami zawodowymi i pojawi się perspektywa nowej pracy lub podjecia jakiegoś dodatkowego zajęcia, które na pewno sprawdzi się w twoim życiu i któremu podołasz bez problemu.

Zdrowie:
Zawsze dbasz o swoje zdrowie i wolisz dmuchać na zimne, ale zwróć uwagę na półprodukty które ostatnio konsumujesz i żywienie poza domem, które raczej ci nie służy. Pamiętaj o owocach i warzywach, dbaj o dostarczanie do organizmu witamin i mikroelementów.

Szczęśliwe liczby: 4, 17, 23
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Najdzie cię ochota na kulturę, zapragniesz dobrych filmów, dobrej muzyki, teatru, kina, wszystkiego, co wiążę się z rozwojem duchowym i przeżyciami wewnętrznymi. Możliwe, że zapiszesz się na kurs, najpewniej artystyczny. Zacznie pasjonować cię filozofia, nauki humanistyczne, literatura.

Miłość
Jowisz zachęci cię do idealizowania partnera, możliwe że wasza miłość odżyje, że znów zapałacie do siebie wielkim ogniem i wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Teraz jest czas na szaleństwa. Jeśli jesteś samotną osobą to masz szanse na poznanie kogoś interesującego, ale ukrywającego swoją prawdziwą twarz i skłonnego do manipulacji.

Biznes i pieniądze
W kwestii finansów może uśmiechnąć się do ciebie szczęście. Jesteś teraz osobą przebojową i aktywną, a pieniądze same do ciebie przyjdą. Warto zainwestować w drobną działalność, jeśli masz ku temu możliwości to możesz się decydować.

Zdrowie
Większych problemów ze zdrowiem mieć nie będziesz, może tylko dopadnie cię apetyt większy niż zwykle, a to spowoduje problemy z układem pokarmowym i efekt przejedzenia, bo to niestety grozi ci w tym tygodniu.

Szczęśliwe liczby: 1, 13, 27
Szczęśliwy dzień: sobota

To będzie bardzo intensywny tydzień, pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, ale tylko tych pozytywnych i w dobrym tonie. Jeśli jesteś osobą samotną to masz szansę na zabłyśnięcie i pokazanie się z jak najlepszej strony, a jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to masz teraz szansę na adorację ze strony partnera, który będzie w ciebie wpatrzony jak w obrazek.

Miłość
Twój partner zacznie prawić ci komplementy i podziwiać twój świetny wygląd i urodę, którą teraz znów dostrzeże. Masz szansę poczuć na swojej skórze podziw i zainteresowanie nie tylko partnera, ale też innych osób, które zauważą w tobie zmiany i dobry gust, z jakim się ubierasz. Lubisz komplementy i adorację ze strony innych ludzi.

Biznes i pieniądze
Szef zacznie wywierać na tobie presję, nie przepadasz za ślepym wykonywaniem obowiązków, będziesz teraz w dobrej formie do tłumczenie i wyjaśniania twojemu szefowi swoich pomysłów i wybijania mu z głowy jego koncepcji i próby ulepszania firmowych rozwiązań, które tobie wydają się absolutnie absurdalne.

Zdrowie
Zazwyczaj bardzo przejmujesz się swoim zdrowiem i nie dziwi to, że tak będzie i tym razem, stwierdzisz, że chcesz mieć figurę jak za dawnych lat i zrobisz wszystko aby schudnąć. Teraz masz szansę na poprawienie swojej sylwetki ćwiczeniami i czynnościami fizycznymi, które wysmuklą kształty i zaznaczą muskulaturę. Barwo za cierpliwość i dbałośc o formę. Determinacji można ci tylko pozazdrościć.

Szczęśliwe liczby: 1, 17, 21
Szczęśliwy dzień: wtorek

Rywalizacja to jest coś co lubisz, choć uciekasz od tego i twierdzisz, że jest inaczej, tymczasem potrzebujesz dreszczyku emocji i nowych podniet, wrażeń ostrych i niebezpiecznych i tego czegoś, co powoduje, że chcesz stanąć do walki i pokazać wszystkie swoje możliwości. Wrogu, drżyj!

Miłość:
Zapragniesz podniet i ostrych wrażeń, w twoim życiu musi się coś dziać, musisz czuć, że żyjesz na wysokich obrotach, bo inaczej usychasz. Jeśli w twoim związku wieje nudą, teraz postanowisz że musisz go ożywić lub podejmiesz pochopną decyzję o zerwaniu więzów i rozpoczęciu nowego romansu. Lubisz wyzwania w miłości.

Praca:
Zaczynasz lubić swoją pracę i cieszy cię fakt, że jesteś potrzebny i ceniony przez współpracowników. Robisz coś, co wydaje ci się ważne, ale zaczniesz myśleć o własnym biznesie, interes, o którym marzysz jest w zasięgu ręki, odważ się i postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:
W tym tygodniu ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku, a przynajmniej nie powinieneś spodziewać się żadnych niespodzianek. Jedynie możesz odczuwać skoki ciśnienia i związane z tym migrenowe bóle głowy, z którymi szybko się uporasz.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 48
szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.

Miłość:
Nie będziesz cieszyć się zimową szarością za oknem. Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębił!

szczęśliwe liczby: 5, 12, 44
szczęśliwy dzień: poniedziałek

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość:
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Ostatnio bujasz w obłokach i marzysz o błogim lenistwie, a teraz nadszedł czas, aby spełnić swoje marzenia. Przestaniesz liczyć na kogoś i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Tak jak należy spojrzysz na swoje życie z odpowiednią energią.

Miłość:
Będziesz mieć skłonność do przejmowania inicjatywy. To jest czas działania i podejmowania kroków. Jeśli tkwisz w związku, który nie jest wart twoich emocji i relacji, która nie daje ci tego, czego oczekujesz, to zdecydujesz się na postawienie warunków lub zerwanie trudnej relacji.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca nie daje ci tego, o co zabiegasz, więc możliwe, że stracisz cierpliwość i złożysz wypowiedzenie. Dobrze się zastanów nad takimi posunięciami, bo decyzje teraz podjęte mogą spowodować tylko większe problemy niż się spodziewasz i ostatecznie wcale nie będą dobre.

Zdrowie:
Jeśli masz problemy z układem moczowym to koniecznie rozwiąż te problemy u nefrologa, który skieruje cię na odpowiednie badania. Nie lekceważ sytuacji.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość:
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze:
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie:
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Ten tydzień wpędzi cię w zły nastrój, wrócą do cienie minione zdarzenia i osoby, o których chciałeś zapomnieć. Nie daj się złym myślom i zacznij żyć przyszłością a nie tym, co minęło i już nie wróci. Przestać wiecznie rozpamiętywać i rozdrapywać stare rany.

Miłość:
Poczujesz, że miłość jest najważniejsza w życiu człowieka i jeśli jesteś singlem, odczujesz bardzo mocno samotność i smutek. Jeśli jednak pozostajesz w związku to zapragniesz od partnera czułości i zrozumienia której on nie będzie potrafił ci dać, może będzie zapracowany? W każdym razie ty zostaniesz, Raku urażony i pozostawiony sam sobie, a tego już nie zniesiesz.

Praca i pieniądze:
Ostatnio lubisz swoją pracę, sprawia ci dużo radości i wprawia w dobry nastrój, czujesz się potrzebny i lubiany przez wszystkich. To dobrze. Oczywiście marzysz o większych zarobkach, ale nie jesteś pewny, czy zmiana pracy będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego na razie nie szykują się wielkie zmiany.

Zdrowie:
Powinieneś zadbać o wzrok. Twoje oczy potrzebują snu, spokoju i odpoczynku o komputera i czytania. Ogranicz oglądanie TV, w pracy rób sobie przerwy i łykaj luteinę, która bardzo dobrze wpływa na wzrok.

szczęśliwe liczby: 1, 13, 29
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

 W tym tygodniu za sprawą Saturna poczujesz spadek sił, który wpłynie na twoje gorsze samopoczucie. Zazwyczaj pewny siebie, nagle poczujesz spadek sił. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to zdarzą ci się mocno depresyjne dni, bo Saturn widzi wszystko w czarnych barwach.

Miłość:
Saturn spowoduje osamotnienie i żal i smutek, może będziesz wzdychał do jakiejś utraconej miłości i zastanawiał się czy dobrze zrobiłeś, opuszczając ją? Bo życie w pojedynkę i w samotności nie ma sensu. Jeśli nie jest jeszcze za późno to zadzwoń i odnów kontakty, każdy potrzebuje w życiu bliskiej osoby. Jeśli jesteś osobą w związku to poczujesz osamotnienie.

Biznes i pieniądze:
Saturn nie wróży zawrotnej kariery i wielkich pieniędzy, raczej żmudne wykonywanie tych samych czynności i ciężką pracę, która przyniesie zyski po czasie, na wszystko trzeba poczekać, to wróży ci na ten tydzień Saturn.

Zdrowie:
Jedynie lekko depresyjne myśli i bóle głowy mogą ci towarzyszyć w tym tygodniu mocno, ale większych problemów ze zdrowiem nie widać na horyzoncie. Zapragniesz zaszyć się w domu i nigdzie nie wychodzić.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Rywalizacja to jest coś co lubisz, choć uciekasz od tego i twierdzisz, że jest inaczej, tymczasem potrzebujesz dreszczyku emocji i nowych podniet, wrażeń ostrych i niebezpiecznych i tego czegoś, co powoduje, że chcesz stanąć do walki i pokazać wszystkie swoje możliwości. Wrogu, drżyj!

Miłość:
Zapragniesz podniet i ostrych wrażeń, w twoim życiu musi się coś dziać, musisz czuć, że żyjesz na wysokich obrotach, bo inaczej usychasz. Jeśli w twoim związku wieje nudą, teraz postanowisz że musisz go ożywić lub podejmiesz pochopną decyzję o zerwaniu więzów i rozpoczęciu nowego romansu. Lubisz wyzwania w miłości.

Praca:
Zaczynasz lubić swoją pracę i cieszy cię fakt, że jesteś potrzebny i ceniony przez współpracowników. Robisz coś, co wydaje ci się ważne, ale zaczniesz myśleć o własnym biznesie, interes, o którym marzysz jest w zasięgu ręki, odważ się i postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:
W tym tygodniu ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku, a przynajmniej nie powinieneś spodziewać się żadnych niespodzianek. Jedynie możesz odczuwać skoki ciśnienia i związane z tym migrenowe bóle głowy, z którymi szybko się uporasz.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 48
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Ogólna prognoza:
To zdecydowanie nie jest Twój czas! Aura Koziorożca spoglądająca na ciebie z opozycji, a to nie wróży nic dobrego! Nie dość że w miłości szykują się niesnaski to jeszcze w kwestiach zawodowych nie będziesz czuć przyjemności z tego co robisz!

Miłość:
Awantury i kłótnie zaskoczą nawet ciebie! Masz serdecznie dosyć tolerowania wad swojego partnera i dasz mu odczuć jak bardzo cię irytuje. Jesteś konkretny i dosadny, a twój partner bardziej lakoniczny i nie mówi jasno o co mu chodzi. Pomiędzy wami może dojść do ostrej wymiany zdań, szczególnie z wtorku na środę wieczór będzie ciężki!

Praca i Pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, a termin goni termin, poważnie zaczniesz się zastanawiać nad zmianą profesji. Masz już dosyć tej pracy i tej atmosfery, od dawna chcesz przejść na swoje, ale obawiasz się ryzykować. Teraz zaczekaj! To nie jest dobry moment na takie decyzje! Dopiero latem masz dobre planety aby założyć własną firmę!

Zdrowie:
Odezwą się problemy z sercem! Czy wiesz, że zimno i wilgoć źle wpływają na serce? Ubieraj się ciepło i dbaj o siebie! Musi być Ci ciepło, niska temperatura źle wpływa na każdego Raka! Pragniesz Słoneczka, ale musisz poczekać na nie do wiosny!

Liczby: 34, 38, 45
Dzień: środa

Zaczniesz szukać nowej pracy, zapragniesz zmian i zdecydujesz się wysyłać swoje cv w różne miejsca, które mogą zagwarantować ci wyższe zarobki i lepsze perspektywy, a twoje dotychczasowe zajęcia zaczną cię nużyć. Jesteś człowiekiem ambitnym i nie zgodzisz się na stanowisko niższe niż na to zasługujesz.

Miłość
Uran może namieszać w kwestiach uczuciowych, teraz jest szansa na nowy związek i zerwanie z dotychczasowym trudnym układem, bo planeta zmian zachęca na nagłych, nieoczekiwanych i trudnych oraz ostrych cięć układów partnerskich.

Biznes i pieniądze
Przez Urana możesz się wpędzić w jakieś tarapaty finansowe, które pokrzyżują ci plany związane z pewnym wyjazdem. Uran raczej oznacza zmiany na gorsze a przede wszystkim nagłe i niespodziewane wydarzenia, które będą raczej kłopotliwe a nie dobroczynne. Nastaw się na to, że nie wszystko będzie szło po twojej myśli.

Zdrowie
Wzdrowiu problemy przede wszystkim z nerwami i kwestiami psychicznymi. Możesz chodzić podenerwowany i zirytowany, ale będzie to tylko kwestią czasu, już niedługo gwiezdna aura się poprawi i wszystko wróci do normy.

Szczęśliwe liczby: 3, 45, 49
Szczęśliwy dzień: piątek

Planeta miłości spowoduje ożywienie w twoim życiu uczuciowym i towarzyskim. Wszyscy będą cię lubić i mocno odczujesz sympatię, z jaką traktują cię inni. Niewykluczone, że zostaniesz zaproszony na jakąś imprezę, która da ci szansę na zabłyśnięcie i bycie w centrum zainteresowania. Masz teraz dobry czas na zawieranie nowych znajomości.

Miłość
Jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to teraz jest czas, aby pogłębić waszą relację. Zazwyczaj mocno niezależny i skupiony na sobie, teraz zapragniesz towarzystwa i adoracji. Dasz odczuć partnerowi jak bardzo jest dla ciebie ważny i jak bardzo go potrzebujesz, aby być człowiekiem spełnionym. Masz szansę, aby stworzyć z partnerem ciepły i pełen miłości związek.

Biznes i pieniądze
Pieniądze idą do ciebie wielkimi krokami, teraz jest czas na zarabianie i pomnażanie pieniędzy, wielką szansą są dla ciebie kontakty towarzyskie i zarabianie na sprzedaży, bo masz teraz umiejętność przekonywania do siebie ludzi i zjednywania wrogów, więc jesli prowadzisz jakiś bines to teraz jest czas na spijanie śmietanki. Czas na zyski!

Zdrowie
Uwaga, poważnym problemem może się okazać nadwaga lub skłonność do jej posiadania i to nie tylko w tym tygodniu, ale w całym miesiącu. Nie odmawiasz sobie przyjemności i lubisz dobrze zjeść, może być to problemem dla twojej wątroby i i przemiany materii. Masz teraz skłonność do tycia i tłuszcz może odkładać się w miejscach najmniej dla ciebie korzystnych. Wiecej ruchu i ćwiczeń na powietrzu.

Szczęśliwe liczby: 6, 26, 33
Szczęśliwy dzień: niedziela

Polecane Artykuły

 • Dobry czy zły szef manager a znak zodiak
  Horoskop dla szefów i ich pracowników

   Warto wiedzieć spod jakiego znaku jest twój szef, aby znać jego charakter i usposobienie. Być może jest to jeden z najbardziej szczegółowych i dokładnych przedstawicieli zodiaku. Sprawdź czy twój szef to kumpel do każdej rozmowy czy wymagający chłodny i pamiętliwy zwierzchnik.  Dobry szef czy zły szef według znaku zodiaku?

 • Łączenie kart tarota ze znakami zodiaku

  Chociaż nie istnieje ścisła korelacja między kartami tarota a znakami zodiaku, pewne karty mogą mocniej rezonować z określonymi znakami ze względu na ich symbolikę i tematykę. Na przykład karta Cesarzowej, która symbolizuje obfitość, płodność i pielęgnującą energię, może być powiązana ze znakiem Byka, znanym ze swojej zmysłowej, stabilnej i ziemskiej natury.

 • Zlosliwe_znaki_zodiaku
  Które znaki zodiaku są najbardziej złośliwe

  Są wśród znaków zodiaku prawdziwe złośniki, ze skłonnością do kłótni i niewiele im potrzeba aby kogoś doprowadzić do rozpaczy. Sprawdź, który znak potrafi być najbardziej złośliwy. Zobacz z kim lepiej nie wchodzić w utarczki słowne, bo szybko pożałujesz. Przy okazji przekonasz się jak spokojnie reagują inne znaki i jak opanowani mogę być inni ludzie.

 • Wierne_znaki_zodiaku
  Znaki zodiaki i wierność - sprawdź, które znaki zodiaku są wierne a które zdradzają.

  Znaki zodiaku i zdrada - które znaki zodiaku są obarczone skłonnością do zdradzania, a które najczęściej pozostają wierne.  Sprawdź swój znak zodiaku, a pózniej osób z grona najbliższych przyjaciół.  Zdrada nie jest gwarantowanym zachowaniem, ale należy mieć na uwadze te skłonności w czasie związku lub przed jego nawiązaniem.  Szczera rozmowa na ten temat z partnerem może pomóc uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. 

 • Z kim się przyjaźnić a z kim pracować?

  Z którym znakiem zodiaku warto się przyjaźnić, a z którym lepiej wchodzić w biznes? Sprawdż!

 • Znaki Zodiaku a zdrowie
  Znaki zodiaku i choroby

  W astrologii uznaje się, że każdy znak zodiaku wraz z władającą nim planetą przypisane są określonym częściom ciała. Jeżeli znak Lwa przypisany jest sercu, nie znaczy to, że osoba urodzona pod tym właśnie znakiem musi mieć problemy zdrowotne związane z sercem. Ale jeśli Ascendent lub większość planet znajduje się w tym znaku lub Księżyc w horoskopie ma silną pozycję w Lwie to choroba serca jest bardzo prawdopodobna.

 • Wenus w horoskopie

  Wenus jest planetą miłości, przyjemności, szczęścia (tę samą rolę pełni też Jowisz).

 • Marlena_Dietrich_znak_zodiaku
  Marlena Dietrich - analiza horoskopu gwiazdy

  Kiedy rozpoczynamy swoją przygodę z astrologią i uczymy się czytać z gwiazd to bardzo szybko zauważamy, że w astrologii wszystko ma swój porządek i wszystko od czegoś zależy. Najlepiej sprawdzać horoskopy na sobie i patrzeć na gwiazdy w chwili naszego urodzenia, ale szybko potem zaczyna nas fascynować drugi człowiek i wszystko co możemy się dowiedzieć o innej osobie.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.