PANNA
24.08 - 22.09

 

W tym tygodniu z właściwym sobie optymizmem spojrzysz na świat i ludzi i to właśnie kontakty z ludźmi będą dla ciebie powodem do radości i będą główną przyczyną twojego dobrego humoru. Ktoś powie ci coś miłego, ktoś spojrzy na ciebie przychylnym okiem, ktoś cię pochwali a dla ciebie to będzie prawdziwy miodek na serce.

Miłość:
Ten tydzień to dla ciebie dni wyzwań w sferze uczuciowej, zapragniesz pokazać się komuś z jak najlepszej strony i oczarować osobę, która wpadła ci w oko, to może się udać, bo masz teraz w sobie sporo uroku i wdzięku.

Praca:
W pracy również prawdziwy wyścig szczurów, staniesz do rywalizacji z kimś, kto potencjalnie nawet nie dorasta ci do pięt, konkurencja nie śpi, a twoja duma tego nie wytrzyma, nie martw się, wszystko skończy się dobrze.

Zdrowie:
Jeśli coś będzie ci doskwierać to bóle głowy, które zaczynają przeradzać się w migrenę. Zamiast łykać tabletki przeciwbólowe, lepiej wypij szklankę wody, sprawdź, to pomaga!

szczęśliwe liczby: 8, 18, 28
szczęśliwy dzień: czwartek

Planetarna aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i tak też będzie w tym tygodniu. Poznasz nowych ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi i okażą się dla ciebie ważni w dłuższej perspektywie czasu.

Miłość
W tym tygodniu masz szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie ci do gustu i zechcesz poznać tę osobę lepiej. Jesteś typem człowieka, który potrzebuje więcej czasu na wejście w bliższe relacje, ale tym razem druga osoba narzuci szybsze tempo.

Biznes i pieniądze:
Ten czas zaowocuje nowymi kontaktami zawodowymi i pojawi się perspektywa nowej pracy lub podjecia jakiegoś dodatkowego zajęcia, które na pewno sprawdzi się w twoim życiu i któremu podołasz bez problemu.

Zdrowie:
Zawsze dbasz o swoje zdrowie i wolisz dmuchać na zimne, ale zwróć uwagę na półprodukty które ostatnio konsumujesz i żywienie poza domem, które raczej ci nie służy. Pamiętaj o owocach i warzywach, dbaj o dostarczanie do organizmu witamin i mikroelementów.

Szczęśliwe liczby: 4, 17, 23
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Panno, przepracowana i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od zimy i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię chyba wiosenne przesilenie. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

szczęśliwe Liczby: 30, 36, 44
szczęśliwy dzień: sobota

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość:
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Najbliższe dni upłyną pod znakiem konfliktów z partnerem, co prawda konflikty i kłótnie są ostatnią rzeczą na jaką masz ochotę, ale nie uda się rozwiązać pewnych kwestii pomiedzy wami bez utarczek słownych i awantur. To kwestie relacji z partnerem będą tym, co zdominuje ten tydzień.

Miłość:
Raczej nie będą to miłe dni, wręcz przeciwnie, osoba, którą dażyłeś zaufaniem nagle odwróci się od ciebie i zrobi coś, o co nigdy byś jej nie podejrzewał. Wzbudzi to twoją nieufność i zmieni nastawienie do kogoś, kogo darzyłeś szacunkiem.

Biznes i pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, ale dasz sobie z nimi radę, ze wszystkim się uporasz i podołasz obowiązkom. Szykuje się nowy projekt i co za tym idzie, nowe obowiązki, ale dasz radę i ze wszsytkim poradzisz sobie bez problemów.

Zdrowie:
Pomyśl o problemach ze stawami, teraz możesz odczuwać ból kręgosłupa i barków. Potrzebny ci masaż tych części ciała i pamietaj aby dbać o stopy, możesz czuć się przepracowany i zmęczony, ogólnie twoje samopoczucie pogorszy się.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: piątek

Za sprawą układu gwiazd, poczujesz że wszystko zależy od ciebie i wszystko leży w twoich rękach. Musisz starać się nie przesadzać z brawurą i odwagą, bo teraz masz skłonnośc do przesady i do robienia rzeczy absurdalnych i dziwacznych, tylko dlatego że Mars dodaje ci odwagi i waleczności i każe ci się rozpychać łokciami w życiu.

Miłość:
Mars obudzi w tobie zazdrość, już dawno nie czułeś tego ukłucia w sercu, które nie daje ci spokoju i każe ci walczyć o ukochaną osobę, tak będzie tym razem. Szykuje się ktoś, kto nie pozwoli ci spać spokojnie i zechce zburzyć waszą miłosną sielankę. Nie trać swojej miłości z oczu i trzymaj rękę na pulsie.

Biznes i pieniądze:
Mars zachęci cię do większej aktywności i chęci wziecia sprawy w swoje ręce. Pod wpływem tej planety staniesz się odważniejszy i zawalczysz o pieniądze dla siebie. Czeka cię aktywny tydzień pod względem zawodowym i nowe wyzwania na horyzoncie.

Zdrowie:
Powinieneś pomyśleć o ruchu. Mars spowoduje że nabierzesz energii i nie będziesz myśleć o samotnym siedzeniu przed telewizorem, nie będziesz mieć na to ochoty. Raczej odezwie się w tobie duch rywalizacji.

Szczęśliwe liczby: 26, 35, 41
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu będziesz uwodzić wszystkich wokół a to za sprawą Słońca w znaku Ryb. Niezwykły urok i wdzięk spowodują szybsze bicie serca osób, z którymi pracujesz. Wenus ci sprzyja i powoduje, że stajesz się przyjemniejsza, milsza, sympatyczniejsza dla otoczenia i zjednuje ci wielu ludzi.

Miłość:
Jesteś teraz, droga Panno skłonna do flirtu i z chęcią zawierasz nowe znajomości. Jeśli jesteś singlem to w tym tygodniu masz szansę poznać kogoś ciekawego, kto oszaleje na twoim punkcie, a jeśli pozostajesz w stałym związku to partner popatrzy na ciebie inaczej, obudzisz w nim dawne żądze!

Praca i pieniądze:
Wenus sprzyja także finansom, jeśli prowadzisz własną firmę to możliwe są nowe perspektywy i możliwości dla twojego biznesu, a jeśli pracujesz dla kogoś to szef może dać ci możliwość zarobku. Czy spodziewasz się premii lub dodatkowych profitów? Warto mieć to na uwadze biorąc na siebie nowe obowiązki.

Zdrowie:
Tylko krążenie może nie być takie jak powinno. Jeśli marzną ci stopy i ręce, wiecznie jest ci zimno lub cierpisz na choroby krążenia to warto coś z tym zrobić. Pamiętaj, że czasem warto zacząć od ruchu.

szczęśliwe liczby: 1, 10, 21
szczęśliwy dzień: sobota

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

To będzie bardzo intensywny tydzień, pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, ale tylko tych pozytywnych i w dobrym tonie. Jeśli jesteś osobą samotną to masz szansę na zabłyśnięcie i pokazanie się z jak najlepszej strony, a jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to masz teraz szansę na adorację ze strony partnera, który będzie w ciebie wpatrzony jak w obrazek.

Miłość
Twój partner zacznie prawić ci komplementy i podziwiać twój świetny wygląd i urodę, którą teraz znów dostrzeże. Masz szansę poczuć na swojej skórze podziw i zainteresowanie nie tylko partnera, ale też innych osób, które zauważą w tobie zmiany i dobry gust, z jakim się ubierasz. Lubisz komplementy i adorację ze strony innych ludzi.

Biznes i pieniądze
Szef zacznie wywierać na tobie presję, nie przepadasz za ślepym wykonywaniem obowiązków, będziesz teraz w dobrej formie do tłumaczenie i wyjaśniania twojemu szefowi swoich pomysłów i wybijania mu z głowy jego koncepcji i próby ulepszania firmowych rozwiązań, które tobie wydają się absolutnie absurdalne.

Zdrowie
Zazwyczaj bardzo przejmujesz się swoim zdrowiem i nie dziwi to, że tak będzie i tym razem, stwierdzisz, że chcesz mieć figurę jak za dawnych lat i zrobisz wszystko aby schudnąć. Teraz masz szansę na poprawienie swojej sylwetki ćwiczeniami i czynnościami fizycznymi, które wysmuklą kształty i zaznaczą muskulaturę. Barwo za cierpliwość i dbałośc o formę. Determinacji można ci tylko pozazdrościć.

Szczęśliwe liczby: 1, 17, 21
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie sprawdzianem twoich możliwości. Okaże się, czy jesteś osobą lojalną i życzliwie nastawioną do otoczenia, czy też jesteś człowiekiem miłym tylko na pozór. Możliwe, że czeka cię jakiś konflikt do rozwiązania.

Miłość
Ten czas zaowocuje nowymi znajomościami i okaże się kto jest twoim przyjacielem a kto za tobą nie przepada. Jesteś osobą miłą lecz nie zawsze pokazujesz swoje prawdziwe emocje, wynika to z tego, że nie chcesz nikogo zranić. Niestety komuś może się to nie spodobać.

Biznes i pieniądze:
W pracy szukuje sie konflikt i ktoś spróbuje cię w niego wciągnąć. Masz dosyć bycia w centrum zainteresowania, ale teraz wyjątkowo będą powody, aby o tobie wspomnieć. Uważaj na Barana, który nie życzy ci najlepiej.

Zdrowie:
Czy ostatnio nie przesadzasz z alkoholem, uważaj, bo możesz się uzaleznić, unikaj piwa i wina, które ostatnio traktujesz lekko i uważasz, że od takich trunków uzależnić się nie można, owszem, można,dlatego pamietaj o umiarze.

Szczęśliwe liczby: 2, 34, 49
Szczęśliwy dzień: niedziela

Ogólna prognoza:
To będzie bardzo intensywny tydzień, pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, ale tylko tych pozytywnych i w dobrym tonie. Jeśli jesteś osobą samotną to masz szansę na zabłyśnięcie i pokazanie się z jak najlepszej strony, a jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to masz teraz szansę na adorację ze strony partnera, który będzie w ciebie wpatrzony jak w obrazek.

Miłość
Twój partner zacznie prawić ci komplementy i podziwiać twój świetny wygląd i urodę, którą teraz znów dostrzeże. Masz szansę poczuć na swojej skórze podziw i zainteresowanie nie tylko partnera, ale też innych osób, które zauważą w tobie zmiany i dobry gust, z jakim się ubierasz. Lubisz komplementy i adorację ze strony innych ludzi.

Biznes i pieniądze
Szef zacznie wywierać na tobie presję, nie przepadasz za ślepym wykonywaniem obowiązków, będziesz teraz w dobrej formie do tłumczenie i wyjaśniania twojemu szefowi swoich pomysłów i wybijania mu z głowy jego koncepcji i próby ulepszania firmowych rozwiązań, które tobie wydają się absolutnie absurdalne.

Zdrowie
Zazwyczaj bardzo przejmujesz się swoim zdrowiem i nie dziwi to, że tak będzie i tym razem, stwierdzisz, że chcesz mieć figurę jak za dawnych lat i zrobisz wszystko aby schudnąć. Teraz masz szansę na poprawienie swojej sylwetki ćwiczeniami i czynnościami fizycznymi, które wysmuklą kształty i zaznaczą muskulaturę. Barwo za cierpliwość i dbałośc o formę. Determinacji można ci tylko pozazdrościć.

Szczęśliwe liczby: 1, 17, 21
Szczęśliwy dzień: wtorek

To będzie tydzień przemyśleń i analizowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i tym, do czego dążysz. Jeśli jesteś osobą samotną i postawiłeś na karierę i rozwój zawodowy, to możliwe, że nagle zapragniesz dziecka i stwierdzisz, że w rodzina tkwi prawdziwa siła.

Miłość:
Zawsze wolność i niezależność były dla ciebie najważniejszymi wartościami w życiu i nagle poczujesz, że już tego tak bardzo nie potrzebujesz. To jest czas, w którym pragniesz bliskości i prawdziwej więzi z partnerem, założenia rodziny i posmakowania smaku macierzyństwa. Pragniesz miłości idealnej i przede wszystkim długotrwałej, a taką trudno znaleźć.

Praca:
Pracujesz teraz nad pewnym projektem, od którego wiele zależy. Poświęcasz temu wiele uwagi i zamierasz nawet wyrabiać nadgodziny, aby tylko zrealizować to o czym marzysz. Być może od tego zależy awans w twojej firmie lub zakładasz własny biznes i czekasz aż wypali, wszystko to jest dla ciebie bardzo ważne i na tym skupiasz całą swoją uwagę.

Zdrowie:
Ten tydzień nie powinien przynieść większych niespodzianek związanych ze zdrowiem, jedynie cera może nie być taka jak powinna. Może pojawić się trądzik, jakieś uczulenie lub podrażnienie skóry spowodowane twardą wodą lub alergią na mydło lub kosmetyk stosowany na twarz.

szczęśliwe liczby: 15, 28, 31
szczęśliwy dzień: piątek

Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Panno, przepracowana i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od zimy i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię chyba wiosenne przesilenie. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

szczęśliwe Liczby: 30, 36, 44
szczęśliwy dzień: sobota

Ogólna prognoza:
Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.
Miłość:
Nie będziesz cieszyć się szarością za oknem. Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend. A jeśli jesteś, Panno, samotna to nastaw się na poznanie kogoś z dala od domu, planety Cię wspierają.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębiła!

liczby: 5, 12, 44
dzień: poniedziałek

W tym czasie powinieneś postawić na karierę. To jest dobry moment, aby rozpocząć nową pracę, przenieść się na wyższe stanowisko lub pokazać szefowi na co się stać. Jesteś osobą odpowiedzialną, z polotem i sporą wiedzą. Zazwyczaj działasz z rozmachem, ale w tym tygodniu będziesz nieco zamknięta w sobie i małomówna. Nie warto skupiać się na złych rzeczach, ale tylko na dobrych, bo to jest moment, aby sięgać po szczyty.

miłość
Ktoś jest tobą wyraźnie zainteresowany, nie spuszcza cię z oka i daje ci znaki... Ty zdajesz się tego nie zauważać, ale w końcu przyjdzie taki czas, kiedy stwierdzisz, że trzeba coś z tym zrobić. Jeśli ta osoba też wpadła ci w oko to jest dobry czas na odwzajemnienie tych uczuć. Ale jeśli według ciebie nie ma pomiędzy wami chemii, to daj sobie spokój i nie zmuszaj się do znajomości na siłę, bo dasz tylko tej osobie jakieś nadzieje, a przecież nie o to tutaj chodzi.

finanse
To jest czas, w którym jesteś kupiona na swoich obowiązkach i starasz się pokazać w pracy z jak najlepszej strony. Uważasz, że nie warto spoczywać na laurach i starasz się dać z siebie wszystko, bo w pracy zawsze ktoś może cię sprawdzić i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie starał się wygryźć najlepszych, w tym ciebie. Uważaj i pokaż wszystkim jak jesteś dobra w tym co robisz!

zdrowie
Układ kostny może szwankować, jesteś podatna na zapalenia kości i przeziębienia. Teraz jest czas, w którym musisz uważać na te sprawy.

liczby 3, 5, 12
dzień czwartek

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień będzie senny i leniwy. Nic nie będzie ci się chciało robić, poczujesz marazm i najchętniej zapadniesz w zimowy sen. Po pracy będziesz mieć ochotę jedynie na telewizję i drzemkę. Tylko czyjeś urodziny cię obudzą, ale na chwilkę, by potem znów uśpić cię do końca maja.

Miłość:
W uczuciach spokój, zastój, wręcz nuda. Lubisz uporządkowany tryb życia i stagnację, która powoduje, że czujesz się bezpiecznie, ale taka nuda i wieczna powtarzalność doprowadza cię do szału. Zasugeruj partnerowi że powinniście zrobić coś szalonego i oderwać się od realiów życia.

Biznes i pieniądze:
Twoja praca zaczyna cię wykańczać, poczujesz to w tym tygodniu, nie dość że mało zarabiasz, to jeszcze praca nie sprawia ci przyjemności, lepiej cierpliwie przeczekać zły czas i na razie nie podejmować złych decyzji.

Zdrowie:
Bóle głowy, złe samopoczucie, senność i niskie ciśnienie będą powodem twoich zmartwień. To wszystko przez zły tryb życia, godziny przed monitorem komputera i wieczory przed telewizorem, a w nocy niespokojny sen, spowodują że rano będziesz padać na twarz. Wprowadź do życia więcej ruchu.

Szczęśliwe liczby: 35, 38, 2
Szczęśliwy dzień: piątek

Będziesz musiał zostawać po godzinach w pracy, bo szykuje się nadmiar obowiązków. Wszyscy będą narzekać, ale nie ty! Z czasem na tym zyskasz, już wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do twojej obowiązkowości. Zawsze przychodzisz do pracy pierwsza, droga Panno, a wychodzisz ostatnia.

Miłość:
Nie w głowie ci romanse i wielkie miłości. Na to przyjdzie czas w lecie przyszłego roku! Teraz najważniejsza jest dla Ciebie praca i rodzina! Dobrze czujesz się w domu, wśród swoich czterech ścian i w gronie bliskich Ci osób. Marzysz o spokojnym weekendzie i błogiej sielance przed telewizorem. I tak właśnie będzie.

Praca i pieniądze:
Nadgodziny w pracy, codziennie obowiązków będzie więcej, ale ty dasz radę, umiesz świetnie rozplanować sobie pracę i wychodzi ci to znakomicie! Szef Cię doceni choć na razie nie da po sobie tego poznać, ale stwierdzi że bez ciebie nikt nie dał by sobie rady!

Zdrowie:
Ból głowy i oczu będzie ci towarzyszył przez cały tydzień, odpocznij trochę od komputera, siedzenie przed monitorem przez 10 godzin nie jest dobre dla oczu, kiedy wracasz do domu to daj im już odpocząć i poleż trochę z zamkniętymi oczami, a najlepiej wcześniej połóż się spać.

liczby: 8, 12, 21
dzień: czwartek

W tym tygodniu postaw na kontakty towarzyskie, nowe znajomości tylko dobrze ci zrobią. Zapragniesz poszerzania znajomości na wielu frontach i bardzo możliwe, że wpadniesz w depresję lub będziesz mieć gorsze dni, ale to szybko minie, jeśli wokół będą ludzie, którzy cię wesprą i postarają się poprawić ci humor. Czasem jedyną rzeczą jakiej potrzebujemy jest po prostu towarzystwo innych ludzi.

miłość
Ktoś zawróci ci w głowie i jeśli jesteś w związku to nie będzie to życiowy partner, ale raczej ktoś zupełnie nowy. Lepiej uważaj, bo masz teraz skłonność do zdrady i wchodzenia w nowe relacje, które nie przynoszą nic dobrego. Zawsze kochasz być w centrum uwagi i lubisz, kiedy ktoś okazuje ci zainteresowanie, ale powinieneś uważać na reakcję ukochanej osoby. Ty uważasz, że to tylko niewinny flirt, a tak naprawdę z boku wygląda to poważniej.

finanse
Marzysz o lepszej pracy, nowym miejscu, innych obowiązkach, a najlepiej ich braku, ale trzeba przyznać, że nie robisz w tym kierunku kompletnie nic. Jeśli chcesz żeby coś się zmieniło, to lepiej przejmij inicjatywę i daj się ponieść marzeniom. Teraz jest dobry czas na zawodowe rewolucje, a w czerwcu masz szczęście do kwestii finansowych i warto już teraz przygotować grunt!

zdrowie
Odezwą się problemy neurologiczne i zaczniesz niepokoić się o kwestie alergii. Wiosna to najgorszy okres dla alergików i katar sienny będzie ci mocno doskwierać.

liczby: 3, 45, 47
dzień: czwartek

W tym tygodniu będziesz przeżywać rozterki życia erotycznego. Zacznie cię pociągać ktoś z pracy, twój kolega/koleżanka wyda ci się nagle wyjątkowo atrakcyjny i apetyczny. To cię zdziwi, bo wcześniej nie zwracałeś na tą osobę uwagi, a wręcz działała ci ona na nerwy. Masz tendencję do dramatyzowania i możliwe, że zacznie ci się wydawać, że jesteś zakochana.

miłość:
Ten tydzień to trudny orzech do zgryzienia dla twojego partnera. Jeśli jesteś w związku to możliwe są skoki w bok lub próby flirtu i chęć przeżycia romansu. Obok ciebie znajduje się osoba, która działa na twoje zmysły i wprawia cię tym w zakłopotanie. Jako osoba otwarta i szczera nie zamierzasz tego ukrywać. Odpowiadanie na zaczepki kolegi z pracy może zakończyć się romansem...

praca:
Nie będziesz zainteresowana pracą i sumiennym wypełnianiem obowiązków, ale raczej osobą z pracy, która działa na twoje zmysły. Zamiast pracy będziesz snuć erotyczne marzenia i fantazje o obiekcie twoich westchnień. Pomyśl jak to się może skończyć. Jeśli jesteś osobą w związku to mogą być problemy. Poza tym szef obserwuje, ale przede wszystkim żeby szef nie był tą osobą... ?

zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębił!

liczby: 8, 17, 28
dzień: poniedziałek

Pragniesz miłości, uczucia, wzniosłych chwil a zamiast tego masz nawał pracy do wykonania. Wieczorami wracasz do domu i marzysz o innym życiu, a kolejnego musisz iść do pracy i wszystko zaczyna się od początku. Twój nastrój związany jest z depresyjnymi chwilami, ale wszystko niedługo minie.

Miłość:
Przez cały czas zastanawiasz się, czy osoba o której myślisz i którą się interesujesz odwzajemnia twoje uczucia, masz nadzieję, że twoja skrywana miłość nie jest platoniczna, masz rację, druga strona też coś do ciebie czuje i są chwile kiedy nie myśli o niczym innym, tylko o tym jak cię zdobyć.

Praca:
W pracy obowiązki trochę cię przytłaczają, robisz co w twojej mocy, aby temu podołać, ale masz wrażenie, że ostatnio pracy jakby przybyło. Nie chcesz zwracać na siebie uwagi i pokazywać, że nie możesz sobie poradzić, ale jeśli w pewnym momencie nie powiesz STOP, to z czasem będzie coraz gorzej. Zastanów się, czy warto siedzieć cicho.

Zdrowie:
Ten tydzień to pasmo udręk jeśli chodzi o żołądek, niewykluczone jest zatrucie pokarmowe i wszystko, co złe jeśli chodzi o kwestie brzucha. Zacznij zdrowo się odżywiać i dbaj o wątrobę, która może się buntować, jeśli odczuwasz bóle, nawet delikatne to już jest poważny znak świadczący o jakimś procesie chorobowym, związanym wątrobą. Wątroba nie boli bez powodu.

szczęśliwe liczby: 2, 15, 19
szczęśliwy dzień: piątek

Jakiś zawodowy projekt wytrąci cię z równowagi, zaczniesz zastanawiać się nad swoją rolą w tym wszystkim i miejscem, w którym się znajdujesz. Nie lubisz bałaganu i wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, a zastaniesz bajzel, który najpierw musisz uporządkować aby w ogóle móc pracować, będzie to motyw przewodni tego tygodnia.

Miłość:
To jest czas na podsumowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i analizować czy dokonałaś słusznych wyborów. Zamiast rozmyślać i wspominać dawne miłości, lepiej zacznij żyć tu i teraz, weź życie w swoje ręce.

Praca:
Praca to będzie sprawa dla ciebie najważniejsza, lubisz porządek i jesteś perfekcjonistą w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jeśli coś idzie nie po twojej myśli to nie umiesz znaleźć sobie miejsca.

Zdrowie:
Problemy z gardłem? Niewykluczone, że w tym tygodniu wyziębisz gardło, albo napijesz się czegoś zimnego, albo zjesz dużą porcję lodów.

szczęśliwe liczby: 3, 19, 29
szczęśliwy dzień: wtorek

Rywalizacja to jest coś co lubisz, choć uciekasz od tego i twierdzisz, że jest inaczej, tymczasem potrzebujesz dreszczyku emocji i nowych podniet, wrażeń ostrych i niebezpiecznych i tego czegoś, co powoduje, że chcesz stanąć do walki i pokazać wszystkie swoje możliwości. Wrogu, drżyj!

Miłość:
Zapragniesz podniet i ostrych wrażeń, w twoim życiu musi się coś dziać, musisz czuć, że żyjesz na wysokich obrotach, bo inaczej usychasz. Jeśli w twoim związku wieje nudą, teraz postanowisz że musisz go ożywić lub podejmiesz pochopną decyzję o zerwaniu więzów i rozpoczęciu nowego romansu. Lubisz wyzwania w miłości.

Praca:
Zaczynasz lubić swoją pracę i cieszy cię fakt, że jesteś potrzebny i ceniony przez współpracowników. Robisz coś, co wydaje ci się ważne, ale zaczniesz myśleć o własnym biznesie, interes, o którym marzysz jest w zasięgu ręki, odważ się i postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:
W tym tygodniu ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku, a przynajmniej nie powinieneś spodziewać się żadnych niespodzianek. Jedynie możesz odczuwać skoki ciśnienia i związane z tym migrenowe bóle głowy, z którymi szybko się uporasz.

szczęśliwe liczby: 20, 31, 48
szczęśliwy dzień: poniedziałek

Planety ci sprzyjają. W tym tygodniu odczujesz dobre wibracje ze strony Wenus, która spowoduje, że ożywią się twoje kontakty z kolegami z pracy. Niewykluczone, że poznasz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował i jesli jesteś osobą samotną to masz szanse na romans a może nawet nowy i trwały związek.

Miłość
Lubisz kiedy ktoś zabiega o twoje względy, masz spore szanse żeby poznać kogoś kto tak właśnie będzie cię traktował i rozpieszczał. Jesteś osobą niezależną i nie przepadasz za byciem w trwałym i jednostajnym związku, raczej wolisz życie w pojedynkę, ale teraz nabierzesz ochoty na płomienny romans. Oby tak dalej.

Biznes i pieniądze
Wenus zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych i spore szanse na nagłe zarobki i nieoczekiwane zyski finansowe, których się kompletnie nie spodziewałeś. To jest twój czas i dobry okres aby zarobić trochę więcej kasy, wykorzystaj go!

Zdrowie
Wenus powoduje obżarstwo i skłonność do przejadania się oraz nadużywania alkoholu, lepiej się opanuj bo jako typ lekko depresyjny możesz odczuwać spore zapotrzebowanie na alkohol a więc w przyszłości możesz borykać się z nałogiem.

Szczęśliwe liczby: 23, 28, 30
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Planetarna aura sprzyja kontaktom międzyludzkim i tak też będzie w tym tygodniu. Poznasz nowych ludzi, którzy staną się twoimi przyjaciółmi i okażą się dla ciebie ważni w dłuższej perspektywie czasu.

Miłość
W tym tygodniu masz szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie ci do gustu i zechcesz poznać tę osobę lepiej. Jesteś typem człowieka, który potrzebuje więcej czasu na wejście w bliższe relacje, ale tym razem druga osoba narzuci szybsze tempo.

Biznes i pieniądze:
Ten czas zaowocuje nowymi kontaktami zawodowymi i pojawi się perspektywa nowej pracy lub podjecia jakiegoś dodatkowego zajęcia, które na pewno sprawdzi się w twoim życiu i któremu podołasz bez problemu.

Zdrowie:
Zawsze dbasz o swoje zdrowie i wolisz dmuchać na zimne, ale zwróć uwagę na półprodukty które ostatnio konsumujesz i żywienie poza domem, które raczej ci nie służy. Pamiętaj o owocach i warzywach, dbaj o dostarczanie do organizmu witamin i mikroelementów.

Szczęśliwe liczby: 4, 17, 23
Szczęśliwy dzień: poniedziałek

Będziesz bardzo wrażliwy i ckliwy w tym tygodniu, wszystko będzie cię wzruszać i doprowadzać do rozpaczy, może jest to jakaś chwilowa depresja? Wszystko to odbije się na twoim życiu zawodowym i prywatnym, twoje zmienne nastroje przeszkadzają już wszystkim w pracy, czasem daj na luz i nie gromadź w sobie złości.

Miłość:
Jeśli jesteś w związku to staniesz się nie do zniesienia, wieczne kaprysy i humory doprowadzą twojego partnera do szału. Staraj się nie przesadzać z emocjami.

Praca:
Ktoś z pracy będzie prosił cię o pomoc, możliwe, że raz okazana życzliwość spowoduje kolejne prośby, możesz nie wytrzymać i powiesz, że masz dosyć.

Zdrowie:
To, co może ci doskwierać to serce. Lepiej zadbaj o nie wcześniej, idź do lekarza, kłucie w sercu to nie są dobre prognozy.

szczęśliwe liczby: 17, 27, 37
szczęśliwy dzień: sobota

Energia wstąpi w ciebie i optymizmem będziesz zarażać wszystkich wokół. Nowe znajomości, kontakty, poznawanie ludzi i wymiana zdań staną się twoim udziałem, w tym tygodniu wiele będzie się działo.

Miłość:
Zapragniesz nowych wrażeń i wybierzesz się na kurs lub zafundujesz sobie wyjazd służbowy lub prywatny, w tym czasie możesz poznać kogoś, kto zawróci ci w głowie i zapomnieć się. Jeśli szukasz miłości i nowego związku to ok, nic nie stoi na przeszkodzie, ale jeśli masz partnera to staraj się nie przesadzać w okazywaniu czułości komuś innemu.

Praca:
Ktoś w pracy ostro działa ci na nerwy, jego zaczepki słowne i robienie sobie z ciebie żartów zaczyna cię wyprowadzać z równowagi. Jesteś osobą szczerą i nie lubisz kiedy ktoś nie okazuje ci szacunku i próbuje obgadywać się za twoimi plecami. Lubisz jasne sytuacje, tak będzie i tym razem, postawisz na rozmowę i dialog.

Zdrowie:
Ten tydzień może dać ci się we znaki jeśli chodzi o nerwy, bardzo możliwe są chwile zdenerwowania związane z pracą i dolegliwości żołądkowe oraz somatyczne. Zły nastrój i kłótliwość, czy ostra wymiana zdań odbije się przede wszystkim na tobie. Pomyśl o technikach relaksacyjnych i możliwościach uspokojenia się.

szczęśliwe liczby: 22, 25, 33
szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu z właściwym sobie optymizmem spojrzysz na świat i ludzi i to właśnie kontakty z ludźmi będą dla ciebie powodem do radości i będą główną przyczyną twojego dobrego humoru. Ktoś powie ci coś miłego, ktoś spojrzy na ciebie przychylnym okiem, ktoś cię pochwali a dla ciebie to będzie prawdziwy miodek na serce.

Miłość:
Ten tydzień to dla ciebie dni wyzwań w sferze uczuciowej, zapragniesz pokazać się komuś z jak najlepszej strony i oczarować osobę, która wpadła ci w oko, to może się udać, bo masz teraz w sobie sporo uroku i wdzięku.

Praca:
W pracy również prawdziwy wyścig szczurów, staniesz do rywalizacji z kimś, kto potencjalnie nawet nie dorasta ci do pięt, konkurencja nie śpi, a twoja duma tego nie wytrzyma, nie martw się, wszystko skończy się dobrze.

Zdrowie:
Jeśli coś będzie ci doskwierać to bóle głowy, które zaczynają przeradzać się w migrenę. Zamiast łykać tabletki przeciwbólowe, lepiej wypij szklankę wody, sprawdź, to pomaga!

szczęśliwe liczby: 8, 18, 28
szczęśliwy dzień: czwartek

Ten tydzień będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwziecia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich westchień. To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość:
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze:
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie:
Uważaj, bo Wenus sprzyja tyciu, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgudne dla sylwetki.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

Ten tydzień będzie sprawdzianem twoich możliwości. Okaże się, czy jesteś osobą lojalną i życzliwie nastawioną do otoczenia, czy też jesteś człowiekiem miłym tylko na pozór. Możliwe, że czeka cię jakiś konflikt do rozwiązania.

Miłość
Ten czas zaowocuje nowymi znajomościami i okaże się kto jest twoim przyjacielem a kto za tobą nie przepada. Jesteś osobą miłą lecz nie zawsze pokazujesz swoje prawdziwe emocje, wynika to z tego, że nie chcesz nikogo zranić. Niestety komuś może się to nie spodobać.

Biznes i pieniądze:
W pracy szukuje sie konflikt i ktoś spróbuje cię w niego wciągnąć. Masz dosyć bycia w centrum zainteresowania, ale teraz wyjątkowo będą powody, aby o tobie wspomnieć. Uważaj na Barana, który nie życzy ci najlepiej.

Zdrowie:
Czy ostatnio nie przesadzasz z alkoholem, uważaj, bo możesz się uzaleznić, unikaj piwa i wina, które ostatnio traktujesz lekko i uważasz, że od takich trunków uzależnić się nie można, owszem, można,dlatego pamietaj o umiarze.

Szczęśliwe liczby: 2, 34, 49
Szczęśliwy dzień: niedziela

Ogólna prognoza:
To będzie bardzo intensywny tydzień, pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zdarzeń, ale tylko tych pozytywnych i w dobrym tonie. Jeśli jesteś osobą samotną to masz szansę na zabłyśnięcie i pokazanie się z jak najlepszej strony, a jeśli jesteś w szczęśliwym związku, to masz teraz szansę na adorację ze strony partnera, który będzie w ciebie wpatrzony jak w obrazek.

Miłość
Twój partner zacznie prawić ci komplementy i podziwiać twój świetny wygląd i urodę, którą teraz znów dostrzeże. Masz szansę poczuć na swojej skórze podziw i zainteresowanie nie tylko partnera, ale też innych osób, które zauważą w tobie zmiany i dobry gust, z jakim się ubierasz. Lubisz komplementy i adorację ze strony innych ludzi.

Biznes i pieniądze
Szef zacznie wywierać na tobie presję, nie przepadasz za ślepym wykonywaniem obowiązków, będziesz teraz w dobrej formie do tłumczenie i wyjaśniania twojemu szefowi swoich pomysłów i wybijania mu z głowy jego koncepcji i próby ulepszania firmowych rozwiązań, które tobie wydają się absolutnie absurdalne.

Zdrowie
Zazwyczaj bardzo przejmujesz się swoim zdrowiem i nie dziwi to, że tak będzie i tym razem, stwierdzisz, że chcesz mieć figurę jak za dawnych lat i zrobisz wszystko aby schudnąć. Teraz masz szansę na poprawienie swojej sylwetki ćwiczeniami i czynnościami fizycznymi, które wysmuklą kształty i zaznaczą muskulaturę. Barwo za cierpliwość i dbałośc o formę. Determinacji można ci tylko pozazdrościć.

Szczęśliwe liczby: 1, 17, 21
Szczęśliwy dzień: wtorek

Najbliższe dni będą sprzyjały rozwijaniu talentów i poszerzaniu horyzontów. Zapragniesz zdobyć nowe doświadczenia i zechcesz poznawać ludzi, którzy pomogą ci odkryć nowe talenty. Jesteś osobą twórczą i kreatywną, więc potrzebujesz zajęć, które pozwolą ci pozbyć się emocji. Nowi ludzie obudzą nowe możliwości.

Miłość
Neptun zachęci cię do snucia wielkich wizji miłosnych, jeśli jesteś w związku to bedzie to czas idealizowania partnera i przypisywania mu cech, których wcale nie posiada, ale też przymykania oczu na pewne jego grzeszki. A jeśli szukasz kogoś, to uważaj bo możesz trafić na człowieka, który będzie cię wykorzystywał.

Biznes i pieniądze
Siła Neptuna powoduje zamęt i w kwestiach finansowych możesz narazić się na pomyłki i rozczarowania. Jeśli jesteś osobą pracującą dla jakiejś firmy to lepiej nie wychylaj się za bardzo zza biurka i zajmij się swoimi sprawami.

Zdrowie
Neptun to tajemnicza planeta która może namieszać w twoim życiu, możesz zachorować na jakieś dziwne schorzenia lub uzależnić się od leków, które ci nie służą i potem żałować zażycia pierwszej tabletki. Masz teraz czas na relaks, więc lepiej wykorzystaj go dobrze.

Szczęśliwe liczby: 23, 29, 35
Szczęśliwy dzień: niedziela

Planety zapowiadają miłe i pełne uroku dni, teraz masz szczęście do ludzi i pieniędzy, a gwiazdy ci sprzyjają i starają się pogłębiać i poszerzać twoje relacje towarzyskie. Wszystko powinno się układać i bez najmniejszych problemów rozwiążesz różne problemy, które ostatnio zaprzątały ci głowę. Masz teraz czas aby uporządkować swoje relacje osobiste.

Miłość
To jest czas, kiedy musisz postawić pewne sprawy na ostrzu nóża, musisz uporządkować relacje z pewnymi osobami i zająć się swoim życiem uczuciowym, planety szykują rewolucje ale w pozytywnym znaczeniu. Może zdecydujesz się na ślub? A może szykuje się powiększenie rodziny? Warto próbować coś zrobić ze swoim życiem.

Biznes i pieniądze
Zapragniesz zmian i to poważnych, jeśli jesteś czyimś pracownikiem to postanowisz pokazać mu, że jesteś wart więcej niż mu się wydaje, zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Warto walczyć o swoje i o poprawę swoich warunków życia.

Zdrowie
Mogą doskwierać ci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewykluczone są jakieś bóle wątroby lub jelit, a może wrzody żołądkowe? Wzbudzi to twój niepokój i zdecydujesz się pójść do lekarza. Zadbaj o zdrowie, póki jeszcze możesz i póki nie jest za późno. Lepiej dbać za wczasu niż potem leczyć poważne choroby z opóźnieniem.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 22
Szczęśliwy dzień: niedziela

W tym tygodniu pojawi się jakaś kwestia do ustalenia z twoim partnerem, która będzie ci spędzać sen z powiek i stanie się kością niezgody między wami. Jeśli masz siedzieć jak na szpilkach i denerwować się tym, co robi twój partner, lepiej zacznij z nim rozmawiać.

Miłość
Uczucia zawsze były i będą dla ciebie ważne, dlatego starasz się wyjaśniać wszelkie problemy na bieżąco, bo nie lubisz sytuacji niejasnych i niepewnych. Chcesz aby kwestie partnerstwa były jednoznacznie określone. Możliwe, że zrobiłeś coś, o co twój partner będzie mieć do ciebie pretensje.

Biznes i pieniądze:
Praca zejdzie na dalszy plan i będzie cię mało obchodzić. Pochłoną cię sprawy miłości, związku, partnerstwa, relacji międzyludzkich, a praca nie będzie zaprzątać ci głowy. Będziesz dokładnie wykonywać swoje obowiązki, ot tyle!

Zdrowie:
Może cię dopaść gorsze samopoczucie i rozdrażnienie, które wpłynie na twoje kontakty z innymi ludźmi. Nerwy i jeszcze raz nerwy nie są twoim sprzymierzeńcem, dlatego staraj się unikać stresów i sytuacji, które działają na twoją niekorzyść.

Szczęśliwe liczby: 5, 16, 28
Szczęśliwy dzień: piątek

Poczujesz smak zwycięstwa a to za sprawą pewnej sytuacji w pracy, która teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Jesteś osobą, która nie zapomina tak szybko i jesli kiedyś ktoś nie docenił twoich starań i umiejętności, to możliwe, że teraz odczuje na swojej skórze jak bardzo się pomylił.

Miłość
Jesteś dominującym typem partnera, wszystko musi być tak jak ty sobie zaplanujesz i nie tolerujesz sprzeciwu, trzeba przyznać, że ciężko jest z tobą wytrzymać i tolerować twoje władcze podejście do tematu związku. Ty nie lubisz partnerstwa i nie tym jest dla ciebie związek, ale walką o dominację.

Biznes i pieniądze
Pluton to planeta agresji i dominacji, więc w tym tygodniu tak też będziesz podchodził do kwestii biznesowych i zawodowych. Jeśli jesteś osobą pracującą na czyjś rachunek to może się zdarzyć, że nagle nieoczekiwanie wybuchniesz i postawisz jakąś kwestię zawodową na ostrzu noża. Żebyś potem nie żałował swojego zachowania.

Zdrowie
Uważaj na nerwy i trzymaj emocje na wodzy. W tym tygodniu możesz mieć skłonność do dominacji i ostrych reakcji na różne sytuacje w życiu, a tym samym mogą pojawić się problemy ze snem i z psychiką. Uważaj na układ kostno-stawowy.

Szczęśliwe liczby: 34, 37, 41
Szczęśliwy dzień: sobota

W tym tygodniu Pluton zawładnie twoimi emocjami, będziesz agresywnie i bojowo nastawiony do nowych ludzi, do znajomych, do pracy, wszystko będzie ci przeszkadzać, drażnić cię, irytować, działać ci na nerwy i źle wpływać na twoją psychikę, jesteś osobą rozdrażnioną, bo planety przyszykowały ci dosyć drażniącą kwadraturę która będzie powodowała w tobie podenerwowanie.

Miłość
Zaborczość i zazdrość, dosyć u ciebie silna teraz przybierze ogromne rozmiary, będziesz niesłychanie zaborczą osobą i zaczniesz ograniczać wolność twojego partnera. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę i twój partner ma chodzic jak w zegarku, specjalnie dla ciebie. Trudno sprostać twoim wymaganiom a teraz staniesz się po prostu nie do zniesienia.

Biznes i pieniądze
Możesz zrobić coś, co spowoduje, że napytasz sobie biedy. Nie narażaj się na zwolnienie i nie rób sobie wrogów w pracy, bo nie warto. Jeśli masz jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia to teraz jest szansa aby pokazać się szefowi z jak najlepszej strony. Zamiast uciekać od odpowiedzialności i zrzucac pracę na innych, pokaż się z jak najlepszej strony innym osobom.

Zdrowie
Przede wszystkim panuj nad swoimi emocjami, bo teraz masz powody do przesady, jesteś osobą przesadnie emocjonalną i wrażliwą, wszystko bierzesz do siebie i wszystko traktujesz jak atak. To kłopotliwe dla ciebie, ale i dla twoich bliskich. Masz problem z okazywaniem emocji i wszystko tłamsisz w sobie, a to odbija sie przede wszystkim na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 3, 28, 31
Szczęśliwy dzień: czwartek

To będzie tydzień przemyśleń i analizowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i tym, do czego dążysz. Jeśli jesteś osobą samotną i postawiłeś na karierę i rozwój zawodowy, to możliwe, że nagle zapragniesz dziecka i stwierdzisz, że w rodzina tkwi prawdziwa siła.

Miłość:
Zawsze wolność i niezależność były dla ciebie najważniejszymi wartościami w życiu i nagle poczujesz, że już tego tak bardzo nie potrzebujesz. To jest czas, w którym pragniesz bliskości i prawdziwej więzi z partnerem, założenia rodziny i posmakowania smaku macierzyństwa. Pragniesz miłości idealnej i przede wszystkim długotrwałej, a taką trudno znaleźć.

Praca:
Pracujesz teraz nad pewnym projektem, od którego wiele zależy. Poświęcasz temu wiele uwagi i zamierasz nawet wyrabiać nadgodziny, aby tylko zrealizować to o czym marzysz. Być może od tego zależy awans w twojej firmie lub zakładasz własny biznes i czekasz aż wypali, wszystko to jest dla ciebie bardzo ważne i na tym skupiasz całą swoją uwagę.

Zdrowie:
Ten tydzień nie powinien przynieść większych niespodzianek związanych ze zdrowiem, jedynie cera może nie być taka jak powinna. Może pojawić się trądzik, jakieś uczulenie lub podrażnienie skóry spowodowane twardą wodą lub alergią na mydło lub kosmetyk stosowany na twarz.

szczęśliwe liczby: 15, 28, 31
szczęśliwy dzień: piątek

Aura tygodnia skłania do przemyśleń, jesteś osobą bardzo zamknietą w sobie a teraz ta cecha się pogłębi. Staniesz się bardzo zamknięty i nieufny wobec świata, a ludzie wokół będą cię drażnić i działać ci na nerwy. Nie warto zamykać się przed otoczeniem.

Miłość
Ten czas zwiastuje samotność, oczywiście nie masz się czym martwić, bo nie będzie to trwało długo, ale jesteś wrażliwszy bardziej niż można się tego było po tobie spodziewać. Wszystko bierzesz do siebie i reagujesz mocniej niż zazwyczaj, dlatego partner może cię łatwo zranić.

Biznes i pieniądze
Jesteś osobą ambitną i tak będzie tym razem, chcesz aby wszyscy znali cię od tej dobrej strony, a nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak potrzegany jesteś przez otoczenie i ludzi w pracy, każdy uważa cię za pracownika godnego naśladowania, a ty za wszelką cenę starasz się pokazać z jeszcze lepszej strony.

Zdrowie
Uran spowoduje dziwne reakcje twojego organizmu, możesz cierpieć na ogromne migreny i bóle głowy, a także bezsenność, która będzie dla ciebie nowością, bo do tej pory nigdy nie miałeś problemów ze snem. Warto sięgnąć po delikaktne środki ułatwiające zasypianie.

Szczęśliwe liczby: 2, 25, 37
Szczęśliwy dzień: wtorek

Nie w głowie ci będą obowiązki i praca. W tym tygodniu zapragniesz oddać się miłości i lenistwu. Zapragniesz siedzieć w domu, odpoczywać, słuchać muzyki, czytać i wygrzewać się pod kocem. Jesteś Panno, przepracowana i odczujesz to w tym tygodniu.

Miłość:
Zaleje Cię fala uczuć do ukochanej osoby. Będziesz tęsknić i okazywać uczucia na każdym kroku i Twoim największym marzeniem będzie powrót z pracy do domu i padnięcie sobie w objęcia. Teraz potrzebujesz głównie miłości i bliskości. Jeśli masz drugą połówkę to ten tydzień będzie dla niej, a jeśli nadal kogoś szukasz to możesz odczuwać niedosyt i pragnienie żeby pokochać i być kochanym.

Praca i pieniądze:
Możesz nie wyrabiać się z obowiązkami, zamiast pracować będziesz marzył i bujał w obłokach, a praca nie wykona się sama, chcesz uciec od zimy i zaszyć się w domu aby przeczekać ten trudny czas. Nie da się ukryć, że dopada cię chyba wiosenne przesilenie. Najchętniej nie wychodziłbyś z łóżka, możesz mieć problemy z punktualnością i dokładnością.

Zdrowie:
Marazm, senność, niskie ciśnienie, bóle stóp i kręgosłupa spowodują, że zapragniesz odpocząć od pracy, niewykluczone, że dostaniesz zwolnienie, bo planety zamiast pracy pokazują wylegiwanie się w łóżku. Odpoczywaj i oddaj się marzeniom, zawsze jesteś taki porządny i punktualny, raz w roku możesz sobie pozwolić.

szczęśliwe Liczby: 30, 36, 44
szczęśliwy dzień: sobota

Jesteś osobą ambitną i nie lubisz tracić czasu, a teraz nadaży się okazja, aby zadbać o swoją przyszłość i wspiąć się na wyższe stanowisko, o czym skrycie marzyłeś. Ale zaczniesz się zastanawiać i rozważać wszelkie za i przeciw.

Miłość:
Zazwyczaj jesteś osobą zazdrosną, ale opanowaną, wiele musi się zdarzyć abyś pokazał swoją zaborczość. Tym razem nie wytrzymasz i pokażesz, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. A flirtów za twoimi plecami nie będziesz tolerować. Kiedy trzeba potrafisz być zaskakująco stanowczy.

Biznes i pieniądze:
To jest czas, w którym możesz odczuwać niezadowolenie z kwestii finansowych. Istnieją szanse że przestanie ci odpowiadać twoja praca i zarobki, które wydają ci się nie wystarczające. Jesteś ambitną osobą i lubisz kiedy twoja praca jest doceniana. Nie chcesz być daleko w tyle za swoimi kolegami.

Zdrowie:
Zaczniesz teraz przeżywać wszystko mocniej niż zazwyczaj. Musisz pomyśleć o swoim komforcie psychicznym i dać odpocząć swoim nerwom. Pomyśl o wszystkim obiektywnie i przestań zamartwiać się na zapas. Bardzo źle znosisz stresujące sytuacje, wszystko odbija się niekorzystnie na twoim zdrowiu.

Szczęśliwe liczby: 2, 12, 27
Szczęśliwy dzień: wtorek

Najbliższe dni upłyną pod znakiem konfliktów z partnerem, co prawda konflikty i kłótnie są ostatnią rzeczą na jaką masz ochotę, ale nie uda się rozwiązać pewnych kwestii pomiedzy wami bez utarczek słownych i awantur. To kwestie relacji z partnerem będą tym, co zdominuje ten tydzień.

Miłość:
Raczej nie będą to miłe dni, wręcz przeciwnie, osoba, którą dażyłeś zaufaniem nagle odwróci się od ciebie i zrobi coś, o co nigdy byś jej nie podejrzewał. Wzbudzi to twoją nieufność i zmieni nastawienie do kogoś, kogo darzyłeś szacunkiem.

Biznes i pieniądze:
W pracy nadmiar obowiązków, ale dasz sobie z nimi radę, ze wszystkim się uporasz i podołasz obowiązkom. Szykuje się nowy projekt i co za tym idzie, nowe obowiązki, ale dasz radę i ze wszsytkim poradzisz sobie bez problemów.

Zdrowie:
Pomyśl o problemach ze stawami, teraz możesz odczuwać ból kręgosłupa i barków. Potrzebny ci masaż tych części ciała i pamietaj aby dbać o stopy, możesz czuć się przepracowany i zmęczony, ogólnie twoje samopoczucie pogorszy się.

Szczęśliwe liczby: 23, 26, 34
Szczęśliwy dzień: piątek

Za sprawą układu gwiazd, poczujesz że wszystko zależy od ciebie i wszystko leży w twoich rękach. Musisz starać się nie przesadzać z brawurą i odwagą, bo teraz masz skłonnośc do przesady i do robienia rzeczy absurdalnych i dziwacznych, tylko dlatego że Mars dodaje ci odwagi i waleczności i każe ci się rozpychać łokciami w życiu.

Miłość:
Mars obudzi w tobie zazdrość, już dawno nie czułeś tego ukłucia w sercu, które nie daje ci spokoju i każe ci walczyć o ukochaną osobę, tak będzie tym razem. Szykuje się ktoś, kto nie pozwoli ci spać spokojnie i zechce zburzyć waszą miłosną sielankę. Nie trać swojej miłości z oczu i trzymaj rękę na pulsie.

Biznes i pieniądze:
Mars zachęci cię do większej aktywności i chęci wziecia sprawy w swoje ręce. Pod wpływem tej planety staniesz się odważniejszy i zawalczysz o pieniądze dla siebie. Czeka cię aktywny tydzień pod względem zawodowym i nowe wyzwania na horyzoncie.

Zdrowie:
Powinieneś pomyśleć o ruchu. Mars spowoduje że nabierzesz energii i nie będziesz myśleć o samotnym siedzeniu przed telewizorem, nie będziesz mieć na to ochoty. Raczej odezwie się w tobie duch rywalizacji.

Szczęśliwe liczby: 26, 35, 41
Szczęśliwy dzień: środa

W tym tygodniu będziesz uwodzić wszystkich wokół a to za sprawą Słońca w znaku Ryb. Niezwykły urok i wdzięk spowodują szybsze bicie serca osób, z którymi pracujesz. Wenus ci sprzyja i powoduje, że stajesz się przyjemniejsza, milsza, sympatyczniejsza dla otoczenia i zjednuje ci wielu ludzi.

Miłość:
Jesteś teraz, droga Panno skłonna do flirtu i z chęcią zawierasz nowe znajomości. Jeśli jesteś singlem to w tym tygodniu masz szansę poznać kogoś ciekawego, kto oszaleje na twoim punkcie, a jeśli pozostajesz w stałym związku to partner popatrzy na ciebie inaczej, obudzisz w nim dawne żądze!

Praca i pieniądze:
Wenus sprzyja także finansom, jeśli prowadzisz własną firmę to możliwe są nowe perspektywy i możliwości dla twojego biznesu, a jeśli pracujesz dla kogoś to szef może dać ci możliwość zarobku. Czy spodziewasz się premii lub dodatkowych profitów? Warto mieć to na uwadze biorąc na siebie nowe obowiązki.

Zdrowie:
Tylko krążenie może nie być takie jak powinno. Jeśli marzną ci stopy i ręce, wiecznie jest ci zimno lub cierpisz na choroby krążenia to warto coś z tym zrobić. Pamiętaj, że czasem warto zacząć od ruchu.

szczęśliwe liczby: 1, 10, 21
szczęśliwy dzień: sobota

Twój partner zacznie się od ciebie oddalać, a to wzbudzi twoje podejrzenia, zaczniesz sprawdzać, węszyć, szukać dowodów domniemanej zdrady i zamartwiać się na zapas. Aura tego tygodnia sprzyja stanom depresyjnym i chwiejności emocjonalnej. Lepiej się jej nie poddawać.

Miłość:
Przestań tak wrogo patrzeć na swojego partnera, w twoim życiu jest tak, że często miłość przeplata się z nienawiścią, a powinieneś z większą otwartością i życzliwością patrzeć na osobę, którą kochasz, uwierz w nią, bo nie każdy oszukuje i zdradza, są ludzie uczciwi.

Praca:
Twoje nastawienie do pracy jest bardzo roszczeniowe, chcesz zarabiać sporo pieniędzy, ale czujesz, że twoja praca nie jest doceniana, to tyczy się tego, jeśli pracujesz w firmie, a jeśli jest to praca na zasadzie własnej działalności to stwierdzisz, że zarabiasz zbyt mało i zaczniesz zastanawiać się co zrobić, żeby polepszyć dochody firmy.

Zdrowie:
Żyjesz w wiecznym biegu i odbija się to na twoim zdrowiu, musisz zadbać o wyciszenie i komfort wewnętrzny, znajdź czas na odpoczynek, zregeneruj siły.

szczęśliwe liczby: 23, 45, 48
szczęśliwy dzień: niedziela

Ten tydzień będzie udany, a to za sprawą powodzenia pewnego przedsięwziecia, które uda ci się zrealizować w szybszym tempie niż przypuszczałeś. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś osobą, to teraz masz realne szanse zdobyć obiekt swoich westchień. To jest czas zwyciężania i pokonywania trudności.

Miłość:
Jeśli ktoś wpadł ci w oko, to teraz będzie ci okazywać swoje zainteresowanie i na pewno da ci odczuć, że ma ochotę zacieśnić z tobą znajomość. Jeśli jesteś osobą samotną to trzeba przyznać, że na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Masz teraz w sobie to "coś" i silnie działasz na płeć przeciwną.

Biznes i pieniądze:
Masz teraz szczęście do pieniędzy, fortuna ci sprzyja. Los się do ciebie uśmiechnie, bo jesteś osobą przebojową i zazwyczaj odważną, poza tym lubisz ryzyko finansowe i nie boisz się stracić. To przydatna cecha w biznesie. Teraz możesz śmiało podejmować się nowych zadań i iść do przodu, bo planety sprzyjają miłości jak i finansom.

Zdrowie:
Uważaj, bo Wenus sprzyja tyciu, możesz mieć apetyt jak nigdy lub zostać zaproszony na przyjęcie, na którym najesz się do syta. Wenus niestety powoduje, że nagle nabieramy wielkiej ochoty na słodycze i ślepo dogadzamy swoim zmysłom, a to jest zgudne dla sylwetki.

Szczęśliwe liczby: 24, 28, 34
Szczęśliwy dzień: wtorek

To będzie tydzień przemyśleń i analizowania, zaczniesz zastanawiać się nad swoim życiem i tym, do czego dążysz. Jeśli jesteś osobą samotną i postawiłeś na karierę i rozwój zawodowy, to możliwe, że nagle zapragniesz dziecka i stwierdzisz, że w rodzina tkwi prawdziwa siła.

Miłość:
Zawsze wolność i niezależność były dla ciebie najważniejszymi wartościami w życiu i nagle poczujesz, że już tego tak bardzo nie potrzebujesz. To jest czas, w którym pragniesz bliskości i prawdziwej więzi z partnerem, założenia rodziny i posmakowania smaku macierzyństwa. Pragniesz miłości idealnej i przede wszystkim długotrwałej, a taką trudno znaleźć.

Praca:
Pracujesz teraz nad pewnym projektem, od którego wiele zależy. Poświęcasz temu wiele uwagi i zamierasz nawet wyrabiać nadgodziny, aby tylko zrealizować to o czym marzysz. Być może od tego zależy awans w twojej firmie lub zakładasz własny biznes i czekasz aż wypali, wszystko to jest dla ciebie bardzo ważne i na tym skupiasz całą swoją uwagę.

Zdrowie:
Ten tydzień nie powinien przynieść większych niespodzianek związanych ze zdrowiem, jedynie cera może nie być taka jak powinna. Może pojawić się trądzik, jakieś uczulenie lub podrażnienie skóry spowodowane twardą wodą lub alergią na mydło lub kosmetyk stosowany na twarz.

szczęśliwe liczby: 15, 28, 31
szczęśliwy dzień: piątek

Ogólna prognoza:
Będziesz w nastroju do podróży, zamiast pracować to ty będziesz marzyć o odległych lądach i dalekich krainach, pragniesz czegoś innego i nowego, może nawet weźmiesz urlop? To nie jest wykluczone! W pracy czeka cię prawdziwe zamieszanie.
Miłość:
Nie będziesz cieszyć się szarością za oknem. Twoją ulubioną porą roku jest lato i nie zamierzasz z niego rezygnować, zapragniesz gdzieś wyjechać i to najlepiej z ukochaną osobą przy boku. Jeśli masz kogoś takiego to spróbuj go namówić na romantyczny wypad za granicę lub choćby wyjazd na weekend. A jeśli jesteś, Panno, samotna to nastaw się na poznanie kogoś z dala od domu, planety Cię wspierają.

Praca i pieniądze:
Będziesz mieć skłonność do wydawania pieniędzy i folgowania swoim przyjemnościom! Zanim wydasz wszystkie oszczędności zastanów się czy nie warto zostawić czegoś na czarną godzinę... Pieniądze wyjątkowo się ciebie nie trzymają, a teraz masz do ich wydawania łatwą rękę. W pracy ktoś będzie Cię irytował, koleżanka zamiast pracować będzie tylko plotkować i knuć intrygi, zwrócisz jej uwagę.

Zdrowie:
Pij dużo płynów, najlepiej wody mineralnej, bo nerki kolejny raz dadzą o sobie znać. Filtruj organizm i to najlepiej płynami bez gazu, takie najlepiej działają na układ moczowy, uważaj żebyś tych nerek nie przeziębiła!

liczby: 5, 12, 44
dzień: poniedziałek

Najbliższe dni będą sprzyjały rozwijaniu talentów i poszerzaniu horyzontów. Zapragniesz zdobyć nowe doświadczenia i zechcesz poznawać ludzi, którzy pomogą ci odkryć nowe talenty. Jesteś osobą twórczą i kreatywną, więc potrzebujesz zajęć, które pozwolą ci pozbyć się emocji. Nowi ludzie obudzą nowe możliwości.

Miłość
Neptun zachęci cię do snucia wielkich wizji miłosnych, jeśli jesteś w związku to bedzie to czas idealizowania partnera i przypisywania mu cech, których wcale nie posiada, ale też przymykania oczu na pewne jego grzeszki. A jeśli szukasz kogoś, to uważaj bo możesz trafić na człowieka, który będzie cię wykorzystywał.

Biznes i pieniądze
Siła Neptuna powoduje zamęt i w kwestiach finansowych możesz narazić się na pomyłki i rozczarowania. Jeśli jesteś osobą pracującą dla jakiejś firmy to lepiej nie wychylaj się za bardzo zza biurka i zajmij się swoimi sprawami.

Zdrowie
Neptun to tajemnicza planeta która może namieszać w twoim życiu, możesz zachorować na jakieś dziwne schorzenia lub uzależnić się od leków, które ci nie służą i potem żałować zażycia pierwszej tabletki. Masz teraz czas na relaks, więc lepiej wykorzystaj go dobrze.

Szczęśliwe liczby: 23, 29, 35
Szczęśliwy dzień: niedziela

Planety zapowiadają miłe i pełne uroku dni, teraz masz szczęście do ludzi i pieniędzy, a gwiazdy ci sprzyjają i starają się pogłębiać i poszerzać twoje relacje towarzyskie. Wszystko powinno się układać i bez najmniejszych problemów rozwiążesz różne problemy, które ostatnio zaprzątały ci głowę. Masz teraz czas aby uporządkować swoje relacje osobiste.

Miłość
To jest czas, kiedy musisz postawić pewne sprawy na ostrzu nóża, musisz uporządkować relacje z pewnymi osobami i zająć się swoim życiem uczuciowym, planety szykują rewolucje ale w pozytywnym znaczeniu. Może zdecydujesz się na ślub? A może szykuje się powiększenie rodziny? Warto próbować coś zrobić ze swoim życiem.

Biznes i pieniądze
Zapragniesz zmian i to poważnych, jeśli jesteś czyimś pracownikiem to postanowisz pokazać mu, że jesteś wart więcej niż mu się wydaje, zapragniesz pokazać się z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Warto walczyć o swoje i o poprawę swoich warunków życia.

Zdrowie
Mogą doskwierać ci dolegliwości ze strony układu pokarmowego, niewykluczone są jakieś bóle wątroby lub jelit, a może wrzody żołądkowe? Wzbudzi to twój niepokój i zdecydujesz się pójść do lekarza. Zadbaj o zdrowie, póki jeszcze możesz i póki nie jest za późno. Lepiej dbać za wczasu niż potem leczyć poważne choroby z opóźnieniem.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 22
Szczęśliwy dzień: niedziela

Polecane Artykuły

 • Znaki Zodiaku a seks
  Które znaki zodiaku najbardziej kochają seks?

  Zobacz dla których znaków zodiaku seks jest bardzo ważną częścią życia!    Niektóre znaki kochają seks tak bardzi że nie mogą się bez niego obyć nawet przez kilka dni, a inne nie poświęcają mu tyle uwagi, nie pozwalając aby zdominował ich życie.  Dlatego warto mieć to na uwadze w kontekscie par i ich dopasowania zodiakalnego, które może ich zbliżyć do siebie lub stwarzać nieoczekiwane wyzwania.

 • Znaki Zodiaku Uzależnienia Nałogi
  Znaki zodiaku i nałogi - które znaki zodiaku mogą ulec uzależnieniom?

  Zobacz czy które znaki zodiaku są skłonne do nałogów.  Które gwiazdy sprzyjają uzależnieniom?  Większa skłonność do nałogów taki jak palenie papierosów, picie alkoholu, gier komputerowych czy innych uzależnień może być powiązana z konretnymi znakami zodiaku.  Porównajmy znaki zodiaku i ich skłonności do używek i innych nieporządanych dla zdrowia uzależnień.

 • Astrologia_czy_to_dziedzina_nauki
  Astrologia - dlaczego należy ją poznać żeby uwierzyć?

  Astrologia ma 5000 lat. Bo tyle minęło od czasu pierwszych (udokumentowanych) badań astrologicznych. Wspaniałym zjawiskiem jest astrologia, przede wszystkim głęboko może analizować ludzkie charaktery. Punktem wyjścia musi być założenie, że układ planet wpływa faktycznie na życie człowieka na Ziemi. Ale dlaczego mamy poddawać w wątpliwość sens nauki astrologicznej?

 • Rytual na seks weekend
  Rytuał na noc pełną seksu

  Jeśli masz ochotę na miłosne igraszki i noc pełną seksu to napewno warto zadbać o odpowiednią atmosferę i niezbędne afrodyzjaki. Pamietaj, że noc pełna seksu to przede wszystkim odpowiednia atmosfera i budowanie tej atmosfery.  Sprowadź ten rytuał i zobacz jak można fajnie rozpocząć weekend!

 • Dziecko_znak_zodiaku_cechy
  Dziecięcy zodiak - czyli dzieci a znaki zodiaku

  Spod jakiego znaku jest Twoje dziecko? Czy cechy powiązane ze znakami zodiaku uzewnętrzniają się też u dzieci?  Sprawdź, które cechy mogą być widoczne juz w piewszym etapie życia dziecka i na co należy zwrócić uwagę.

 • Znaczenie numeru telefonu w numerologii
  Numer Twojego telefonu w numerologii

  Numerologia a numer twojego telefonu – dowiedz się czy jest szczęśliwy. Czy wiesz, że numer twojego telefonu może być dla ciebie szczęśliwy lub przeciwnie – liczby w nim zawarte mogą źle oddziaływać na twoje życie: kontakty z ludźmi, relacje towarzyskie i biznesowe oraz miłosne. 

 • Rytuał na szczęście w podróży

  W sezonie wakacyjnym intensywnie poszukujemy wycieczek krajowych i zagranicznych, patrząc na tropikalne kraje i ilość gwiazdek hotelu, w którym się zatrzymamy, przywiązujemy też wagę do ceny i terminu wyjazdu ale przede wszystkim chcemy narzeszcie porządnie wypocząć.

 • Ascendent_w_horoskopie_znaczenie
  Ascendent w horoskopie - znaczenie w chwili urodzenia.

  Ascendant w horoskopie astrologicznym, znany również jako wschodzące znaki zodiaku, to znak zodiaku znajdujący się na wschodnim horyzoncie w chwili urodzenia danej osoby. Jest to jedno z trzech najważniejszych elementów horoskopu, obok Słońca i Księżyca, i odgrywa bardzo ważną rolę w interpretacji osobowości i życiowego przeznaczenia.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.