Sprawdż swoją liczbę! W numerologii wszystko sprowadza się do pojedynczych cyfr. Aby wiedzieć jaką jesteś cyfrą i co to dla ciebie oznacza, musisz obliczyć w łatwy sposób swoją osobistą cyfrę - to pod właśnie jej wpływem jesteś.

Oblicz swoją liczbę numerologiczną i zobacz opis swojego charakteru:

W tym celu sprowadź swoją datę urodzenia do tylko jednej cyfry - jak poniżej:

Użyjmy przykładowej daty urodzenia: 11.07.1972

Liczymy od lewej to prawej: 1+1+0+7+1+9+7+2=28   

2+8=10
1+0=1

Osoba, która urodziła się 11.07.1972 jest więc Jedynką / liczbą 1!

Jedynka w numerologii jest osobą dominującą

Zawsze musi być pierwsza, zawsze najlepsza, zawsze musi zwyciężasz. Nie boi się współzawodnictwa, a wręcz przeciwnie - dąży do niego, lubi rywalizację a jej pewność siebie pomaga jej pokonywać konkurencję. Jedynka jest bardzo niezależna i uparta, doskonale wie czego chce i nikt nie może jej mówić, co ma robić, nie da sobie wejść na głowę. 

Jeżeli jesteś jedyn to w pracy jesteś osobą energiczną, poświęcającą się, dajesz z siebie wszystko, tryskasz pomysłami i jesteś nastawiona na ciężką pracę. Twoje ambicje czasem przerastają Twoje możliwości. Masz skłonność do przepracowywania się. W miłości jesteś gorąca i szalona, skłonna do ryzyka, czasem wchodzisz w związki z osobami, które kompletnie do Ciebie nie pasują. Niestety jesteś też samolubna, egoistyczna i wymagająca. Trudno sprostać Twoim wymaganiom. Masz bardzo duży temperament seksualny.

Jak należy postępować w kontaktach z Jedynką? 

Należy wziąć pod uwagę jej porywczość, emocjonalność i skupienie na sobie i swoich potrzebach. Jedynka nie przebiera w słowach, często może kogoś zranić, dotknąć bardzo boleśnie i zrazić do siebie. Potem, zupełnie nieświadoma tego, co zrobiła, będzie się starała przepraszać na swoje zachowanie i zapomnieć o wszystkim, co złe. Takie są Jedynki, najpierw mówią, potem myślą. Ale nie mają złych intencji, są szczere aż do bólu, bezpośrednie i prawdomówne.

Z regóły nigdy nie zmyślają, nie oszukują, nie knują, ich życie to otwarta księga. Dlatego należy przymknąć oko na ich wyskoki i awanturniczość, bo z czasem stają się milsze, a o konfliktach zapominają, nie kryją w sobie złości i urazy, a że robi na nas wrażenie ich śmiałość i przebojowość to zapominamy o ich wadach. Możemy na Jedynki zawsze liczyć, obronią najlepszego przyjaciela, wstawią się za słabszym i pomogą w potrzebie.

 • cechy pozytywne: szczodrość, energia, upór, optymizm, odwaga
 • cechy negatywne: waleczność, kłótliwość, emocjonalność, lekkomyślność
 • najlepsi partnerzy: 3, 5, 7, 1
 • najgorsi partnerzy: 2, 4, 6

Dwójka w numerologii ( także 11 ) - jesteś osobą szalenie wrażliwą i empatyczną.

Litujesz się nad każdą zranioną istotą, bardzo przejmujesz się krzywdą zwierząt, dzieci, ludzi chorych. Chcesz żyć ze wszystkimi w harmonii i nie znosisz się kłócić. Nie dla Ciebie rywalizacja i wyścigi, wolisz zrezygnować i odpuścić niż walczyć. Jeśli coś idzie nie po Twojej myśli wpadasz w depresję i chowasz się w sobie. W pracy jesteś osobą która lubi współpracować w grupie, dobrze czujesz się wśród ludzi, którzy razem coś tworzą.

Masz talenty artystyczne i powinnaś swoje życie związać z zawodem, w którym możesz pokazać swoje możliwości. W miłości jesteś typem wiernym, szlachetnym, dobrodusznym, idealizującym swój obiekt westchnień. Jesteś bardzo opiekuńcza i poświęcająca się, gotowa wybaczyć wszystko. To nie jest dobre, czasem pomyśl też o sobie i swoich potrzebach.

W kontaktach z Dwójką należy uważać na jej przewrażliwienie. Raz zraniona może nigdy nie wybaczyć. Sama stara się być dla wszystkich miła i nie znosi konfliktów, a już szczególnie w pracy... stawia na zrozumienie i przyjemną atmosferę, nie chce i nie potrafi się kłócić. Dlatego w bliskiej relacji z Dwójką zalecana jest delikatność i subtelność, bo Dwójka bardzo zwraca uwagę na te cechy. Nie znosi chamstwa i brutalności, a także ludzi głośnych i krzykliwych. Ceni sobie spokój i opanowanie.

Jeśli raz się do kogoś zrazi, trudno będzie ją przekonać, w takich sytuacjach Dwójki zamykają się w sobie i stają się małomówne. Dlatego lepiej utrzymywać z nią dobre kontakty i obchodzić się z jak największą delikatnością. Dwójka zwraca też uwagę na wygląd zewnętrzny i urodę, lubi otaczać się osobami ładnymi i eleganckimi, przebywać we wnętrzach stylowych i robiących dobre wrażenie, a także kupować przedmioty piękne, drogie i kryjące w sobie historię, uwielbia antyki.

 • cechy pozytywne: wrażliwość, subtelność, opiekuńczość, życzliwość
 • cechy negatywne: wycofanie, nieśmiałość, przesadny sentymentalizm
 • najlepsi partnerzy: 4, 6, 8, 2
 • najgorsi partnerzy: 1, 3, 5, 7

Trójka w numerologii - jesteś niesłychanie niezależną osobą

Musisz czuć, że jesteś wolna, nic nie może Cię ograniczać, tłamsić, stopować. Uwielbiasz podróże i poznawanie nowych ludzi, nowe znajomości dodają Ci skrzydeł. Tylko wtedy czujesz, że żyjesz i Twoje życie ma sens. Jesteś osobą inteligentną, wszechstronną i elokwentną. Najprawdopodobniej dużo czytasz i uwielbiasz się uczyć nowych rzeczy.

Nawet po skończeniu szkoły lubisz się dokształcać. W pracy sprawdzasz się najlepiej w wolnych zawodach, np. dziennikarza, redaktora, reportera, aktora. Nie znosisz pracy nudnej i tych samych, codziennych obowiązków. W miłości lubisz zmiany, nie oznacza to, że nie potrafisz dochować wierności, ale uważasz, że niewinny flirt od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodził. Twój partner musi Cię zaskakiwać, stymulować intelektualnie i wspierać na każdym polu działania.

W kontaktach z Trójką należy uważać na to, co się mówi, bo Trójki lubią plotki i często naginają fakty i ubarwiają rzeczywistość. Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się Trójka to lepiej nie opowiadać jej o swoim życiu prywatnym i nie zwierzać się z największych tajemnic, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Trójka to „wypapla". Jeśli podoba Cii się osoba spod Trójki to musisz postawić na intelekt, ona interesuje się tylko mądrymi, wszechstronnymi, ciekawymi ludźmi, nie przepada natomiast za nudnymi, mdłymi i małomównymi osobami.

Z Trójką porozmawiasz na każdy temat, jeśli świetnie poinformowana. Chętnie wybierze się z tobą do kina, na festiwal, koncert, do kawiarni, pubu, lubi miejsca, gdzie jest wielu ludzi, a stroni od muzeów, nudnych spacerów w parku i posiedzeniach w czterech ścianach. Trójka lubi kiedy coś się dzieje! Nie możesz brać do siebie wszystkiego, co mówi Trójka, lepiej podziel to przez dziesięć. Ten typ mówi i flirtuje, bo lubi, ale nie zawsze należy to traktować serio, bo Trójka nagminnie mija się z prawdą.

 • cechy pozytywne: inteligencja, wszechstronność, szczodrość, bezpośredniość
 • cechy negatywne: powierzchowność, lekkomyślność
 • najlepsi partnerzy: 1, 3, 5, 7, 9
 • najgorsi partnerzy: 2, 4, 6, 8

Czwórka w numerologii -  (także liczba 22) jesteś prawdziwym wulkanem emocji

Gotowa wybuchnąć w każdej chwili! Z jednej strony jesteś rozsądna i uporządkowana, ale w środku skłonna do największych szaleństw. Potrafisz pracować nad czymś bardzo długo, by potem to zniszczyć, jesteś osobą, która często musi zaczynać wszystko od nowa.

W miłości potrafisz zatracić się całkowicie, zakochujesz się bardzo szybko, zdobywasz swoją miłość i nagle, kiedy wszystko zmierza w dobrym kierunku, Ty rezygnujesz, odwracasz się i zmieniasz zdanie. Jesteś, droga Czwórko, kompletnie nieprzewidywalna, nikt nie wie, co nagle wpadnie Ci do głowy i co wywróci Twoje życie do góry nogami. Tego nie wiesz nawet Ty sama. Dlatego ciężko jest z Tobą wytrzymać, bardzo często Czwórki żyją samotnie i nie narzekają sobie na tę samotność, przeciwnie - lubią życie w pojedynkę!

W kontaktach z Czwórką należy szanować jej niezależność i wolność. Czwórka nie zniesie ograniczeń i nakazów. Lubi żyć po swojemu i w sposób w jaki jej się podoba i jaki jej odpowiada. Dlatego nie próbuj przekonywać jej do swoich racji i poglądów, bo przytaknie, odwróci się i już nigdy więcej jej nie zobaczysz. Dlatego Czwórki mają problemy w pracy, ciężko im wykonywać polecenia kierownika i podporządkowywać się za wszelką cenę, dlatego też pracę często zmieniają.

Jeśli chcesz zdobyć Czwórkę to lepiej uważaj, bo czeka Cię trudna droga do jej serca. Lubi czuć się adorowana, ale nie lubi osaczania, lubi komplementy, ale nie lubi przesady w okazywaniu uczuć. Ciężko jej dogodzić, to typ skomplikowany. Jeśli chcesz się do niej zbliżyć to rób to ostrożnie, bo Czwórka się wystraszy i ucieknie. A jeśli odsuniesz się zbyt mocno, to Czwórka, urażona, zniknie na zawsze. Nigdy nie wiadomo jak z nią postępować, jest nieobliczalna i kryje w sobie wiele tajemnic.

 • cechy pozytywne: niezależność, rozsądek, zorganizowanie
 • cechy negatywne: nieufność, zamknięcie się w sobie, nieobliczalność
 • najlepsi partnerzy: 2, 4, 6, 8
 • najgorsi partnerzy: 1, 3, 5, 7, 9

Piątka w numerologii -  jesteś typem analityka.

Uczucia są dla Ciebie ważne, ale nigdy nie chcesz oddać się całkowicie. Zatracenie się w miłości to coś, czego nie rozumiesz. Wszystko analizujesz, rozkładasz na czynniki pierwsze, zastanawiasz się nad swoimi odczuciami, emocjami, nazywasz je, zamiast po prostu żyć. Świetnie sprawdzasz się w rachunkowości, tam gdzie liczy się rozum i dokładna kalkulacja.

Nie nadajesz się na artystę i osobę, która nie planuje. Ty musisz mieć wszystko dokładnie ułożone, jesteś świetnie zorganizowana i niesłychanie przewidywalna. Twój rytm dnia zawsze wygląda tak samo, nie lubisz niespodzianek. W miłości boisz się otworzyć, zaufać i zniszczyć dotychczasowy ład i porządek, w którym żyłaś. Ale jeśli raz zaufasz to już na całe życie, w stałym związku można liczyć na Twoją wierność i stałość uczuć.

W kontaktach z numerologiczną Piątką zalecana jej ostrożność, bo Piątka pozornie oschła i twarda, w środku jest wrażliwa i delikatna. Jeśli myślisz, że Piątka ma lekceważący stosunek do innych to jesteś w błędzie. Ona wszystko widzi, czuje i nie zapomina. Należy też zwrócić uwagę na genialną intuicję każdej Piątki, trzeba przyznać, że mają dobre oko i od razu wyczuwają fałsz i obłudę, dlatego trudno je oszukać i nabrać, nie dadzą sobie wejść na głowę i sprowadzić na złą drogę.

Piątka ma grono wiernych przyjaciół i zrobi dla nich wiele, ale wykorzystywana być nie lubi i to należy uszanować, w miłości nie toleruje zdrady i kłamstwa, nie jest to typ który wybacza wszelkie błędy i zawsze jest gotów oddać ostatnią koszulę. Piątka jest cierpliwa do czasu i trzeba się z tym liczyć. Potrafi wyłączyć emocje i podejść do czegoś tylko rozumowo, więc płaczem i prośbami nic u niej nie wskórasz. Jeśli chcesz mieć dobre kontakty z Piątką to bądź szczery, jasno się wyrażaj, nie owijaj w bawełnę i pokaż jej swoją lojalność i wierność, ona to doceni.

 • cechy pozytywne: zorganizowanie, lojalność, stałość, solidność, wierność
 • cechy negatywne: wycofanie, brak pewności siebie, pasywność
 • najlepsi partnerzy: 3, 5, 7, 9
 • najgorsi partnerzy: 2, 4, 6

Szóstka w numerologii (także 33) -  masz artystyczną duszę 

Wyjątkowy talent do mówienia, śpiewania i rozwiązywania sporów. Powinnaś być wykładowcą, piosenkarzem, mówcą, kimś kto musi mówić i przekonywać do swoich racji innych ludzi. Masz urok osobisty i dar zjednywania sobie ludzi, dlatego wokół Ciebie wiele jest osób Ci przychylnych. Jesteś lubiana, ceniona, szanowana, ludzie liczą się z Twoim zdaniem i podchodzą do Ciebie w sposób poważny.

W miłości jesteś typem obsesyjnie kochającym, masz skłonność do zazdrości i oplatania ukochanej osoby jak bluszcz. Chcesz przejąć całkowitą kontrolę nad życiem drugiego człowieka i często nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ciężko jest z Tobą wytrzymać. Musisz zrozumieć, że nikt nie chce być osaczany, tłamszony i kontrolowany. Każdy potrzebuje wolności i uszanowania jego indywidualności.

W kontaktach z Szóstką trzeba postawić na rozmowę. Szóstka lubi rozwiązywać spory słownie i stosując argumenty rzeczowe. Nie dla niej walka i potyczki słowne, docinki i przepychanki. To osoba, która lubi konkret w działaniu, czynach i biznesie. Jeśli masz jakiś problem to najlepiej z Szóstką porozmawiać i wszystko dokładnie wyjaśnić, Szóstka lubi czuć się potrzebna i doceniana. Dlatego też jest typem pracusia, który w pracy spędza więcej czasu niż w domu. Szóstka musi wiedzieć, że jest ważna, najważniejsza, jedyna w swoim rodzaju.

Ona musi wiedzieć, że nie ma sobie równych i za rogiem nie czai się konkurencja. Jeśli tylko zauważy, że nie jest jedyna to uciekaj ile sił w nogach, bo zazdrosna Szóstka zrobi ci z życia piekło. Nie lubisz kontroli i wtrącania się w Twoje sprawy? To nie wiąż się z Szóstką, bo ona na pewno nie da ci swobody. Jeśli lubisz mieć swoje życie i swoje sprawy, a małżeństwo nie jest dla ciebie to Szóstka będzie dla ciebie najgorszą partią.

 • cechy pozytywne: zdolności artystyczne, urok osobisty, życzliwość
 • cechy negatywne: zazdrość, obsesyjność, zaborczość, egoizm
 • najlepsi partnerzy: 2, 8, 9, 5
 • najgorsi partnerzy: 1, 5, 7

Siódemka w numerologii -  jesteś tajemniczą osobą

Niezależną i skłonną do samotności. Na zewnątrz możesz wydawać się pewna siebie i zdecydowana, a w środku zmagasz się z nieśmiałością i kompleksami. Trzeba przyznać, że Siódemki są wobec siebie bardzo krytyczne i skupiają się głównie na swoich wadach, nie dostrzegając zalet, jakie posiadają.

Tak naprawdę są to ludzie bardzo kochający, wierni, spokojni, opanowani i cierpliwi. Potrafią kochać miłością doskonałą, a ich partner powinien być dumny, że związał się z kimś tak dobrym i ciepłym. Wadą Siódemki może być nieumiejętność walki o swoje, wycofanie i brak praktycyzmu życiowego. Często też właśnie Siódemki mają skłonność do popadania w nałogi: alkoholizm, narkomanię, lekomanię. Jest to spowodowane częstym popadaniem w zły nastrój i depresję.

W kontaktach z Siódemką zalecana jest tolerancja dla jej zmiennych nastrojów, za którymi nie można czasem nadążyć. Jeśli masz za partnera Siódemkę to musisz przyzwyczaić się do wylewnych wyznań, bo potem usłyszeć wyrazy nienawiści. Takie są Siódemki, bardzo zmienne i niestałe, do tego dochodzi ich brak pewności siebie i liczne kompleksy, z którymi walczą, choć jeśli chodzi o sytuacje podbramkowe to potrafią walczyć o swoje i bardzo kategorycznie wyrazić własne zdanie.

Dlatego nastaw się na ciche dni w domu, by potem Twoja Siódemka znów doszła do siebie i była wyjątkowo miła i opiekuńcza. Siódemka ma skomplikowaną naturę i nigdy nie wiadomo co wyprowadzi ją z równowagi. Siódemka nigdy nie zdradza, nigdy nie działa zakulisowo, jeśli masz takiego partnera to jest to osoba stała, solidna, pomocna, uczynna i zawsze oddana najbliższej osobie, a jej humory i dąsy nie są problemem, przy tak uczciwym i oddanym partnerze można tolerować mniejsze wady. Doceniaj swoją Siódemkę i pocieszaj w trudnych chwilach, bo ona bardzo potrzebuje wsparcia i bliskości.

 • cechy pozytywne: cierpliwość, opanowanie, wrażliwość
 • cechy negatywne: nieśmiałość, brak pewności siebie, niezdecydowanie
 • najlepsi partnerzy: 1, 3, 5, 7, 9
 • najgorsi partnerzy: 2, 4, 6, 8

Ósemka w numerologii (także 44) - trzeba na Ciebie uważać.

Jesteś poważną osobą i należy Cię traktować z należytym szacunkiem. Bardzo ważne są dla Ciebie wartości materialne, a pieniądze czasem wygrywają z uczuciami. Masz żyłkę do interesów, potrafisz się targować i nie lubisz być oszukiwana i „nabijana w butelkę". Nie dasz się nikomu wykorzystać. Dlatego nie dla Ciebie są flirty i spotkania bez zobowiązań. Jeśli już się angażujesz to całym sercem i duszą, jak miłość to raz na zawsze i do grobowej deski.

Nie ma dla Ciebie połowicznych rozwiązań, lubisz jasne sytuacje i sensowne znajomości. Często zadajesz się z ludźmi, którzy mogą Ci się do czegoś przydać. Zwracasz uwagę na status społeczny, na powierzchowność i na urodę. Ale posiadasz pożądaną cechę - lojalność, nigdy nie zdradzisz i jeśli coś obiecujesz to zawsze dotrzymasz słowa. W praca jesteś nieoceniona, nie ma równych Tobie, dajesz z siebie wszystko i jesteś ceniona przez szefa.

W kontaktach z Ósemką wskazana jest skóra krokodyla. Wrażliwe i delikatne osoby źle się będą czuły w towarzystwie osoby zimnej i nieprzejednanej. Musisz uzbroić się w cierpliwość i tolerować skłonność do narzekania, krytyki i niezadowolenia. A trzeba przyznać, że numerologiczną Ósemkę trudno jest zadowolić, bo wszędzie widzi same wady i nic jej nie odpowiada. Wybór odpowiedniego prezentu graniczy z cudem, wszystko jest dla niej nie wystarczająco dobre, nieładne i nie spełnia jej oczekiwań.

Lepiej nie chodzić z nią na zakupy i nie doradzać, Ósemka nie lubi porad i pouczania, ona sama wie najlepiej czego oczekuje i co jej się podoba. Jeśli masz za przyjaciela Ósemkę, to nastaw się na szczerą krytykę z jego strony i prawdziwe słowa uznania. Jeśli chwali to szczerze, jeśli krytykuje to nie owija w bawełnę. Najlepiej być twardym i rzeczowym, aby kontakty z Trójką były udane i owocne.

 • cechy pozytywne: lojalność, solidność, stałość, zaradność
 • cechy negatywne: pamiętliwość, interesowność, powierzchowność
 • najlepsi partnerzy: 2, 4, 6, 8
 • najgorsi partnerzy: 1, 3, 5, 7

Dziewiątka w numerologii -  pewnie trudno Ci w to uwierzyć, ale jesteś osobą agresywną i przejawiającą inicjatywę w związkach i relacjach międzyludzkich.

Masz skłonność do decydowania za innych i kontrolowania ich życia, często zajmujesz się problemami innych ludzi, jakby przejmujesz na swoje barki ludzkie rozterki. Przejawia się to w tym, że wchodzisz w związki z osobami z trudną przeszłością, z osobami, które jeszcze nie zakończyły poprzednich relacji, z ludźmi, którzy potrzebują wsparcia i opieki i Ty im tę opiekę oferujesz.

Nie dziw się więc nie przyciągasz do siebie same niedorajdy życiowe i nieudaczników, którym musisz pomóc. Taka jesteś, taki masz charakter, ale zdaj sobie sprawę z tego, że zatracając się w problemach innych ludzi, zapominasz o swoich, w ten sposób tracisz siebie i swoje „ja".

Jeśli chcesz umieć postępować z Dziewiątką to nastaw się na trudności. Dziewiątka to typ agresywny, choć jest bardzo opanowaną i spokojną osobą, to jeśli przesadzisz, możesz się narazić na nieprzyjemności. Dziewiątka, podobnie jak Szóstka lubi mieć nad wszystkim kontrolę i trzymać rękę na pulsie. To typ stratega, wszystko musi mieć zaplanowane i uporządkowane. Nie lubi niespodzianek, Dziewiątka to liczba końca, a więc nosi na barkach ciężary z przeszłości.

Dziewiątka jest sentymentalna i lubi wracać do minionych zdarzeń, ludzi, których wcześniej znała i ciężko jej przerwać minione relacje. Jeśli chcesz zdobyć Dziewiątkę to poproś ją o pomoc w jakiejś sprawie, chętnie służy radą i lubi czuć się potrzebna. Dziewiątka lubi dominować i najlepszym partnerem będzie dla niej człowiek pasywny, któremu nie zależy na władzy, który jest tolerancyjny i skłonny do łagodzenia konfliktów, w przypadku natrafienia na drugą taką samą osobę, możliwe są tarcia i potyczki słowne a nawet jawna walka partnerów o władzę w związku.

 • cechy pozytywne: odwaga, życzliwość, pewność siebie, przedsiębiorczość
 • cechy negatywne: chwiejność, uleganie wpływom, niestałość
 • najlepsi partnerzy: 1, 3, 5, 7
 • najgorsi partnerzy: 4, 6, 8, 9

 

 

Polecane Artykuły

 • Dobry czy zły szef manager a znak zodiak
  Horoskop dla szefów i ich pracowników

   Warto wiedzieć spod jakiego znaku jest twój szef, aby znać jego charakter i usposobienie. Być może jest to jeden z najbardziej szczegółowych i dokładnych przedstawicieli zodiaku. Sprawdź czy twój szef to kumpel do każdej rozmowy czy wymagający chłodny i pamiętliwy zwierzchnik.  Dobry szef czy zły szef według znaku zodiaku?

 • Znak_zodiaku_rodzice
  Znaki zodiaku jako rodzice - sprawdź jakim jesteś lub będziesz rodzicem.

  Jakimi rodzicami są poszczególne znaki zodiaku? Zobacz, jak poszczególne znaki zodiaku sprawdzają się jako rodzic.  Wychowanie dziecka to poważna sprawa i tutaj nie poddajemy wątpliwości że każdy rodzic chciałby jak najlpiej dla swoich pociech.  Ale czy znaki zodiaku mogą mieć wpływ wychowanie dziecka, relacje i wartości przekazywane swojemu dziecku?

 • Talent_dziecka_znaki-zodiaku
  Talenty Twojego dziecka według znaku zodiaku

  Jakie talenty będzie posiadało lub posiada twoje dziecko? Jakie zdolności w nim drzemią? Odkryj coś czego może nie wiedziałeś lub porównaj własne obserwacje z tym co pochodzi z atrologii.

 • Liczby_mistrzowskie_11_22_33_44_w_numerologii
  Liczby mistrzowskie w numerologii - jak obliczyć, znaczenie, wady i zalety.

  Liczby mistrzowskie w numerologii to specjalne liczby, które są uważane za szczególnie potężne i mają głębsze znaczenie niż inne liczby. Tymi liczbami są: 11, 22 i 33. Niektórzy numerolodzy również uwzględniają 44, 55 itd., ale te trzy są najbardziej powszechne i najbardziej uznane.Sumując swoją datę urodzenia zawsze otrzymujesz jedną cyfrę, jednak istnieje kilka wyjątków.

 • Rozrywka_znakow_zodiaku
  Wolny czas i rozrywka znaków zodiaku

  Każdy z nas za rozrywkę uważa coś innego, jeden świetnie się czuje na koncertach, drugi w domu na fotelu, popijając herbatę. Każdy znak zodiaku ma swoje preferencje i upodobania. Zobacz, co twój znak mówi o tobie.

 • Szczerosc_znaki_zodiaku
  Szczerość a znaki zodiaku - które są bardziej i mniej szczere?

  Które znaki zodiaku są najszczersze? Zobacz komu można zaufać!  Czy data urodzenia - czyli znak zodiaku - może mieć wpływ na szczerość.  Astrolodzy nie mają wątpliwości, że niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonne do szczerości, a inne mniej.  Sprawdź kto jest w gronie osób, którym warto zaufać.  

 • Jak dobierać pracowników?

  Jeśli prowadzisz nabór na pracowików do swojej firmy i chcesz sprawdzić, czy w ogóle warto zatrudniać daną osobę to wskazane jest skorzystanie z pomocy numerologii, warto najpierw spojrzeć na datę urodzenia przyszłego potencjalnego pracownika.

 • Księżyc_w_horoskopie_znaki_zodiaku
  Księżyc w horoskopie - Znaczenie położenia Księżyca w chwili urodzenia

  Pozycja Księżyca w horoskopie urodzeniowym wiele mówi o wnętrzu właściciela kosmogramu, o jego emocjonalności, wrażliwości, sposobie okazywania uczuć.  Położenie Księżyca w chwili urodzenia każdej osoby ma wpływ na jej osobowość, reakcje emocjonalne i życiowe doświadczenia. Poznaj kilka kluczowych aspektów dotyczących Księżyca w horoskopie.

Używamy cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.